Kategoriler
YAŞAM

2011 Diesel Modası Erkek Gömlekleri ve Fiyatları

Diesel her ne kadar fiyatları pekçoğumuz için yüksek olsada, gerek kalitesi, gerekse şıklığı ile her zaman beğeni toplayan bir markadır. 2011’in erkek gömlek modellerini ve fiyatlarını açıklayan Diesel’in işte gömlekleri;

Not: fiyatlara lütfen dikkat edin, fiyatlar Euro üzerinden değerlendirilmiş…

 

Kategoriler
GÜNCEL YAŞAM

Erkekler İçin 2011 Yılı Damatlık Modelleri

Evlenecek olan bayan ve erkeklerin seçmekte zorlandıkları en önemli şey düğün günü giyecekleri gelinlikleri ve damatlıkları tabiki.

Hayatlarının en önemli günü olan bu günde damat adaylarının en çok dikkat ettiği şey sanırız damatlıkları ve ayakkabıları. Biz de www.uzmanportal.com olarak evlenecek olan damat adaylarına bir nebze yardımcı olabilmek için 2011 damatlık modellerinden bir demet sunduk.

İşte 2011 yılı damatlık modelleri:

 

 

 

 

Kategoriler
GÜNCEL MERAKLILAR BURAYA

İşte 2011’in En Güzel Çanta Modelleri

2010 yılının sonuna yaklaştıkça 2011’in getireceği yenilikler şimdiden çoğu insanı meraklandırmaya başladı. Herkes kendi ilgi alanına göre yeni yılın neler getireceğini düşünüyor. Araba severler yeni araba modellerini, modaseverler yeni giysi modellerini merak ederken, bazıları da 2011’in çanta modellerini merak edebilir diye sizinle önümüzdeki yılın çanta modellerini paylaşmak istedik; 2011 çanta modası için en dikkat çekici özellik olarak renkleri söyleyebiliriz, 2011’de de favori renkler yine siyah ve kahverengi olacak. Özellikler kahverengi ve tonları bu sene en çok tercih edilecek renkler olacağa benziyor.