Kategoriler
EĞLENCE

Algida Magnum 25.Yıl Çekiliş Sonucu 2014

Magnumun 25.yılına özel düzenlediği araba çekilişi sonuçlandı. Çekiliş 6 Eylül 2014 tarihinde İzmir’de gerçekleştirildi. Talihliler ise şöyle:

LAMBORGHINI GALLARDO LP 560-4 COUPÉ 2013 MODEL OTOMOBİL ASİL TALİHLİSİ

GÜLİZAR TURGUT – GAZİANTEP

LAMBORGHINI GALLARDO LP 560-4 COUPÉ 2013 MODEL OTOMOBİL YEDEK TALİHLİSİ

TUĞÇE CİĞER – KIRKLARELİ

Kampanya ile ilgili Merak edilenleri de sizler için derledik:

Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.01.2014 tarihli ve 58259698-255.01.02/285-782 sayılı izni ile düzenlenmiş olan yasal bir kampanyadır.

Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

Kampanya 20.05.2014(00:01) – 31.08.2014(23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. sorumlu değildir.

Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?

Kampanyaya katılmak için Magnum (Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstık, Magnum Infinity, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut&Böğürtlen, Magnum Black, Magnum Pink, Magnum 25. Yıl Özel Seri Ganache&Chili, Magnum Mini Bademli, Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Magnum Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Magnum Mini Double, Magnum Mini Infinity, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Pink&Black ve Magnum Mini 25. Yıl Özel Seri Classic-Ganache&Chili-Badem) ürünlerinden satın almalısınız.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya dahil Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katılım şifresini, adını, soyadını ve adresini kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm operatörlerden 2992 kısa mesaj servis numarasına kısa mesaj ile göndererek, www.magnum.com.tr web sitesi ya da Magnum iPhone uygulamasında ilgili alana GSM No, Ad, Soyad, Adres ve katılım şifresi bilgilerini girererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya gönderdiğim her şifre ile kaç çekiliş hakkı demektir, kampanyaya katılım sınırlı mıdır?

Kampanyaya gönderilen Magnum (Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstık, Magnum Infinity, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut&Böğürtlen, Magnum Black, Magnum Pink, Magnum 25. Yıl Özel Seri Ganache&Chili) ürünlerinin şifreleri ile 2 çekiliş hakkı; Magnum Mini Bademli, Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Magnum Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Magnum Mini Double, Magnum Mini Infinity, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Pink&Black ve Magnum Mini 25. Yıl Özel Seri Classic-Ganache&Chili-Badem ürünlerindeki şifreler için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Aynı şifre ile tekrar katılımlar kabul edilmez. Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil yeni bir Magnum satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?

Bu kampanyaya Avea, Turkcell ve Vodafone’un bütün aboneleri 2992 mesaj numarasına bilgilerini kısa mesaj ile göndererek katılabilir.

Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ücret ödüyor muyum?

Kampanyaya başarılı ya da hatalı tüm kısa mesaj katılımları Avea için KDV, ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell için KDV ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone için KDV ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ürün çubuğu üzerindeki şifre ile aynı olduğunu tekrar teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Magnum satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle tekrar gönderin. Detaylı bilgi için 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?

Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi ya da Magnum uygulaması üzerinden iPhone cihazlarından katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz. Detaylı bilgi için 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilirsiniz.

Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?

Çekilişle belirlenecek 1 kişi Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé 2013 Model Otomobil kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?

Çekiliş 06.09.2014 tarihinde saat 20.30’da 83.İEF (İzmir Enternasyonel Fuarı) A Blok Yeraltı Otopark Üstü Çim Alan-Kültürpark/İzmir adresinde bulunan konser alanında noter huzurunda isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihli nereden duyurulacak?

Kazanan talihliler 13.09.2014 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş sorumlu tutulamaz. Asil talihli, başvuru için en geç 28.09.2014 tarihine kadar; yedek talihliler ise, başvuru için en geç 13.10.2014 tarihine kadar kimlikleri ve şifreli ürün çubuğu ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ve ikramiye kazandığı şifreli ürün çubuğu ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye çekilişle belirlenen talihliye taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

Kampanyaya gönderdiğim şifreli çubuğu saklamam gerekiyor mu?

Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün çubuğunun ibraz edilmesi isteneceğinden talihli açıklanana kadar şifreli çubuğu saklamanız gerekmektedir.

Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?

Bu çekilişe Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizm. Tic. Ltd. Şti., Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?

Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

“Algida Magnum 25.Yıl Çekiliş Sonucu 2014” için 1 yanıt

aşkın kitabı varmıdır varsada ben yaşamadım aşk bir bütündür sen ve o bazen olmuyor kader ama aşk elindekinin kıymetini bilmek ve ona sadık yaşamaktır aşk fedakarlıktır sevgili aşk her nerede yaşatılıyorsan uzun yıllar ve güzel yaşa sevgiler aşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.