Kategoriler
TARİH

Fetih 1453 Filmi Fragmanı İzle

Şu ana kadar yapılmış en pahalı yerli yapım olma özelliğini taşıyanFetih 1453 filminin ilk tanıtım videosu yayınlandı.Filim bu haşliyle bir hayli ses getireceğe benziyor.Efektler Hollywood kalitesinde, oyunculuğu da filimi izlerken göreceğiz. Anlaşılan 2012 nin en iyi filmi bu olacağa benziyor.Uzman portal olarak isler için fragmanını yayınlıyoruz:

Kategoriler
SİNEMA

The Amazing Spider-Man Filmi Fragmanını İzle

Çocukken Hayranı olduğumuz Örümcek adamın yeni versiyonu farklı bir filim şirketince yeniden çekiliyor. İşte Amazing Spider-Man filminin fragmanı:

Kategoriler
SİNEMA

Kutsal Damacana Kont Drcoola Filmi Fragmanı İzle Drakula

Henüz minik bir bebekken kendisini cami avlusunda bulan yavru Sebahattin / Sebo (Ersin Korkut), güvercinlerin ve kumruların yemleriyle beslenip kendi kendini yetiştirmiştir. Akıl bali olduğunda zengin bir işadamının konağında iş bulan ve kızı Demet’e (Özge Ulusoy) plâtonik bir aşkla bağlanan Sebo’nun mutluluğu bir anda bozulur. Bir geceyarısı ansızın müştemilâtın kapısı çalınır, gelen efsanevi kan emici Kont Dracula’dır (Şahin Irmak).

Kategoriler
SİNEMA

Cadılar Zamanı Filmini İzle, Fragmanı, Hakkında Yorumlar

Yıllarca savaştıktan sonra evlerine dönen iki yakın arkadaş, vebanın her şeyi yakıp yıktığını görür. Kilisenin ileri gelenleri bir kızı cadılıkla suçlamaktadır ve onlara göre bütün olanların sorumlusu odur. İki arkadaşın bu kızı çok uzaklardaki bir manastıra götürmeleri emredilir. Böylece manastırdaki rahipler kızın neden olduğu laneti kaldırmak için ayinler yapacaktır. Ancak bu yolculuk onların cesaret ve dayanıklılıklarını test edecekleri, kızla ilgili karanlık gerçekleri öğrenecekleri ve sonunda dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.

Kategoriler
SİNEMA

Buz Devri Sincabının Filmi Geliyor. Sincabın Maceraları

Buz Devrinin sevilen karakteri scrat (Sincap)’ın filmi geliyor. İşte Sincabın maceralarının ilk bölümü:

Kategoriler
SİNEMA

Hızlı ve Öfkeli 5 Fragmanını İzle

Dominic Toretto (Vin Diesel) ve Brian O’Conner (Paul Walker) özgürlüklerini kazanabilmeleri için son bir iş yapmaları gerekmektedir. Nisan 2011 de vizyonda…

Kategoriler
SİNEMA

Son Hava Bükücü Avatar Fragmanı

Çizgifilimini 7 den 70 herkesin izlediği muhteşem dizi “Avatar Son Hava Bükücü” ‘nün beklenen filmi önümüzdeki yaz vizyona giriyor. Avatar hayranları ekran başına işte avatarın fragmanı: Fragmanı izlemek için tıklayın.