Kategoriler
ÇANTA MODELLERİ

Yeni Trend Çanta Modelleri

Yeni trend çanta modellerini siz kadınlar için bir araya getirdik. Her kadının en büyük aksesuarı kuşkusuz çantalardır ve her kadının gardrobunda en az beş çanta bulunur. Giydikleri her kıyafete göre neredeyse bir çantası olan kadınların çanta zevkini biz erkekler anlayamayız sanırım. Bu yüzden lafı daha fazla uzatmadan kadınları bu güzel çantalarla başbaşa bırakıyoruz. Çanta Modellerini büyütmek için üzerlerine tıklayın.

 

Kategoriler
ÇANTA MODELLERİ YAŞAM

2012 Yeni Moda Bayan Çanta Modelleri

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çantalar 2012 yılında da çok farklı modellerle raflardaki yerlerini aldılar. Birbirinden şık çanta modellerini gören bayanlar da eminiz ki bu modellerden gözlerini alamayacaklar. İşte bu senenin yeni moda bayan çanta modelleri:

bayan çanta modelleri 2012

bayan çanta modası 2012

çanta modelleri 2012

 

bayan çantalar 2012

 

bayan çantalar

 

çanta modelleri

 

çanta modelleri

 

bayan çantalar

Kategoriler
YAŞAM

2011’in En Güzel, En Şık Bayan Çantaları

Havaların ısınmasıyla beraber, uzunca bir süre evlerine çıkamayan insanlar, kendilerini sokağa atıp sokakları cıvıl cıvıl, renga renk hale getirdiler. İnsanların bu şekilde kendilerini sokağa atması, salt sokakları kalabaklaştırmıyor, zincirleme bir etkiyle 7’den 70’e herkesi etkiliyor tabiki. İnsanlar yeni bahar ve yaz dönemleriyle beraber bu yılın modasına uygun bir şekilde kendilerine özelliklede başta bakım ve giyim ürünleri olmak üzere birçok şey alıyor. Bizde uzmanportal.com bayanlara çanta alırken fikir oluşturması için burada bazı 2011 modası çantalarını sizlerle paylaşmak istedik. Alışveriş yapmayı çok seven siz bayanların, bu çantaları çok seveceğine inanıyoruz. Çanta modellerini gördükten sonra, çantalarla ilgili görüşlerinizi bize yorumlarsanız, diğer bayanlarada fikir vermiş olursunuz. İşte 2011’in en şık, en güzel bayan çantaları;

 

 

Kategoriler
ÇANTA MODELLERİ YAŞAM

2011 Yeni Sezon Lacoste Çanta Modelleri

Lacoste’un 2011 yeni sezon çantaları yine birbirinden şık ve güzeller. Lacoste diğer ürünlerde gösterdiği estetik ve kaliteyi çanta modellerinde de gösteriyor. Hem sportif hemde kaliteli ürünleri olan Lacoste’un yeni sezon çanta modellerini aşağıda görebilirsiniz.

Kategoriler
Genel Kültür GÜNCEL

2010 Sezonu En Güzel Bayan Çanta Modelleri, Bayan Çanta Fiyatları

Çantalar kuşkusuz bayanların en çok önemsediği aksesuarlardan biridir. Mutlaka her bayanın dolabında en az 3-4 tane farklı renklerde çantası vardır. 2010 yılının baharını bitirdiğimiz şu günlerde firmalar birbirinden güzel, şık çanta modellerini bayanların beğenisine sunmaya başladı.

Sizler için bu yılın en güzel çanta modellerini bir araya getirmeye çalıştık. Eminiz siz de bu çantalar arasından tarzınıza uygun mutlaka birşeyler bulacaksınız. İşte 2010 sezonu için en yeni çanta modelleri:

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taç Çanta 2010 Çanta Modelleri  (resimleri büyütmek için üzerine tıklayın)

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En Güzel Bayan Çanta Modelleri ve Güncel Fiyatları İçin Bu Siteleri İnceleyebilirsiniz

 

1-  http://www.cantacenter.com/catinfo.asp?slmt=1&mrk=&cid=269

2- http://www.hanfendi.com/2010ilkbaharyaz/

3- http://www.taccanta.com/bayan-cantalari.html

4- https://www.cantashop.com/category.php?id_category=2