Kategoriler
EĞİTİM GÜNCEL

2010 KPSS ,TUS ve ALES Sınavı Tarihi Belli Oldu. Sınavlar Ne Zaman Öğrenin

KPSS’de kopya iddiaları sonrası iptal edilen Lisans Eğitim Bilimleri oturumu iptal edilen Tıpta Uzmanlık Sınavı ve yine iptal edilen Akademik Lisansüstü Eğitim Sınavı’nın yapılacağı tarihler belirlendi.

KPSS’de kopya iddiaları sonrası iptal edilen Lisans Eğitim Bilimleri oturumunun yapılacağı tarih belirlendi. Kopya ile ilgili soruşturmalar derinleştirilmişti.

ÖSYM’den yapılan açıklamaya göre sınav 31 Ekim Pazar Günü yapılacak. Yine iptal edilen Tıpta Uzmanlık sınavı ise 5 Aralık 2010’da yapılacak.

ALES ise 19 Aralık 2010’da yapılacak.

Ayrıntılar gelecek.

Haber7

“2010 KPSS ,TUS ve ALES Sınavı Tarihi Belli Oldu. Sınavlar Ne Zaman Öğrenin” için 2 yanıt

acaba ertelenen kpss ye kayıt olmayanlar bu sınavda kayıt yaptırabilecekler mi ? yani daha önce kayıt olmayanlar için bi şans dogacak mı ?

kardesım hangısınav ıptal edıldı tekrar hangı tarıhta yapılacak karsısına yassanıza bu sayfalar bukadar karısık bu kps aless dıger sınavlar yıllardır boyle buyıl patlak verdı bu sıztemde hıckımse hakkettıgı yerde degıl afedersın oturup kalkmayı bılmıyo ınsan bırılerının sayesınde bıbakıyon senden fazla puan almıs senden onegecıyo sen calıssanda gerılerde kalıyosun bu sıstemın duzelmesı gerek bır zamanlar sıyasetle ınsanlar hakketmedıgı yerlere gelıyodu turkıyede sımdı buna soru calmayıda ekledıler pekı durust ınsan bu vatanın evladı degılmı asıl dusundurucu olan yarın bu sekılde bıryerlere gelen ınsanların bu topluma turkıyeye ne faydası olacak temelı bozuk ınsaatgıbı anlayan anladı bu olanların butun vebalı bu sıstemın basınsda olan herkestır yınede okuyana saygılar bu bır cy yazısıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.