En İyi Su arıtma Cihazı Hangisi Karşılaştırmalı Özellikleri Fiyatları ve Yorumları

Son günlerde damacana sularla ilgili hijyen sorunu birçok vatandaşımızı kesin ve etkili çözüm olan su arıtma cihazlarına yönlendirdi. Piyasada birçok su arıtma cihazı markası mevcut. uzmanportal.com olarak sizler için araştırdık, siz değerli okuyucularımızın yorumlarını da bekliyoruz.

İhlas Aura Reverse Osmosis
R.O 101 F ve R.O 101 Mmodelleri ailelerin günlük içme, sebze, meyve yıkama, yemek yapma, çay demleme ihtayaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Standart ölçüleri ile tüm mutfakların tezgah altına monte edilebilir. Aura Reverse Osmosis servis uzmanları tarafından montaşı yapılan sistemlerin kullanımı çok kolaydır. 700 tl den başlayan fiyatlarla…

AQUA 01
Reverse Osmosis (Ters Ozmoz), Günlük Kapasite 300 Lt , 5 Aşamalı Su Arıtma, 8 Lt Dahili Depo, Hızlı Değiştirilebilir Filtreler, 75 GPD Filmtec Mebrane

Ro su arıtma
HZ-150M
6 Kartuşlu Filtre Sistemi Pompasız Mineral Filtreli
2 Yıl Garanti
12 Litre çelik Tank
Uzun Krom Musluk
75/80 GPD Made in Usa Membran Filtre
450 tl den başlayan fiyatlarla…

10″ 5 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu: Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

10″ inline Granül Aktif Karbon (GAC) Filtresi: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır.
Bu aktif granül karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.

10″ 1 Micron Sediment Tortu Filtrasyonu : Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek Partiküller, Kir, Tortu, Kum arıtımı için kullanılır.

80 GPD Filmtec Membran Filtre TW-1812: Günde 80 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Gümüş İyonlu İnline Post Karbon Filtre: Mebran filtreden cıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan cıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır. Gümüş iyonlar sayesinde bakteri oluşumunu engeller.

6. Aşama : Tamamen Doğal Mineral Filitre: Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.

Bu Mineralize sonrası mineralize su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahiptir.Bu Mineralize filtre üst uzmanlar tarafından Askeri Tıp Akademisi Tayvan′da tasarlanmıştır.

Kalsiyum – diş ve kemikler için bir temel madendir.damar ve kaslar iyi işleyen kalp atışları normal ve sağlıklı bir biçimde düzenlemek için gereklidir.
Magnezyum – 300′den fazla farklı biyokimyasal işlevleri bir insan vücudunun iç kısmını alır ve bağışıklık sistemi ve kan dolaşımı için doğru bir karar faktörüdür.Kanser ile ilgili hastalıklar ve böbrek hastalıklarını önler.

8 thoughts on “En İyi Su arıtma Cihazı Hangisi Karşılaştırmalı Özellikleri Fiyatları ve Yorumları

 1. arıtma cihazı
  Ova Arıtma Cihazı Proje Satış ve Teknik Servis
  http://www.aritma-cihazi.com
  Kocasinan Merkez Mh., Kızılelma Caddesi, Kızılırmak Sk., No:38 34192 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
  Tel: (0212) 474-2212 Faks: (0212) 474-2242

 2. I am not positive the place you’re getting your information, but good topic. I needs to spend some time finding out more or understanding more. Thanks for great information I used to be on the lookout for this info for my mission.

 3. Royal Green Serisi 8 Filtreli Su Arıtma Cihazı Türkiye’de bir ilk Yeşil Teknoloji Kullanılmıştır. Bir Parçası Değil Tüm ParçalarıNSF Water Quality FDA Onaylıdır. 1 Yıllık Filtre Hediye Ücretsiz Kargo Özel Amaçlı Filtreler Şeffaf Üretilmiştir. Kullanılan Organik hammadde plastik numarası PP5 dir.

  100 GPD USA Malı Filmtec Memran Filtre Kullanılmıştır. Hiçbir Firma bunu kullanmaz pahalı olduğu için ürün fiyatı sadece 700 tl
  http://www.rosuaritma.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.