Kategoriler
BİLGİSAYAR EKONOMİ GÜNCEL TEKNOLOJİ

TTNET ADSL Yeni Fiyatları ve Tarifeleri. TTNET 2011 Yeni ADSL Fiyatları ve Kotaları

Türk Telekom’un toptan internet fiyat ve tarifelerinde yaptığı yeni düzenlemenin ardından fiyat ve tarifeler şu şekeilde değişti:

İnternet servis sağlayıcı TTNet, Türk Telekom’un toptan internet fiyat  tarifelerinde yaptığı yeni düzenlemenin ardından 1 Ocak’tan itibaren geçerli olacak yeni internet ücretlerini açıkladı.

En çok kullanılan 4GB’lık paketin aylık 29 liralık fiyatında bir değişiklik yapılmazken, 6GB’lık paketin fiyatında yüzde 17.9 indirim yapıldı. Bu indirimin 4GB’lık paketteki kullanıcıları 6GB’a geçirmek için atılan bir adım olduğu belirtiliyor.

Bununla birlikte TTNet ‘sınırsız’ paket kullanan internet tutkunlarının paketlerinde fiyat artışına gitti. NetLimitsiz paketi  49 liradan yüzde 12 zamla 54.9 liraya çıkarıldı. 8Limitsiz adlı bir üst seviyedeki paketin ücreti de aylık 99 liradan 109 liraya çıktı. Buradaki zam oranı yüzde 10’a işaret ediyor.

TTNet yeni paketleri de sisteme ekledi

ADSL’de ‘Netlimitsiz Plus’ adlı yeni paket aylık 89 TL, 8 Mbps internet, 100 GB adil kullanım noktasıyla geliyor. ADSL2+ paketlerine (16 Mbit hızında internet) ise 5GB ve limitsiz iki paket eklendi. İlk paket 33 TL’ye, limitsiz paket 59 TL’ye satılacak. VDSL’de hız sınırı 100 Mbit’e çıkarken, burada da fiyatların 43 TL ile 149 TL arasında belirlendiği görülüyor. Bu arada adil kullanım noktaları da yükseltildi. Net4, Net6 ve NetLimitsiz paketlerinin adil kullanım hakkı 15 GB’den 25 GB’ye yükseltildi. Bu paketlerin adil kullanım noktasından sonraki hızları da 512 Kbps’den 1 Mbit’ye yükseltiliyor.

Kategoriler
BİLGİSAYAR

Ayda 9.9 YTL’ye ADSL

Ayda sadece 9.9 YTL’ye ışık hızında internete ne dersiniz?

Superonline işbirliği ile 9.99 YTL’ye ADSL bağlantısındaki en hesaplı kampanyayı sunan Tellcom, ışık hızında internet Quiknet’i de 9.99 YTL’den kullanıcılarına sunmaya başladı.

Genç ve yenilikçi telekom operatörü Tellcom, sektörün öncü kuruluşlarından Superonline işbirliği ile 9.99 YTL’ye sunduğu ADSL kampanyasını, gördüğü yoğun ilgi üzerine yıl sonuna kadar uzattı. Tellcom ayrıca, hız ve kapasite açısından rakipsiz internet hizmeti Quiknet’i de 9.99 YTL’ye sunduğu bir başka avantajlı kampanya daha başlattı.

1.5 saatlik film sadece 1.5 dakika indirebilirsiniz

Tellcom’un Quiknet kampanyası kapsamında modem, kurulum ve aktivasyon için herhangi bir ücret ödenmezken, 2009 yılında da bu kampanyaya özel indirimli fiyatlardan abonelikler devam ettirilebilecek. Fiber optik erişim temeli üzerinden ışık hızında internet sunan Quiknet’in sağladığı 100 Mbps’lik bağlantı sayesinde 1.5 saatlik bir film sadece 1.5 dakikada, şarkılarla dolu bir albüm saniyeler içinde yüklenebiliyor.

Superonline ADSL kampanyasında ise abone başına 29.00 YTL’lik bağlantı ücreti alınmayacak.

Kampanyadan yararlanarak ADSL abonesi olmak isteyenlerin www.tellcom.com.tr veya www.dokuzdoksandokuz.com web adreslerini ziyaret etmeleri, Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Extralar, Tellcom ve Superonline ADSL satış noktalarına başvurmaları ya da 444 222 0 numaralı Tellcom Çağrı Merkezini aramaları yeterli olacak.

Kampanya Şartları :

  • *9.99’luk fiyat 1 Mbps 4GB limitli bağlantı hızı için geçerlidir.
  • Abone olma taahhütü 24 aydır.
  • Kampanyanın son başvuru tarihi 31 Aralık 2008’dir.
  • Kampanya kapsamına giren modemler stoklarla sınırlıdır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %15 ÖİV dahildir.
  • Tellcom kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Bu kampanya diğer Tellcom kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Ayrıntılı bilgi için; 444 222 0’ı arayabilirsiniz.