Kategoriler
SEKTOREL

Electro World Fatoğraf Yarışması Kazandırıyor

Kampanya tarihleri arasında www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye adresli Electro World Facebook yarışma sayfası üzerinden 4 haftalık dönem içinde gerçekleşecektir. Yarışmacılar, “sıcak” teması üzerine kendi çekecekleri özgün, fotoğraf yeteneklerini gösteren, yaratıcı, ilginç fotoğraflarını siteye yükleyerek yarışmaya katılacaklardır.

1 adet Canon EOS1000D+18-55 lens
1 adet Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 500 TL’lik hediye çeki
1 adet Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 300 TL’lik hediye çeki

Siz de katılmak ve kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen tıklayın.

Katılım Şartları:
Electro World “Sıcak” Fotoğraf Yarışması, 15.07.2011 – 15.08.2011 tarihleri arasında www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye adresli Electro World Facebook yarışma sayfası üzerinden 4 haftalık dönem içinde gerçekleşecektir. Yarışmacılar, “sıcak” teması üzerine kendi çekecekleri özgün, fotoğraf yeteneklerini gösteren, yaratıcı, ilginç fotoğraflarını siteye yükleyerek yarışmaya katılacaklardır.

Yarışma süresince, katılımcılar http://www.facebook.com/ElectroWorldTurkiye üzerinden, önce ücretsiz olarak Ad, Soyad, E-posta adresi ile ilgili bölümü doldurarak üye olacaklardır. Ardından, http://on.fb.me/jKHYw5 adresindeki uygulamaya giriş yaparak, “sıcak” temalı fotoğraflarını, açıklaması ile (fotoğrafın konusu, adı, mesajı varsa başka açıklaması gibi) birlikte (açıklama metni maksimum 200 karakter ile sınırlıdır) siteye yükleyeceklerdir. Katılımcıların yükledikleri fotoğrafların yarışma konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Electro World tarafından tayin edilmiş moderatör yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan fotoğraflar jüri değerlendirmesine ve yarışma kapsamına alınmayacaktır.

Yarışmaya sunulan fotoğraflar, yarışma sonunda yarışma özel jürisi tarafından yarışma başarı kriterlerine göre değerlendirilecektir. Jüri tarafından, en başarılı ve en beğenilen 3 kişi belirlenecek ve derecelerine göre sıra ile aşağıdaki ödüller ile ödüllendirilecektir. 1. Kişiye; Canon EOS1000D+18-55mm lens, 2.kişiye Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 500 TL’lik hediye çeki, 3. Kişiye Electro World mağazalarında optik ürünlerinde kullanılmak üzere 300 TL’lik hediye çeki ödülleri, ayrıca yarışmada dereceye giren ilk 3 kişiye Odeon Tours güvencesi ile Antalya Otium Eco Club Side’de çiftkişilik tatil hediyesi sunulacaktır.

Yarışmaya sunulan ve sitede yayınlanan fotoğraflar, moderatör yetkililerince periyodik olarak teknik kontrollerden geçecektir. Yarışma kurallarına ve kontrol kriterlerinden herhangi birine aykırı olan fotoğraflar, uygunsuz isim ve içerikte olan fotoğraflar ve/veya gerekli görülür ise üyelik dahil yarışmacının tüm verileri yarışma kapsamından silinebilir, yayın kısıtlaması konulabilir ve ayrıca jüri değerlendirilmesine sunulmaz.

Electro World, yarışmaya katılımcılar tarafından gönderilenlerden onaylanan fotoğrafları, yükleme sürecinin herhangi bir anında dilediği mecrada, kanalda, yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, yarışmaya sundukları fotoğraflar ile ilgili marka, telif, reklam, gizlilik, diğer fikri mülkiyet, maddi ve bütün hukuki hakları kendilerinde saklı olmak koşulu ile, ancak iş bu fotoğrafların Electro World tarafından yarışma süresince veya sonrasında kullanılması halinde, Electro World’ten hiç bir maddi ve hukuki hak talep etmeyeceklerini, fotoğrafların Electro World tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Ödül kazananlar, yarışma dönemi bitiş tarihini takip eden 1 hafta içerisinde, yarışma sitesinde ilan edilecektir. Ödül kazananlara, üyelik bilgilerinden erişilerek bilgi verilecektir. İlanı takiben kazananlara 1 hafta süre tanınacaktır, bu süre içerisinde ödül kazanana, üyelik bilgilerinden ulaşılmaz ya da kendisi Electro World ile iletişime geçmez ise, ödüle sahip olma hakkını kaybedeceğini kabul eder. Böyle bir durumda, ödül hakkı en başarılı bulunan dereceye girenler sırasındaki bir sonraki fotoğraf sahibi katılımcıya geçer. Ödüller, belirtilen koşullarda, Türkiye sınırları içinde ve kazananlara ücretsiz olarak sunulacaktır.

1., 2. ve 3.’ye verilecek olan tatil hediyesi 2 kişilik 4 gece 5 gün olmak üzere Odeon Tours güvencesi ile Antalya Otium Eco Club Side (5 yıldızlı – Her şey dahil – 0-12 yaş arası 1 çocuk ücretsiz) için geçerlidir. Kazananlar bu tatil hediyesini Eylül ve Ekim 2011 ayları içerisinde (Ramazan bayramı hariç) kullanabilirler. Kazanan kişi gitmek istediği tarihi 15 gün öncesinde bildirim yaparak otel uygunluğuna göre rezervasyonunu yapacaktır. Rezervasyonun yapılacağı kontak bilgisi kazanan kişi ile temasa geçildiğinde verilecektir.

Ödül kazanabilmek için katılımcının iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur. Ödül kazanan kişi, üyelik aşamasında siteye girmiş olduğu katılımcı ismi ile örtüşen kimlik ibraz etmelidir. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kampanya üyeliğinde katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Electro World sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya katılan katılımcı fotoğraflarından veya yarışmada dereceye giren fotoğraflardan, Electro World tarafından uygun görülen ve beğenilen fotoğrafların sahibi katılımcılar, Electro World tarafından uygun görülecek şekilde ve kanallarda kamuoyuna duyurulacaktır. Ödülü kazananlar açıklandıktan sonra katılımcı, Electro World tarafından belirlenecek TV programı, reklam ve diğer tüm promosyon veya reklam aktivitelerine katılmayı ve bunlar için ek bir bedel veya hiç bir hak ve bedel talep etmemeyi peşinen kabul eder.

Katılımcılar, hiçbir zaman ve hiçbir yerde Electro World’ün ve markalarının itibarını zedeleyecek açıklamalarda bulunmamayı, Electro World’ün önceden izin vermediği ve onaylamadığı beyanlarda bulunmamayı kabul eder. Buna aykırılık halinde, Electro World, katılımcıları veya dereceye girenleri, yarışmadan ihraç etmek ve bunlar yerine aynı ya da başka fotoğraflar ile katılan dereceye giren sıradaki diğer fotoğraflar ile devam etmek de dahil olmak üzere, kazananın ödülünü vermemek, geri almak ve her türlü hukuki tedbiri almak hakkını saklı tutar.

Katılımcılar, yarışma süresince verdikleri tüm bilgilerin doğru olduğunu kabul ederler. Bilgilerin doğru olmadığının yarışma devam ederken veya yarışma sona erdikten sonra fark edilmesi halinde Electro World’ün, dereceye girenlere herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu katılımcıları yarışmadan çıkarabilme hakkına sahip olduğunu ve böyle bir durumda ödül hakkını kaybedeceklerini kabul ederler.

Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları fotoğrafların özgün nitelikte ve hukuki açıdan kendileri tarafından kayda alındığını, kendilerine veya izin aldıkları yakınlarınına ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukuktan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk yarışmalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, daha önce benzer kampanyalara katılmamış ya da ödül kazanmamış olduğunu, aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde finalistin ödül kazanma hakkı elinden alınır.

Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılıcıların iletecekleri fotoğraflar ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle Electro World hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın zarar görmesinden Electro World hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Electro World, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Electro World, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Electro World İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve Atölye Reklam Hizmetleri A.Ş. çalışanları yarışmaya ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir.

Electro World’ün yarışma ve çekiliş yarışması şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Electro World, ayrıca yarışmayı ve çekiliş yarışmasını durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.

Electro World bu yarışmaya ve çekilişe katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.

Yarışmaya ve çekilişe katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.