Kategoriler
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ

Video Yönü Nasıl Değiştirilir?

Cep telefonlarımızın sürekli yanımızda olmaları, ölümsüzleştirmek istediğiniz anları yakalamak için onları kullanmanın en geçerli nedeni. Fakat telefonunuzla çektiğimiz resim ve videolarda bazı yön problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle de Iphone serisinin kaliteli kamerası videoları ekran görünümünde çekiyor. Bunları televizyon görünümüde uygun olması için yatay kullandığınız taktirde televizyonda görüntü yatay çıkıyor bu sorunu çözmek aslında oldukça kolay. Uzmanportal.com olarak sizler için seçtiğimiz ücretsiz programı indirerek çektiğiniz videoların yönlerini değiştirebilirsiniz.
Video yönünü değiştiren programı indirmek için burayı tıklayın.
kolay gelsin…

Kategoriler
BİLGİSAYAR

Cep Telefonu Oyun Yazılımlarını Telefona Uyarlama, Jar Dosyasını Jad Dosyasına Çevirme Programı

Bazı Java uyumlu cep telefonları jar uzantılı programları açamıyor. Bu telefonlar programların Jad dosyalarına ihtiyaç duyuyor. Jad dosyası yapımı da jadmaker adlı program ile gayet kolay bir iş.

Öncelikle Jadmaker adlı programı  buradan indirin.

Programı çalıştırın. Aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Yapmanız gereken jad dosyasını istediğiniz jar uzantılı dosyanızı program ile aynı klasöre getirmek ve jar dosyasını sürükleyerek programın içine bırakmak.

Hepsi bu kadar. program otomatik olarak klasöre jad dosyasını ekleyecektir.Güle güle kullanın…

 

 

  jadx