Kategoriler
GÜNCEL

Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman?

Şampiyonlar Ligi Final Maçı Ne Zaman? Atletico Madrid Real Madrid şampiyonlar ligi maçı tarihi saat kaçta? Şampiyonlar Ligi final maçında iki Madrid ekibi karşı karşıya gelecek. Şampiyonlar ligi finalinde Arda Turan’lı Atletico Madrid Real Madrid’i yenebilecek mi ? Atletico Madrid Real Madrid maçı hangi tarihte?

Kategoriler
EĞLENCE SİNEMA

Muhteşem Yüzyıl Yeni Fragmanını İzle, Bölüm Yorumları

İzlenme rekorları kıran ve çarşamba gününün fenomeni Muhteşem Yüzyıl dizisinin 29.bölümünün fragmanı yayınlandı. İyi seyirler:

video

dizi ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz

Kategoriler
EĞLENCE

Yetenek Sizsiniz Sefa Doğanay 20 Mart 2011 Taklit Videosu İzle. Sefa Doğanay Final Performansı İzle

Yetenek Sizsinizin son bölümünde  Sefa Doğanay taklitleriyle yine kırdı geçirdi. Yetenek sizsiniz in 20 Mart 2011 bölümünde Sefa Doğanay birbirinden güzel taklitleriyle izleyenleri kendisine yine hayran bıraktı. Küçük Emrah, Gönül Yazar, Yıldız Tilbe, Fatih Terim, Burhan Altıntop, Bülent Ersoy ve Nihat Doğan gibi ünlü isimlerin taklitlerini yapan Sefa Doğanay Yetenek Sizsinizin birincisi oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Birincisi Sefa Doğanay

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de 6 ay gibi uzun bir sürecin ardından Türkiye’nin en yeteneklisi halk oyu ile belirlendi. Türkiye’nin en yeteneklisi, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Sezon şampiyonu; Sefa Doğanay…

Final programında verilen ilk etap halk oyları sonucunda Sefa Doğanay ve Aref Ghafouri son ikiye kalan isimler oldu. Aref ile Sefa arasındaki halk oylamasında ise şampiyon belli oldu. Kazanan Sefa Doğanay’dı…
Son son 5’e kalan yarışmacılar;

Aref Ghafouri, Türkan Kürşad, Sercan Yenice, Sefa Doğanay, Ramazan Yumrutepe&Veysel Çelikdemir’den oluştu.

Bu yarışmacılar arasından Sefa Doğanay en fazla halk oyunu alarak birinci olmaya hak kazandı. Ve büyük ödül olan 250.000 TL’nin sahibi oldu.
Sefa Doğanay, taklit yeteneği ile final gösterisinde yine herkesi çok eğlendirdi ve ustaca yaptığı ünlü taklitleri ile birinci olmaya hak kazandı.