Kategoriler
TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri ve Fiyatı ile sizlerleyiz. Akıllı telefon denilince akla ilk gelen marka olan Samsung’un Güney Kore, Çin ve Amerika’da satışı olan telefonu Samsung Galaxy Note Edge bugün Türkiye’de satışta olacak. Kavisli olmasıyla öne çıkan Note Edge’in Note dan pek farkı yok. 

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Samsung’un Akıllı Saati Galaxy Gear Özellikleri Resimleri

Samsung’un Akıllı Saati Galaxy Gear Özellikleri Resimleri ile karşınızdayız. Samsung özellikle akıllı cep telefonları ile gündemde olan bir firma. Galaxy serisi cep telefonları, Note serisi tabletleri derken bu sefer Samsung akıllı bir saat üretti.

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

199 Liraya Samsung Galaxy s4 İlanlarına Dikkat

Bu günlerde Samsung Galaxy S4 ilanları yayınlanıyor hem de hatrı sayılır haber portallarında. Bu ilanlar iyi incelenmediği taktirde canınızı sıkabilir. İlk bakışta sanki Samsung Galaxy S4 ü 199 tl ye veriyorlarmış gibi bir izlenim uyarlanıyor ancak ilgili reklama tıklayıp sitenin iletişim bölümünden verilen numarayı ararsanız aslında olayın hiç de öyle olmadığını görürsünüz. Samsungun Kore üretimi Galaxy serisiymiş.
İlanda s4 yazıyor Sitede S4 Mini yazıyor. sitede sadece 5 sayfa var. Teknik özellikler bölümüne girer girmez ilk gözümüze çarpan işletim sisteminin java olması. işlemci ve ram değerlerine yer bile verilmemiş. Kim bilir kaç mHz ve kaç mb ram içeriyordur. İşletim sistemi bir yana kablosuz Wifi özelliği bile bulunmuyor. Birde reklamında Ramazan ayına özel ve sınırlı sayıda ibarelerinin bulunması insanları aceleye ve düşünmeden harekete zorluyor. Bizden söylemesi bu kampanyaya dikkat edin.dikkat