Acunun Yeni Yarışması Ütopya Konusu Nedir Şartları

Acunun Yeni Yarışması Ütopya Konusu Nedir Şartları. Acun Ilıcalı yeni bir yarışma programı ile geliyor. Yarışmanın adı Ütopya. Ütopya hayali kurulan dünyalara verilen isim. Ütopya yarışması ıssız bir arazide tamamen doğal koşullarda geçiyor. Yarışmada 15 tane yarışmacı olacak ve çiftlik gibi bir ortamda ineklerle, tavuklarla yaşayacaklar. Yani kendi dünyalarını kuracaklar bir nevi.

Ütopya yarışmasında yarışmacılar dış dünyayla sadece telefonla ulaşabilecekler ve yarışma 365 gün yani 1 yıl sürecek.

Yarışmayı canlı olarak internet üzerinden 24 saat izleyebileceğiz. Yani bir nevi BBG evi gibi olacak. Ayrıca zaman zaman canlı yayınla da ekrana gelecek.

Yayınladığı ülkelerde izlenme rekorları kıran yarışmanın ülkemizde de oldukça ilgi çekeceğini düşünüyorum. Ne de olsa ilk defa böyle bir yarışma ekrana gelecek ve tabiki arkasında Acun gibi işini bilen bir profesyonel var. Ne diyelim bekleyip göreceğiz.

4 thoughts on “Acunun Yeni Yarışması Ütopya Konusu Nedir Şartları

  1. MERHABALAR BEN MERSİNDE YAŞIYORUM KAMUDA UZUNYILLAR İDARECİLİK YAPTIM HALEN ASP İL MÜDÜRLÜĞÜNDE ARAŞTIRMACI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM BU YARIŞMAYA KATILMAK İSTİYORUM KÖY KÖKENLİ BİRİSİYİM ZORLUKLARA KATLANAN SSABIRLI ÜRETKEN BİRİ KİŞİLİĞE SAHİBİM SELAMLAR 0507 948 18 77 MERSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.