AKP’nin Son Seçim Şarkısına CHP’den Cevap Klibi

AKP’lilerin son günlerde popüler olan seçim şarkısına CHP’lilerden yanıt geldi. Akp’nin seçim şarkısındaki sözleri değiştirip yeniden klip çeken CHPnin klibini aşağıda izleyebilirsiniz.
Önce AKP’nin hazırladığı seçim şarkısının klibini izleyeceksiniz. Bu klibin alt tarafında da CHP’nin hazırladığı klibi görebilirsiniz.

AKP’nin Haydi Bir Daha isimli seçim şarkısı:

CHP’nin bu şarkıyı değiştirip hazırladığı klipte ise sözleri böyle oldu:

Aynı coptan yemişiz biz/ Aynı derdi çekmişiz biz Doğusu bir batısı bir / Mutsuzluktan çökmüşüz biz Küfürler bir dayaklar bir/ Aynı zulmü görmüşüz biz Hep hakaret hep bir kibir / 9 yıldır mağduruz biz / Tövbe bi daha tövbe bi daha / Yalanını yutmayız biz / Tövbe bi daha tövbe bi daha / Böyle yanlış yapmayız biz…

8 yorum

 1. Ak partinin her yaptığını yanlış algılayanlar ya da yanlış algılamak isteyenler var.  

  Belediyeciliği Akp den öğrendiler, İcraatlarını paylaşmayı,her ile her yurttaşa gitmeyi öğrendiler…  Hasta olduklarında Akpnin yaptığı muhteşem hastanelere gittiler..    

  Yol medeniyettir. Lüx bir mağaza açsanız bir bodrum katında ama yolu olmasa ,  mağaza istediği kadar lüx olsun   yolu olmayan lüks mağazayı ne yapacaksın…  

  Seçim kampanyalarında bu yolları kullandılar,  hak ve özgürlükler kontrol altına alındığı için hırçın muhalefet ve diğer partile ve yandaşları.. Haklılar  ne güzeldi Türkiye Söğüt gölgesiydi..Akp kesti söğütün dallarını ,çıplak kafalar güneşe maruz kaldı..Yandı hırçınlaştı   Haklılar Zalimler.  Bu kadar dürüstlüğü   Bu denli çalışkanlığı  BÖyle bir Lideri taşıyamaz bu ülke..

  Ülke taşır,Vatandaş taşırda…muhalefet ,onlar taşıyamaz..  Haklılar  meclisin koltuklarının kokusunu özlediler.  rant elde edebilecekleri bir çok işden nemalanmayı…üzülüyorlar.yanıyorlar.   

  Haklılar  bu adam ,bu lider,bu parti ve kadrosu çalıştıkça hırçınlıktan şaşkınlık içinde kalıyorlar.Bu şaşkınlık odaklanmalarını olumsuz etkiliyor onları.  

  Akp vaadlerinde durmadı diyen bir çok kesim var.  Akp vaadinde durur.Ne yaptığını ve ne yapacağını bilir.  Ülke 10 yıllar önce satılmış,dış güçler 100 yıllık planlarını yapmış bu toprak üzerinde.  Kim değiştirecek bunu? Chp mi?  Mhp mi? …..  VAtansever her partimiz bunu istese de elbette zorlanacaktır.   Bu Büyük lider kadar ülkesini ve milletini düşünerek yatar kalkarlarsa  YAŞLANABİLİRLER, Gözleri Çöker..Çöker belki ama Yine de değiştiremezler bazı gerçekleri.

  Hep birlikte daha güçlüyüz.  Bir hayalim ve Duam var.
  Tüm Siyasi Partilerimizi  Türkiye yi ve Türk Milletini Maddi Manevi sorunlarından arındırmak için EL ELE VERMİŞ ÇALIŞIYORKEN GÖRMEK

  NE GÜZEL OLURDU O ZAMAN

  VATANIMIZ YOKSA  HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK.

  ALLAHIM TÜM SİYASİ PARTİ LİDERLERİNE BİRLİKTE ÇALIŞMAYI  VE ÜLKE ÇIKARLARI KONUSUNDA ORTAK ÇALIŞMA İÇİNDE OLACAKLARI BİR GELECEK NASİP ET.     TÜRKİYE TÜM İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARINA RAĞMEN  MUTLU BİR ÜLKEDİR VE DAHA DA MUTLU OLACAKTIR.

  DÜNYANIN EN GÜZEL ÜLKESİ VE DÜNYANIN EN GÜZEL MİLLETİ ANADOLU TOPRAKLARINDA YAŞAR.

  KÜRT KARDEŞLERİMİZ AZINLIK DEĞİLDİR. KÜRT OLMAYANLARDAN DAHA FAZLA HAKLARA SAHİPLERDİR.

  ALLAHIM TÜM KÜRT KARDEŞLERİMİZİ BİZE DOST BİZİ ONLARA DOST EYLE..

  TÜRKİYE YENİ DÜNYA ÇAĞININ YÜKSELEN IŞIĞIDIR VE BU AYYUKA ÇIKACAKTIR.   İSTANBUL DÜNYA BAŞKENTİ OLDUĞU GÜNÜ GÖRMEK NASİP OLUR MU BİLMEM AMA BU GELECEĞE GİDEN TÜNELİN IŞIĞINI GÖRMEK ÇOK GÜZEL.

  sAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A
  SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLUN’A
  SAYIN DEVLET BAHÇELİY’E
  SAYIN Selahattin DEMİRTAŞ’A
  VE,diğer tüm siyasi parti liderlerine  NEFSLERİNDEN ARINMALARINI DİLER SAYGILARIMI SUNARIM.

 2. bu video ak partiye yakışmamış derhal bu videoyu hazırlayan CHP lilere ceza verilmesi gerekir AK PARTİYİ kıskandıkları için böyle yapmışlar yaşım 10 yaşım küçük ama siyasetle ilgileniyom derhal CHP nin ceza alması lazım bu video çok yanlış AK PARTİ dev projelerle ülkemizi büyültmeye çalışıyor ama CHP ve MHP bunu engelliyor.hatta AK PARTİ nin sloganınd İSTİKRAR SÜRSÜN TÜRKİYE BÜYÜSÜN diyor. bu videoyu hazırlayanlara dava açılması gerekir . bişey daha söliyim ben AK PARTİLİ yim ve CHP ……. MHP …………..

 3. sevgili vatandaşlar öncelikle başkapartilere oy veripte zamanınızı boşa harcamayın sayın tayip erdoğanın hepimize verdiği değeri kimse veremez hastane yol vb dabircok imkan sağladı chp cok ama cok ayıp etti hırsızlık yakışmıyo onlara secim müziğini calandan ne beklersiniz oturup bi düşünün ne chp ne mhp ne dsp iktidar yine akp seviyoruz seni akp

 4. KÜRT KARDEŞLERİMİZ BİZDEN DAHA ÇOK HAKKA SAHİP DEĞİLDİRLER. DAHA AZ HAKKADA SAHİP DEĞİLDİRLER. SEN ONLARA KALKIP BUNU DERSEN Bİ YERLERİ KALKAR SONRA BİZ DEVLET KURACAZ DİYE BAŞINA ÇIKARLAR.

  TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE YAŞAYAN VE TÜRK KİMLİĞİ OLAN HERKES TÜRK VATANDAŞIDIR. TÜRK MİLLETİNDENDİR

 5. CHP nin u yaptığı tamamen insanlığa aykırı ahlaki olarakta kötü , TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE YAŞAYAN VE TÜRK KİMLİĞİ OLAN HERKES TÜRK VATANDAŞIDIR. TÜRK MİLLETİNDENDİR

 6. chp hep böyle terbiyesizlik yapmıştır ve halkımız cevabını sandıkta vermiştir. eğer halkımız memnun olmasaydı yüzde 50 chp den mi çıktı????????????????

 7. akp nin suyukaynadı artık son günlerini yaşıyo türkiyeyi bitirdiler bitirmeden kurtarıcaz inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.