Kategoriler
EĞLENCE

Algida Magnum 25.Yıl Çekiliş Sonucu 2014

Magnumun 25.yılına özel düzenlediği araba çekilişi sonuçlandı. Çekiliş 6 Eylül 2014 tarihinde İzmir’de gerçekleştirildi. Talihliler ise şöyle:

LAMBORGHINI GALLARDO LP 560-4 COUPÉ 2013 MODEL OTOMOBİL ASİL TALİHLİSİ

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

İş Bankası Çekilişle Samsung i9100 Galaxy S II Hediye Kampanyası ve Şartları

Bankacılık işlemlerini İşCep ve İşWap’tan bağlantı ücreti ödemeden kolayca ve çabucak gerçekleştirenleri Samsung akıllı telefon kazanma fırsatı bekliyor.

Kampanyaya katılmak için 22 Ağustos – 20 Eylül 2011 tarihleri arasında; İşCep ve İşWap’a giriş yapmak yeterli. İşCep ve İşWap’tan havale veya EFT işlemi yapanlar ise ilave bir çekiliş hakkı daha kazanıyor. Üstelik mobil bankacılıkta yıl sonuna kadar havale ve EFT işlemleri ücretsiz.

Kampanya süresince her İş Bankası müşterisi günlük olarak en fazla iki, kampanya toplamında ise altmış adet çekiliş hakkı kazanabilecek. Kampanya sonunda, katılım hakkı kazanan müşteriler arasından yapılacak çekiliş ile 20 kişiye Samsung i9100 Galaxy S II 16 GB model cep telefonu hediye edilecek.

KAMPANYA KOŞULLARI:

Bu kampanya, 22 Ağustos – 20 Eylül 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin mobil bankacılık kanalları olan İşCep veya İşWap (Wap Şubesi) uygulamalarını kullanan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterileri için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, ücretsiz olarak, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin mobil bankacılık kanalları olan İşCep veya İşWap (Wap Şubesi) uygulamalarına interaktif müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapan (1 çekiliş hakkı) ve ayrıca İşCep veya İşWap uygulamaları üzerinden Havale veya EFT  işlemi yapan (ilave 1 çekiliş hakkı) Türkiye İş Bankası A.Ş. tüm müşterileri  kampanyaya katılacaktır. Kampanyaya katılım, İşCep veya İşWap’ a girişte 1 ve işlemde 1 olmak üzere günde 2 ve kampanya genel toplamında 60 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında, toplam kampanya dönemi katılımlarından kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş ile; 20 kişiye Samsung i9100 Galaxy S II 16GB Cep Telefonu (Kart ve Hat Hariç) hediye edilecektir.

Çekiliş 05 Ekim 2011 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad.  No:54/14 Bostancı Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 12 Ekim 2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 27 Ekim 2011 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 11 Kasım 2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 01 Aralık 2011 tarihine kadardır.

Kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den idari veya kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.  Türkiye İş Bankası A.Ş. emeklileri kampanyaya katılabilecektir.  GSM hattı operatörü veya cep telefonu vb. kaynaklı sorunlar nedeni ile mobil onay, mobil imza veya cep anahtar uygulamasını kullanamayan müşterilerin yaşayacağı aksaklıklardan kullanıcı sorumludur, Türkiye İş Bankası sorumlu değildir.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Müşteri bilgilerinde belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.08.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2183-7472 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.

Kategoriler
SPOR

Beşiktaşın UEFA Ligi Rakipleri Belli Oldu

2011-2012 sezonunu UEFA Avrupa Ligi play-off turu kuraları İsviçre’de çekildi. Kuraya katılan Beşiktaş, Trabzonspor ve Bursaspor’un play-off’taki rakipleri belli oldu…

Beşiktaş-Alania Vladiakavkas (Kuzey Osetya-Rusya takımı)

Bursaspor-Anderlecht (Belçika)

Trabzonspor-Atletic Bilbao (İspanya)

Kategoriler
SEKTOREL

Electro World Fatoğraf Yarışması Kazandırıyor

Kampanya tarihleri arasında www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye adresli Electro World Facebook yarışma sayfası üzerinden 4 haftalık dönem içinde gerçekleşecektir. Yarışmacılar, “sıcak” teması üzerine kendi çekecekleri özgün, fotoğraf yeteneklerini gösteren, yaratıcı, ilginç fotoğraflarını siteye yükleyerek yarışmaya katılacaklardır.

1 adet Canon EOS1000D+18-55 lens
1 adet Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 500 TL’lik hediye çeki
1 adet Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 300 TL’lik hediye çeki

Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen tıklayın.

Katılım Şartları:
Electro World “Sıcak” Fotoğraf Yarışması, 15.07.2011 – 15.08.2011 tarihleri arasında www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye adresli Electro World Facebook yarışma sayfası üzerinden 4 haftalık dönem içinde gerçekleşecektir. Yarışmacılar, “sıcak” teması üzerine kendi çekecekleri özgün, fotoğraf yeteneklerini gösteren, yaratıcı, ilginç fotoğraflarını siteye yükleyerek yarışmaya katılacaklardır.

Yarışma süresince, katılımcılar http://www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye üzerinden, önce ücretsiz olarak Ad, Soyad, E-posta adresi ile ilgili bölümü doldurarak üye olacaklardır. Ardından, http://on.fb.me/jKHYw5 adresindeki uygulamaya giriş yaparak, “sıcak” temalı fotoğraflarını, açıklaması ile (fotoğrafın konusu, adı, mesajı varsa başka açıklaması gibi) birlikte (açıklama metni maksimum 200 karakter ile sınırlıdır) siteye yükleyeceklerdir. Katılımcıların yükledikleri fotoğrafların yarışma konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Electro World tarafından tayin edilmiş moderatör yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan fotoğraflar jüri değerlendirmesine ve yarışma kapsamına alınmayacaktır.

Yarışmaya sunulan fotoğraflar, yarışma sonunda yarışma özel jürisi tarafından yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir. Jüri tarafından, en başarılı ve en beğenilen 3 kişi belirlenecek ve derecelerine göre sıra ile aşağıdaki ödüller ile ödüllendirilecektir. 1. Kişiye; Canon EOS1000D+18-55mm lens, 2.kişiye Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 500 TL’lik hediye çeki, 3. Kişiye Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 300 TL’lik hediye çeki ödülleri, ayrıca yarışmada dereceye giren ilk 3 kişiye Odeon Tours güvencesi ile Antalya Otium Eco Club Side’de çiftkişilik tatil hediyesi sunulacaktır.

Yarışmaya sunulan ve sitede yayınlanan fotoğraflar, moderatör yetkililerince periyodik olarak teknik kontrollerden geçecektir. Yarışma kurallarına ve kontrol kriterlerinden herhangi birine aykırı olan fotoğraflar, uygunsuz isim ve içerikte olan fotoğraflar ve/veya gerekli görülür ise üyelik dahil yarışmacının tüm verileri yarışma kapsamından silinebilir, yayın kısıtlaması konulabilir ve ayrıca jüri değerlendirilmesine sunulmaz.

Electro World, yarışmaya katılımcılar tarafından gönderilenlerden onaylanan fotoğrafları, yükleme sürecinin herhangi bir anında dilediği mecrada, kanalda, yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, yarışmaya sundukları fotoğraflar ile ilgili marka, telif, reklam, gizlilik, diğer fikri mülkiyet, maddi ve bütün hukuki hakları kendilerinde saklı olmak koşulu ile, ancak iş bu fotoğrafların Electro World tarafından yarışma süresince veya sonrasında kullanılması halinde, Electro World’ten hiç bir maddi ve hukuki hak talep etmeyeceklerini, fotoğrafların Electro World tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Ödül kazananlar, yarışma dönemi bitiş tarihini takip eden 1 hafta içerisinde, yarışma sitesinde ilan edilecektir. Ödül kazananlara, üyelik bilgilerinden erişilerek bilgi verilecektir. İlanı takiben kazananlara 1 hafta süre tanınacaktır, bu süre içerisinde ödül kazanana, üyelik bilgilerinden ulaşılmaz ya da kendisi Electro World ile iletişime geçmez ise, ödüle sahip olma hakkını kaybedeceğini kabul eder. Böyle bir durumda, ödül hakkı en başarılı bulunan dereceye girenler sırasındaki bir sonraki fotoğraf sahibi katılımcıya geçer. Ödüller, belirtilen koşullarda, Türkiye sınırları içinde ve kazananlara ücretsiz olarak sunulacaktır.

1., 2. ve 3.’ye verilecek olan tatil hediyesi 2 kişilik 4 gece 5 gün olmak üzere Odeon Tours güvencesi ile Antalya Otium Eco Club Side (5 yıldızlı – Her şey dahil – 0-12 yaş arası 1 çocuk ücretsiz) için geçerlidir. Kazananlar bu tatil hediyesini Eylül ve Ekim 2011 ayları içerisinde (Ramazan bayramı hariç) kullanabilirler. Kazanan kişi gitmek istediği tarihi 15 gün öncesinde bildirim yaparak otel uygunluğuna göre rezervasyonunu yapacaktır. Rezervasyonun yapılacağı kontak bilgisi kazanan kişi ile temasa geçildiğinde verilecektir.

Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Ödül kazanan kişi, üyelik aşamasında siteye girmiş olduğu katılımcı ismi ile örtüşen kimlik ibraz etmelidir. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kampanya üyeliğinde katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Electro World sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya katılan katılımcı fotoğraflarından veya yarışmada dereceye giren fotoğraflardan, Electro World tarafından uygun görülen ve beğenilen fotoğrafların sahibi katılımcılar, Electro World tarafından uygun görülecek şekilde ve kanallarda kamuoyuna duyurulacaktır. Ödülü kazananlar açıklandıktan sonra katılımcı, Electro World tarafından belirlenecek TV programı, reklam ve diğer tüm promosyon veya reklam aktivitelerine katılmayı ve bunlar için ek bir bedel veya hiç bir hak ve bedel talep etmemeyi peşinen kabul eder.

Katılımcılar, hiçbir zaman ve hiçbir yerde Electro World’ün ve markalarının itibarını zedeleyecek açıklamalarda bulunmamayı, Electro World’ün önceden izin vermediği ve onaylamadığı beyanlarda bulunmamayı kabul eder. Buna aykırılık halinde, Electro World, katılımcıları veya dereceye girenleri, yarışmadan ihraç etmek ve bunlar yerine aynı ya da başka fotoğraflar ile katılan dereceye giren sıradaki diğer fotoğraflar ile devam etmek de dahil olmak üzere, kazananın ödülünü vermemek, geri almak ve her türlü hukuki tedbiri almak hakkını saklı tutar.

Katılımcılar, yarışma süresince verdikleri tüm bilgilerin doğru olduğunu kabul ederler. Bilgilerin doğru olmadığının yarışma devam ederken veya yarışma sona erdikten sonra fark edilmesi halinde Electro World’ün, dereceye girenlere herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu katılımcıları yarışmadan çıkarabilme hakkına sahip olduğunu ve böyle bir durumda ödül hakkını kaybedeceklerini kabul ederler.

Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları fotoğrafların özgün nitelikte ve hukuki açıdan kendileri tarafından kayda alındığını, kendilerine veya izin aldıkları yakınlarınına ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukuktan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk yarışmalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, daha önce benzer kampanyalara katılmamış ya da ödül kazanmamış olduğunu, aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde finalistin ödül kazanma hakkı elinden alınır.

Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılıcıların iletecekleri fotoğraflar ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Electro World hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın zarar görmesinden Electro World hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Electro World, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Electro World, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Electro World İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve Atölye Reklam Hizmetleri A.Ş. çalışanları yarışmaya ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.

Electro World’ün yarışma ve çekiliş yarışması şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Electro World, ayrıca yarışmayı ve çekiliş yarışmasını durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Electro World bu yarışmaya ve çekilişe katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.

Yarışmaya ve çekilişe katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Kategoriler
SEKTOREL

Vodafone Faturanızı Otomatik Ödeyin Alfa Romeo Kazanma Şansını Yakalayın

1 Temmuz-30 Eylül 2011 tarihleri arasında Vodafone faturaları için otomatik ödeme talimatı veren abonelerimiz 1 adet son model Alfa Romeo Giulietta otomobil ve 10 adet 3G’li iPad’den birini kazanma şansı yakalıyor. Üstelik herhangi bir kontratlı kampanyada yer alan abonelerimize 2 çekiliş hakkı!

Kredi kartınız veya vadesiz hesabınızdan anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri veya Vodafone Cep Merkezleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kampanya bitiş tarihi itibariyle aktif Vodafone bireysel faturalı ve Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerinin yeni gerçekleştirecekleri otomatik ödeme işlemleri için geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya ilgili Vodafone Bireysel Müşteri Hizmetleri (444 0 542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri üzerinden verilmiş otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine bir sefere mahsus 1 çekiliş hakkı, aktif Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerine (Vodafone cihaz kampanyaları veya ses tarifelerinden birine en az 12 ay taahhüt veren ve kontratı kampanya bitiş tarihine kadar devam eden) bir sefere mahsus 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Hediyeler
1 adet 2011 model Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120 HP Progression Plus otomobil
10 adet Apple iPad 16GB WiFi

Katılım Koşulları
Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.06.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1640-5880 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
Kampanya, 01.07.2011 – 30.09.2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kampanya bitiş tarihi itibariyle aktif Vodafone bireysel faturalı ve Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerinin yeni gerçekleştirecekleri otomatik ödeme işlemleri için geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya ilgili Vodafone Bireysel Müşteri Hizmetleri (444 0 542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri üzerinden verilmiş otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine bir sefere mahsus 1 çekiliş hakkı, aktif Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerine (Vodafone cihaz kampanyaları veya ses tarifelerinden birine en az 12 ay taahhüt veren ve kontratı kampanya bitiş tarihine kadar devam eden) bir sefere mahsus 2 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya başlama tarihinden önceki son fatura ödemesi otomatik ödeme yoluyla ödenmiş aboneler çekilişe dahil edilmez. Kampanyaya katılım, bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ile bireysel faturalı hat aboneleri için 10, kontratlı aboneler için 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120 HP Progression Plus 6M 2011 Model Araç ve 10 Aboneye Apple iPad A1337 16GB WiFi + 3G (iPad 1) hediye edilecektir.
Çekiliş 12.10.2011 tarihinde saat 16:30’da DenizAjans Toplantı Salonu – Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 19.10.2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 03.11.2011 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18.11.2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 18.12.2011 tarihine kadar yapılacaktır.
Kampanyaya otomatik ödeme talimatı vererek tüm kanallardan katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar; faturalı hattı ve otomatik ödeme talimatı devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler veya faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kampanya başlangıç tarihinde aktif otomatik ödeme talimatı olup, kampanya tarihleri arasında talimatını iptal ederek ya da etmeyerek tekrar talimat veren abonelerin gerçekleşen ödemelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
Otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen kontratlı ve kontratsız aboneler, bir sefere mahsus otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar. Çekilişe dahil olmak istemeyen aboneler, Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’ne başvuruda bulunabilirler.
Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş ve Deniz Ajans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kategoriler
KAMPANYA SEKTOREL

Vodafone ile Alfa Romeo Giulietta Kazanma Fırsatı, Otomatik Ödeme Talimatı Verin Kazanın

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kampanya bitiş tarihi itibariyle aktif Vodafone bireysel faturalı ve Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerinin yeni gerçekleştirecekleri otomatik ödeme işlemleri için geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya ilgili Vodafone Bireysel Müşteri Hizmetleri (444 0 542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri üzerinden verilmiş otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine bir sefere mahsus 1 çekiliş hakkı, aktif Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerine (Vodafone cihaz kampanyaları veya ses tarifelerinden birine en az 12 ay taahhüt veren ve kontratı kampanya bitiş tarihine kadar devam eden) bir sefere mahsus 2 çekiliş hakkı verilecektir.

1 adet 2011 model Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120 HP Progression Plus otomobil
10 adet Apple iPad 16GB WiFi

İlgili Firma : Vodafone
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 30.09.2011
Çekiliş Tarihi : 12.10.2011
Sonuç İlan Tarihi : 19.10.2011 Posta Gazetesi
Katılım Şartları :

Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.06.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1640-5880 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
Kampanya, 01.07.2011 – 30.09.2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, kampanya bitiş tarihi itibariyle aktif Vodafone bireysel faturalı ve Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerinin yeni gerçekleştirecekleri otomatik ödeme işlemleri için geçerlidir.
Kampanya kapsamında, Kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar veya ilgili Vodafone Bireysel Müşteri Hizmetleri (444 0 542 numarasından) veya Vodafone Cep Merkezleri üzerinden verilmiş otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine bir sefere mahsus 1 çekiliş hakkı, aktif Vodafone bireysel faturalı kontratlı abonelerine (Vodafone cihaz kampanyaları veya ses tarifelerinden birine en az 12 ay taahhüt veren ve kontratı kampanya bitiş tarihine kadar devam eden) bir sefere mahsus 2 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanya başlama tarihinden önceki son fatura ödemesi otomatik ödeme yoluyla ödenmiş aboneler çekilişe dahil edilmez. Kampanyaya katılım, bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ile bireysel faturalı hat aboneleri için 10, kontratlı aboneler için 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120 HP Progression Plus 6M 2011 Model Araç ve 10 Aboneye Apple iPad A1337 16GB WiFi + 3G (iPad 1) hediye edilecektir.
Çekiliş 12.10.2011 tarihinde saat 16:30’da DenizAjans Toplantı Salonu – Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 19.10.2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 03.11.2011 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18.11.2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 18.12.2011 tarihine kadar yapılacaktır.
Kampanyaya otomatik ödeme talimatı vererek tüm kanallardan katılım ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar; faturalı hattı ve otomatik ödeme talimatı devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler veya faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kampanya başlangıç tarihinde aktif otomatik ödeme talimatı olup, kampanya tarihleri arasında talimatını iptal ederek ya da etmeyerek tekrar talimat veren abonelerin gerçekleşen ödemelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
Otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında ödemesi yeni gerçekleşen kontratlı ve kontratsız aboneler, bir sefere mahsus otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar. Çekilişe dahil olmak istemeyen aboneler, Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’ne başvuruda bulunabilirler.
Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş ve Deniz Ajans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kategoriler
SEKTOREL

İstikbal Mobilya Çekilişi İle Daire ve Araba Kazanma Fırsatı

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm İstikbal Yetkili satış noktalarından, İstikbal ve Deco marka ürünlerden tek seferde kdv dahil 500,00 TL ve katlarında (her 500,00 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere verilecek üzeri örtülü kart üzerindeki Şifreyi Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 numaralı hatta kısa mesaj gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte www.istikbal.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki kampanya formuna giren müşterilere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Hediyeler:
1 adet İstanbul’da Esenbahçe Konutlarından Daire
11 adet 2011 model FİAT Grande Punto 1.4 Actual Start-Stop otomobil
111 adet Apple iPad 16GB Wi-Fi + 3G
211 adet VESTEL 32 VH 3004 32” LCD TV

İlgili Firma : İstikbal
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 30.09.2011
Çekiliş Tarihi : 12.10.2011
Sonuç İlan Tarihi : 19.10.2011 Posta Gazetesi
Katılım Şartları :

18 yaşından küçükler katılamaz. İkramiye tesliminde şifreli kart ve kasa fişi / fatura ibrazı zorunludur, 18.12.2011 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kart ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.

Bu kampanya, Boydak Holding A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 17.06.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1594-5720 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya kapsamında, 01.07.2011 (Saat 00:01) – 30.09.2011 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm İstikbal Yetkili satış noktalarından, İstikbal ve Deco marka ürünlerden tek seferde kdv dahil 500,00 TL ve katlarında (her 500,00 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere verilecek üzeri örtülü kart üzerindeki Şifreyi Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte tüm operatörlerden 3141 numaralı hatta kısa mesaj gönderen veya Şifreyi, Ad, Soyad ve Adres bilgileri ile birlikte www.istikbal.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki kampanya formuna giren müşterilere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile;

1 kişiye İstanbul’da Esenbahçe Konutlarından Daire,
11 kişiye FİAT Grande Punto 1.4 Actual Start-Stop 2011 Model Araç,
111 kişiye Apple iPad 16GB Wi-Fi + 3G,
211 kişiye VESTEL 32 VH 3004 32” LCD TV ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 12.10.2011 tarihinde saat 15:00’de, DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.10.2011 tarihinde Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikme ve aksamalardan Boydak Holding A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 03.11.2011 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18.11.2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 18.12.2011 tarihine kadar yapılacaktır.

Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Mükerrer katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.

18 yaşından küçükler katılamaz. İkramiye tesliminde şifreli kart ve alış verişe ait fiş/fatura ibrazı zorunludur, 18.12.2011 tarihine kadar saklayınız. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli kart ve alışveriş belgeleri kabul edilmez.

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya kısa mesajla katılım, katılımcıların bağlı oldukları operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj bedeli olarak ücretlendirilir. Kampanyaya Avea için 0,50 TL (KDV ve ÖİV dahil), Turkcell için 0,65 TL (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone için 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Geri dönüş mesajları Boydak Holding A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Kampanyaya www.istikbal.com.tr adresli kampanya web sayfası üzerinden katılım ücretsizdir.

18 yaşından küçükler, Boydak Holding A.Ş., İstikbal Mobilya San. ve Tic. A.Ş, İstikbal mağaza çalışanları ve DenizAjans çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

İkramiye daire ile ilgili, Tedaş lehine 99 yıllığı 1 TL’den kira şerhi kaydı bulunmaktadır (site içerisindeki trafonun yerinin değiştirilmemesi içindir, dairenin alım, satımına, kullanımına etkisi yoktur.) İkramiye görselleri temsilidir. İkramiyeler, yasal metinlerde belirtilen model ve özellikte sunulacaktır, renk seçimi yoktur.

Çekilişte bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Kategoriler
KAMPANYA SEKTOREL

Blendax İle Daire Kazanma Şansı, Bedava Ev Kazanma Fırsatı

Kampanya tarihleri arasında Blendax ürünleri üzerinde bulunan katılım şifresini www.blendaxlaevlenirmisin.com adresindeki formu doldurarak gönderenler muhteşem bir hediye kazanma şansı yakalıyorlar.

Ayrıca şifre, ad, soyad, adres bilgilerini 2944’e kısa mesaj atarakta çekilişe katılabilirsiniz.

İlgili Firma : Blendax
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 15.09.2011
Çekiliş Tarihi : 22.09.2011
Sonuç İlan Tarihi : 27.09.2011 Akşam Gazetesi
Katılım Şartları :
1) 1) Bu kampanya “www.blendaxlaevlenirmisin.com” internet sitesi üzerinden veya SMS ile katılım yapılarak gerçekleşecektir., “Blendax’la
Evlenir misin?” çekiliş kampanyası, Procter & Gamble Satış ve Dağıtım.LTD. ŞTİ tarafından MPİ’nin 05.04.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.0.02-401.02.99-840-3173 sayılı izni ile Hedef Çekiliş
tarafından düzenlenmektedir.

2) Yarışma 01 05.2011 tarihinde saat 00.00’da başlayıp, 15/09/2011 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

 

İşte sonuçlar:

1 adet İstanbul’da Ev kazananlar
EMRULLAH DEMİRŞAH MANİSA
10 adet Arçelik Beyaz Eşya Seti kazananlar
FATİH ELEVLİ GİRESUN
FEVZİ AKTAŞ MANİSA
MUHİTTİN AKTÜRK ADANA
NEBAHAT DENİZ İSTANBUL
NEŞE ERSİN ESKİŞEHİR
ÖMER YILDIRIM ANKARA
RASİM MERAL İSTANBUL
SELDA ÖZDEN ADANA
SELMA TOYGAR AYDIN
YILMAZ KOÇ ANTALYA
100 adet Braun Küçük Ev Aletleri Seti kazananlar
ABDUL SAMET KARAEROĞLU ANKARA
ABDÜLAZİZ ÇAĞLAR ANTALYA
ADNAN GÖBEKLİOĞLU
AHMET UYSAL İZMİR
ALİ GÜL DÜZCE
ALİ KELEŞ ANKARA
ALİŞAN KOÇ ANKARA
AYAN IŞIK İSTANBUL
AYDIN İLDENİZ İSTANBUL
100 adet Braun Küçük Ev Aletleri Seti kazananlar
AYNUR KOÇ SAKARYA
AYŞE NALBANT İSTANBUL
BİRSEN SÖNMEZ İSTANBUL
CANAN AKSAKAL İSTANBUL
CANER ŞAHİNDOKUYUCU ANKARA
CEVAT KARA
CEYLAN KOCABAŞ KİLİS
DUDU ATASOY İZMİR
ERDİNÇ ATALAY SAKARYA
ERKAN DİLEK İSTANBUL
ESAT ÖZÜN BURSA
ESRA ÇÖMEZ SAMSUN
FADIL IŞIK İSTANBUL
FADİME EFE BALIKESİR
FADİME TOPAL ANTALYA
FATİ YANARATEŞ İSTANBUL
FATTUM ŞİMŞEKGİL İSTANBUL
FAZİLET ZENGİN ISPARTA
FERHAT DAĞ ADANA
FERİT GÖKMEN İZMİR
GALİP AYDIN UŞAK
GÖKSÜN ÇÖLÜOĞLU İSTANBUL
GÜLAY GİTMEZ KOCAELİ
GÜLFE GEVREK KONYA
HAFİZE ERTEM BURSA
HAKAN ÇİFÇİ SEYHAN
HATİCE BAKAN AYDIN
HATİCE DURDU GİRESUN
HATİCE KARABIYIK KOCAELİ
HİKMET ÇİLOĞLU İSTANBUL
HİLAL DİNÇ TEKİRDAĞ
HÜSEYİN DİNER HATAY
İBRAHİM GÜMÜŞ KIRIKKALE
İBRAHİM SERT İSTANBUL
İSMAİL AKTAŞ ERZURUM
KEMAL ÇAKAR RİZE
KEMAL ÇİLKİZ İZMİR
KENAN ARSLAN İSTANBUL
LOKMAN YILDIZ İSTANBUL
LÜTFİYE IŞIK İSTANBUL
MAHMUT KILIÇ K.MARAŞ
MEHMET DUVARCI KOCAELİ
MEHMET NOYAN ADANA
MEHMET SIDDIK ENSARİ MARDİN
MELEK SARI ERZURUM
MERYEM KILIÇ ADANA
MİNE ODUNLU BALIKESİR
MUAZZEZ GENÇ ESKİŞEHİR
MUHARREM KAYA İSTANBUL
MUSA ALPAK OSMANİYE
MUSTAFA CAGLAS AYDIN
MUSTAFA OCAK İSTANBUL
MUSTAFA OĞUREL ADANA
MUSTAFA YILDIRIM DÜZCE
MUYESSER ARABACI BARTIN
MÜNEVVER İNEL SAMSUN
NİHAL TEZEREN İZMİR
NİLGÜN ÇELEBİ DENİZLİ
NURCAN AKYOL MANİSA
NURETTİN AYDIN ADANA
ORÇUN YENER İZMİR
OYA YAKUT ANKARA
ÖMER FARUK İSTANBUL
ÖNDER BİLGİN BARTIN
ÖZGE AKINCI
ÖZGE TABAKOĞLU BALIKESİR
ÖZKAN ÇEMEK ANKARA
ÖZLEM AKBAŞ ANKARA
ÖZLEM TANIK SİİRT
ÖZNUR KOCAARSLAN TEKİRDAĞ
PELİN ALTUN MALATYA
SALİH TOPÇU EDİRNE
SEMA ARSLAN BURSA
SERKAN ERSOY MERSİN
SİBEL SÖKMEN İZMİR
SONGÜL BOZ AKCAN ZONGULDAK
ŞENAY GÜRÇINAR ADANA
ŞENGÜL KUZKAYA ANKARA
ŞENOL DEMİR ZONGULDAK
TANER YAYGER İZMİR
TUĞÇE DÖNMEZ BURSA
TUNCAY GONCU
VEDAT BOZKURT
YILMAZ CANTİMUR ADANA
YILMAZ GENEK MUĞLA
YONİS COŞKUN KARAMAN
YUSUF BACAK KÜTAHYA
ZEHRA GÜLAY İSTANBUL
ZEKİ PEY ORDU
ZEKİYE BİBER İSTANBUL
ZELİHA KORKMAZ ISPARTA

Kazananların için:

Başvuru numarası: 0212 356 74 25 ( Bu numaralı faksa kimlik fotokopisi yollanacak)

Kategoriler
SEKTOREL

Nestle Nesfit Size Tatil Fırsatı Sunuyor, Ücretsiz Tatil Çekilişine Katıl

Kampanya tarihleri arasında promosyonlu Nestle Nesfit ürünlerinden ( Nesfit Sade, karışık meyveli,kırmızı meyveli, çikolatalı) satın alarak şifreli ürün ambalajında bulunan şifreyi, ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte eksiksiz olarak aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4773 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile gönderenler kampanyaya katılacaklardır.

15 adet çift kişilik Antalya Rixoss Lares Otel’de 2 gece 3 gün her şey dahil haftasonu tatili
250 adet Zeki Triko – Nestle-Nesfit Mayo ve Bikini Modellerinden

İlgili Firma : Nestle
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 27.07.2011
Çekiliş Tarihi : 02.08.2011
Sonuç İlan Tarihi : 05.08.2011 Radikal Gazetesi
Katılım Şartları :

Bu kampanya MPİ’nin 25.05.2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1357-4879 sayılı izni ile Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 18.06.2011(10:00)-27.07.2011(23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında promosyonlu Nestle Nesfit ürünlerinden ( Nesfit Sade, karışık meyveli,kırmızı meyveli, çikolatalı) satın alarak şifreli ürün ambalajında bulunan şifreyi, ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte eksiksiz olarak aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4773 numaralı kampanya hattına kısa mesaj ile gönderenler kampanyaya katılacaklardır. Her şifre 1(bir) çekiliş hakkı kazandırır. Kampanyaya kısa mesajla katılım operatörlerin kendi standart tarifesi üzerinden 1(bir) sms bedeli olarak ücretlendirilir. Kampanyaya kısa mesaj ile katılım bedeli Avea için 0,50 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,40 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Operatörler fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya aynı şifre numarası ile mükerrer katılımlar da ilk sms kaydı çekilişe dahil edilecektir. Çekilişte 15 kişi Antalya Rixoss Lares Otel’de 09 Eylül-30 Kasım 2011 tarihleri arasında çift kişilik 2 gece 3 gün her şey dahil haftasonu tatili (Antalya Rixos Lares Hotel’e ulaşım ve kişisel harcamalar Talihliye aittir) kazanacaktır Seyahat süresince talihlilerin ve yanlarında getirecekleri kişilerin başına gelebilecek herhangi bir olaydan Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. 250 kişi Zeki Triko 2011- Nestle-Nesfit Mayo ve Bikini Modellerinden (Talihliye Zeki Triko mağazasından kendi beden ölçülerinde ikramiyesi teslim edilecektir.) kazanacaktır. Çekiliş 02.08.2011 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin Gülbahar M. Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No:25 D:40 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır. Kazanan talihliler 05.08.2011 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 20.08.2011 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 04.09.2011 tarihine kadar kimlikleri ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ne mesai saatleri içinde kimliği ile başvurmayan asil talihlilerin hakkı sırası ile yedeklere geçecektir. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alış veriş belgesi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. Çekilişe Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. ve ilgili ajans çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiye kendilerine verilmeyecektir. Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamazlar. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Teknik sebeplerden dolayı promosyona dahil kampanya ürünlerinden şifre çıkmaması ve-veya şifrenin okunamaması durumunda tüketicilerin aşağıda numarası belirtilen Nestle Tüketici Danışma Hattı’na başvurmaları gerekmektedir. Promosyon kurallarının tamamını Nestle Tüketici Danışma Hattı’ndan (0800 211 02 18) ve (0212 212 40 30) numaralı U2 Kampanya Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

Kategoriler
SEKTOREL

Çekilişle Ford Focus Kazanma Fırsatı

Kampanya tarihleri arasında, Ford’un, Yeni Ford Focus teknolojisini tanıtmak amacıyla www.facebook.com/focuslayankazansin Facebook adresinden Focuslayan Kazansın kampanyasına ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, aplikasyon içerisinden karşılarına çıkan kampanya katılım formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgileri girerek; Yeni Ford Focus’un teknolojisini tanıtım amaçlı kendi araçlarına uygulamaya çalışan 3 takımdan birini “destekle “ tuşuna basarak destekleyecek ve 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
1 adet 2011 Model Ford Focus III Trend 5K 1.6 otomobil
Siz de kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen tıklayın.

İlgili Firma : Ford
Kategori : Çekiliş
Son Katılım Tarihi : 10.08.2011
Çekiliş Tarihi : 18.08.2011
Sonuç İlan Tarihi : 22.08.2011 Takvim Gazetesi
Katılım Şartları :
Ford Türkiye ‘Focus’layan Kazansın!’ Facebook Uygulaması Katılım Şartları:

Bu kampanya Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından MPİ’nin 08.06.2011 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.02-401.02.99-1505-5454 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

20.06.2011(00:00) –10.08.2011(23:59) tarihleri arasında, Ford’un, Yeni Ford Focus teknolojisini tanıtmak amacıyla www.facebook.com/focuslayankazansin Facebook adresinden Focuslayan Kazansın kampanyasına ücretsiz giriş yapan kullanıcılar, aplikasyon içerisinden karşılarına çıkan kampanya katılım formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgileri girerek; Yeni Ford Focus’un teknolojisini tanıtım amaçlı kendi araçlarına uygulamaya çalışan 3 takımdan birini “destekle “ tuşuna basarak destekleyecek ve 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanya katılımı her hafta 1, toplamda 6 ile sınırlıdır. İkramiye olarak 1 kişi ‘2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS’ kazanacaktır. Çekiliş 18/08/2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 06.09.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 21.09.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilemez. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresine başvurulmalıdır. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

***

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması sayfalarını ziyaret ederek aplikasyon kullanım ve kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması katılım ve kullanım koşulları apps.facebook.com/focuslayankazansin adresinde yer almaktadır.

Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları apps.facebook.com/focuslayankazansin adresine her yeni girişlerinde, şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lütfen Ford Türkiye Focus’layan Kazansın Katılım Şartları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Şartlar

1- 18 yaşını doldurmamış olanlar, kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar
2- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
3-Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veye müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir araç, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi halde Ford Otosan A.Ş.’ın ve/veya OgilvyOne’ın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
4- Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
5- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne sorumluluğunda değildir.
6- Ford Otosan A.Ş. ve/veya OgilvyOne’ın her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır. Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Uygulamaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
7- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne kullanıcılara işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı olarak her türlü iletişimi yapma hakkını saklı tutar.
8- Yarışmaya katılım göstererek kazanan talihliler, hediyelerinin teslimi ve kullanımı sırasında fotoğraf ve/veya video çekimi yapılmasını ve bu ve benzeri multimedya içeriklerinin www.facebook.com/fordturkiye sayfasında ve/veya Ford Otosan A.Ş.’nin sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında, basılı yayınlar ve internet ortamı olmak üzere genel iletişim mecralarında ve materyallerinde ve e-bültenlerinde yayınlanmasını kabul etmiş sayılırlar.
9- Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
10- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulamasındaki kazanma mekanizması ve yarışma işleyişi şu şekildedir;
– Kullanıcılar, Focus’layan Kazansın! uygulamasında yarışmaya başlamak için öncelikle Ford Türkiye Facebook sayfasını beğenerek uygulamaya yönlendirilir.
– Kullanıcıların yarışmaya başlamasına izin verilir ve bu izinle uygulamaya yönlendirilirler. Uygulamaya giriş ücretsizdir.
– Kullanıcılar, Yeni Ford Focus (2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS) çekilişine katılabilmek ve Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olabilmek için, kayıt olmak ve kampanya katılım kayıt formunda istenen T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgilerini doğru bir şekilde girmek zorundadır.
– Yarışma, 6 hafta sürecek ve her yarışma haftası boyunca, 3 takım kullanıcılar tarafından desteklenecektir. Yarışma haftası, takımlara verilen görev videolarını gösteren “hazırlık videosu” yayına girdiğinden itibaren başlayan ve takımların kendilerine verilen görevleri yerine getirdiklerini gösteren “final videosu” yayınlanana dek geçen süreyi ifade eder.
– Bir kullanıcı, 1 yarışma haftasında 3 takımdan birini “destekle“ tuşuna basıp destekleyerek, 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş haklarını kullanabilmek için kayıt formunda T.C. kimlik no- ad – soyad – email – telefon – adres bilgilerini doğru bir şekilde girmek zorundadır.
– Bir kullanıcı, 1 yarışma haftası boyunca, 3 takımdan yalnızca 1 tanesini “destekle” tuşuna basarak destekleyebilir.
– Kullanıcılar, takımlara her yarışma haftasında “destekle“ tuşuna basıp 1 defa destek vererek toplamda en fazla 6 çekiliş hakkı kazanabilir.
– 1 Yarışma haftası boyunca, “destekle” tuşuna basılarak en fazla desteği toplayan takım, “haftanın birincisi” olarak ifade edilecektir.
– “Destekle” tuşuna basarak verilen destek sayısı, yarışma haftası boyunca açıklanmayacak, ancak yarışma haftası bitiminde bu sayı açıklanarak, en fazla destek sayısını toplamış olan takım “haftanın birincisi” ilan edilecektir.
– 3 Takım arasında, haftanın birincisi seçilen takıma “destekle” tuşuna basarak destek veren kullanıcılar arasında yapılacak çekilişle, yarışma boyunca her hafta 5 kullanıcı, Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olmaya hak kazanacaktır.
– 6 Yarışma haftası sonunda çekiliş hakkı ve/veya hakları kazanan kullanıcılar arasından yapılacak çekilişte belirlenecek 1 kullanıcı, kampanyanın kazananı olacaktır.
– Katılımcılar, destek verdikleri takımın kazanmasının söz konusu olduğu her hafta için bir çekiliş hakkı kazanarak çekiliş şansını arttırma hakkına sahiptir.
– Yarışma devam ettiği süre boyunca bir kullanıcı sadece 1 defa ödül kazanabilir.
– Ford Otosan A.Ş.Yarışmada 6 yarışma haftası boyunca yukarıdaki şartlar doğrultusunda “destekle” tuşuna basarak destek veren ve çekiliş hakkı ve/veya hakları kazanan kullanıcılar arasından yapılacak çekilişle belirlenecek 1 kullanıcıya İkramiye olarak 2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS hediye edecektir.
– Çekiliş, 18/08/2011 tarihinde saat 10:00’da 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat :5 Fulya Şişli/İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır.
– Kazanan talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır.06.09.2011 tarihine kadar başvurmayan asillerle,21.09.2011 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
– ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
– Kullanıcılar, 3 takımdan birini “destekle” tuşuna basarak destekleyebilmek için karşılarına çıkacak olan kampanya katılım kayıt formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadırlar. Kullanıcılar, uygulama dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler.
– Hatalı ve eksik bilgi verilmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Kayıt bilgileri eksik bulunan kullanıcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez.
– Yanlış bilgi beyan eden kullanıcılar yarışma ödülünü kazanamazlar.
– Kazanılan hediyenin, bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle kullanıcıya ulaşmamasından Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne sorumlu tutulamaz.
– Kullanıcılar, uygulamaya katılmaları ile profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook’a sağladığı diğer bilgilerin uygulama dahilinde kullanımına izin vermiş sayılırlar.
– Ford Otosan A.Ş. ve OgilvyOne kurallara aykırı olduğu tespit edilen bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir yarışmacıyı yarıştan diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
– Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.
– Yapılacak çekiliş sonunda Yeni Ford Focus’u kazanan asil ve yedek talihliler 22.08.2011 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olma ödülü kazanmış olan kullanıcılar ise, her yarışma haftası bitiminde Ford Türkiye Facebook sayfasında (www.facebook.com/fordturkiye) açıklanacaktır.
– Focus’layan Kazansın! çekim setine konuk olma ödülünü kazanmış olan katılımcılara SMS veya e-posta yoluyla ulaşılacaktır. Kullanıcıların vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden kazananların açıklanmış olduğu sayfada belirtilmiş olan süre içinde kullanıcılara ulaşılamamasından Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir. Kazananlara ulaşılamaması durumunda yine sayfada açıklanmış olan yedek talihliler ile iletişime geçilecektir. Yedek talihlilerin vermiş olduğu iletişim bilgileri üzerinden yedek talihlilerin açıklanmış olduğu sayfada belirtilmiş olan süre içinde yedek talihlilere ulaşılamamasından Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir.Katılımcılar, sonuçların duyurulacağı kazananlar sayfasını takip etmekle yükümlüdür ve kendilerine ulaşılamaması durumundan Ford Otosan A.Ş. veya Ogilvy One sorumlu değildir.
– 2011 Model Siyah Renkli FOCUS III Trend 5K 1.6 125 PS kazanan talihliye aracın teslimi ile ilgili tarih ve detaylar, kazananın açıklandığı gün sayfada duyurulacak, talihli ile ayrıca telefon, SMS veya e-posta ile iletişime geçilecektir.
– Kazananlar, ödüllerini almak üzere başvurduklarında Ford Otosan A.Ş. ve Milli Piyango İdaresi Yetkilileri’ne kimliklerini ibraz etmekle yükümlüdür. Aksi takdirde kazandıkları ödülü alamayacaklardır. 18 yaşını doldurmamış olan talihliler, kazanmış olsalar dahi ödülü teslim alma hakkına sahip olamayacaktır.
– Ford Otosan A.Ş. talihlilerin Yeni Ford Focus’u teslim alacakları alana ve Focus’layan Kazansın! çekim seti alanına ulaşımından sorumlu olmayacaktır.
11- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın Uygulaması 20 Haziran 2011 saat 09:00 – 10 Ağustos 2011 saat 00:59 arasında aktif olacaktır.
12- Ford Otosan A.Ş. , Ford Otosan A.Ş. Yetkili Satıcıları, Ford Otosan A.Ş. Yetkili Servisleri ve Ogilvy Şirketler Grubu çalışanları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
13- Ford Türkiye Focus’layan Kazansın! Facebook Uygulaması kullanıcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması halinde, bu ihtilafın , kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.