Kategoriler
SEKTOREL

Çekilişle Ford Focus Kazanma Fırsatı

Kampanya tarihleri arasında, Ford’un, Yeni Ford Focus teknolojisini tanıtmak amacıyla www.facebook.com/focuslayankazansin Facebook adresinden Focuslayan Kazansın kampanyasına ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, aplikasyon içerisinden karşılarına çıkan kampanya katılım formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgileri girerek; Yeni Ford Focus’un teknolojisini tanıtım amaçlı kendi araçlarına uygulamaya çalışan 3 takımdan birini “destekle “ tuşuna basarak destekleyecek ve 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
1 adet 2011 Model Ford Focus III Trend 5K 1.6 otomobil
Siz de kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen tıklayın.

İlgili Firma : Ford
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 10.08.2011
Çekiliş Tarihi : 18.08.2011
Sonuç İlan Tarihi : 22.08.2011 Takvim Gazetesi
Katılım Şartları :
Ford Türkiye ‘Focus’layan Kazansın!’ Facebook Uygulaması Katılım Şartları:

Bu kampanya Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından MPİ’nin 08.06.2011 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.02-401.02.99-1505-5454 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

20.06.2011(00:00) –10.08.2011(23:59) tarihleri arasında, Ford’un, Yeni Ford Focus teknolojisini tanıtmak amacıyla www.facebook.com/focuslayankazansin Facebook adresinden Focuslayan Kazansın kampanyasına ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, aplikasyon içerisinden karşılarına çıkan kampanya katılım formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgileri girerek; Yeni Ford Focus’un teknolojisini tanıtım amaçlı kendi araçlarına uygulamaya çalışan 3 takımdan birini “destekle “ tuşuna basarak destekleyecek ve 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanya katılımı her hafta 1, toplamda 6 ile sınırlıdır. İkramiye olarak 1 kişi ‘2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS’ kazanacaktır. Çekiliş 18/08/2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 06.09.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.09.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresine başvurulmalıdır. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

***

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması sayfalarını ziyaret ederek aplikasyon kullanım ve kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması katılım ve kullanım koşulları apps.facebook.com/focuslayankazansin adresinde yer almaktadır.

Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları apps.facebook.com/focuslayankazansin adresine her yeni girişlerinde, şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lütfen Ford Türkiye Focus’layan Kazansın Katılım Şartları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Şartlar

1- 18 yaşını doldurmamış olanlar, kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar
2- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
3-Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veye müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir araç, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi halde Ford Otosan A.Ş.’ın ve/veya OgilvyOne’ın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
4- Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
5- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne sorumluluğunda değildir.
6- Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne’ın her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır. Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Uygulamaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
7- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne kullanıcılara işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı olarak her türlü iletişimi yapma hakkını saklı tutar.
8- Yarışmaya katılım göstererek kazanan talihliler, hediyelerinin teslimi ve kullanımı sırasında fotoğraf ve/veya video çekimi yapılmasını ve bu ve benzeri multimedya içeriklerinin www.facebook.com/fordturkiye sayfasında ve/veya Ford Otosan A.Ş.’nin sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında, basılı yayınlar ve internet ortamı olmak üzere genel iletişim mecralarında ve materyallerinde ve e-bültenlerinde yayınlanmasını kabul etmiş sayılırlar.
9- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
10- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulamasındaki kazanma mekanizması ve yarışma işleyişi şu şekildedir;
– Kullanıcılar, Focus’layan Kazansın! uygulamasında yarışmaya başlamak için öncelikle Ford Türkiye Facebook sayfasını beğenerek uygulamaya yönlendirilir.
– Kullanıcıların yarışmaya başlamasına izin verilir ve bu izinle uygulamaya yönlendirilirler. Uygulamaya giriş ücretsizdir.
– Kullanıcılar, Yeni Ford Focus (2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS) çekilişine katılabilmek ve Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olabilmek için, kayıt olmak ve kampanya katılım kayıt formunda istenen T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgilerini doğru bir şekilde girmek zorundadır.
– Yarışma, 6 hafta sürecek ve her yarışma haftası boyunca, 3 takım kullanıcılar tarafından desteklenecektir. Yarışma haftası, takımlara verilen görev videolarını gösteren “hazırlık videosu” yayına girdiğinden itibaren başlayan ve takımların kendilerine verilen görevleri yerine getirdiklerini gösteren “final videosu” yayınlanana dek geçen süreyi ifade eder.
– Bir kullanıcı, 1 yarışma haftasında 3 takımdan birini “destekle“ tuşuna basıp destekleyerek, 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş haklarını kullanabilmek için kayıt formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgilerini doğru bir şekilde girmek zorundadır.
– Bir kullanıcı, 1 yarışma haftası boyunca, 3 takımdan yalnızca 1 tanesini “destekle” tuşuna basarak destekleyebilir.
– Kullanıcılar, takımlara her yarışma haftasında “destekle“ tuşuna basıp 1 defa destek vererek toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı kazanabilir.
– 1 Yarışma haftası boyunca, “destekle” tuşuna basılarak en fazla desteği toplayan takım, “haftanın birincisi” olarak ifade edilecektir.
– “Destekle” tuşuna basarak verilen destek sayısı, yarışma haftası boyunca açıklanmayacak, ancak yarışma haftası bitiminde bu sayı açıklanarak, en fazla destek sayısını toplamış olan takım “haftanın birincisi” ilan edilecektir.
– 3 Takım arasında, haftanın birincisi seçilen takıma “destekle” tuşuna basarak destek veren kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle, yarışma boyunca her hafta 5 kullanıcı, Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olmaya hak kazanacaktır.
– 6 Yarışma haftası sonunda çekiliş hakkı ve/veya hakları kazanan kullanıcılar arasından yapılacak çekilişte belirlenecek 1 kullanıcı, kampanyanın kazananı olacaktır.
– Katılımcılar, destek verdikleri takımın kazanmasının söz konusu olduğu her hafta için bir çekiliş hakkı kazanarak çekiliş şansını arttırma hakkına sahiptir.
– Yarışma devam ettiği süre boyunca bir kullanıcı sadece 1 defa ödül kazanabilir.
– Ford Otosan A.Ş.Yarışmada 6 yarışma haftası boyunca yukarıdaki şartlar doğrultusunda “destekle” tuşuna basarak destek veren ve çekiliş hakkı ve/veya hakları kazanan kullanıcılar arasından yapılacak çekilişle belirlenecek 1 kullanıcıya İkramiye olarak 2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS hediye edecektir.
– Çekiliş, 18/08/2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat :5 Fulya Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır.
– Kazanan talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır.06.09.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle,21.09.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
– ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
– Kullanıcılar, 3 takımdan birini “destekle” tuşuna basarak destekleyebilmek için karşılarına çıkacak olan kampanya katılım kayıt formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadırlar. Kullanıcılar, uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler.
– Hatalı ve eksik bilgi verilmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Kayıt bilgileri eksik bulunan kullanıcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez.
– Yanlış bilgi beyan eden kullanıcılar yarışma ödülünü kazanamazlar.
– Kazanılan hediyenin, bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşmamasından Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne sorumlu tutulamaz.
– Kullanıcılar, uygulamaya katılmaları ile profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook’a sağladığı diğer bilgilerin uygulama dahilinde kullanımına izin vermiş sayılırlar.
– Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne kurallara aykırı olduğu tespit edilen bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir yarışmacıyı yarıştan diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
– Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
– Yapılacak çekiliş sonunda Yeni Ford Focus’u kazanan asil ve yedek talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olma ödülü kazanmış olan kullanıcılar ise, her yarışma haftası bitiminde Ford Türkiye Facebook sayfasında (www.facebook.com/fordturkiye) açıklanacaktır.
– Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olma ödülünü kazanmış olan katılımcılara SMS veya e-posta yoluyla ulaşılacaktır. Kullanıcıların vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kazananların açıklanmış olduğu sayfada belirtilmiş olan süre içinde kullanıcılara ulaşılamamasından Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir. Kazananlara ulaşılamaması durumunda yine sayfada açıklanmış olan yedek talihliler ile iletişime geçilecektir. Yedek talihlilerin vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden yedek talihlilerin açıklanmış olduğu sayfada belirtilmiş olan süre içinde yedek talihlilere ulaşılamamasından Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir.Katılımcılar, sonuçların duyurulacağı kazananlar sayfasını takip etmekle yükümlüdür ve kendilerine ulaşılamaması durumundan Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir.
– 2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS kazanan talihliye aracın teslimi ile ilgili tarih ve detaylar, kazananın açıklandığı gün sayfada duyurulacak, talihli ile ayrıca telefon, SMS veya e-posta ile iletişime geçilecektir.
– Kazananlar, ödüllerini almak üzere başvurduklarında Ford Otosan A.Ş. ve Milli Piyango İdaresi Yetkilileri’ne kimliklerini ibraz etmekle yükümlüdür. Aksi takdirde kazandıkları ödülü alamayacaklardır. 18 yaşını doldurmamış olan talihliler, kazanmış olsalar dahi ödülü teslim alma hakkına sahip olamayacaktır.
– Ford Otosan A.Ş. talihlilerin Yeni Ford Focus’u teslim alacakları alana ve Focus’layan Kazansın! çekim seti alanına ulaşımından sorumlu olmayacaktır.
11- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın Uygulaması 20 Haziran 2011 saat 09:00 – 10 Ağustos 2011 saat 00:59 arasında aktif olacaktır.
12- Ford Otosan A.Ş. , Ford Otosan A.Ş. Yetkili Satıcıları, Ford Otosan A.Ş. Yetkili Servisleri ve Ogilvy Şirketler Grubu çalışanları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
13- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu ihtilafın , kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

“Çekilişle Ford Focus Kazanma Fırsatı” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.