Kategoriler
EĞLENCE

Fatih Terim Geyikleri

Galatasarayda 3.Terim dönemi sona erdi. Fatih Terim’in bu 3. galatasarydan ayrılışı ve bu nedenle sosyal medyadada alay konusu oldu.

Kategoriler
EĞİTİM Genel Kültür

2011 Müdürlük Sınavı Soruları ve Yorumları Paylaşım Noktası

Milli Eğitim Bakanlığı Görevde yükselme sınavlarının şekli ve içeri gerçektende tartışılır. Fakat bu şekilde uygulanan sınavlar düzenli periyotlarla yapılıyor ve puanlarla yeni idarecilerin atamaları yapılıyor. Son Müdürlük sınavı 2 Ekim Pazar günü yapıldı. Peki sınav soruları ve sorular hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilmeniz için sizlere bu sayfayı oluşturduk. Bu sayfaya yazacağınız çıkmış sorular, soru yanıtları ve yorumlarınız yayınlanacak ve eğitimcilerin birbirleriyle bilgi paylaşımı yapmaları sağlanacak. Sizlerin de değerli yorumlarını bekliyoruz:

Kategoriler
EĞİTİM Genel Kültür

2011 Müdür Yardımcılığı Sınavı Soruları ve Yorumları Paylaşım Noktası

Milli Eğitim Bakanlığı Görevde yükselme sınavlarının şekli ve içeri gerçektende tartışılır. Fakat bu şekilde uygulanan sınavlar düzenli periyotlarla yapılıyor ve puanlarla yeni idarecilerin atamaları yapılıyor. Son Müdür Yardımcılığı sınavı 1 Ekim Cumartesi günü yapıldı. Peki sınav soruları ve sorular hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilmeniz için sizlere bu sayfayı oluşturduk. Bu sayfaya yazacağınız çıkmış sorular, soru yanıtları ve yorumlarınız yayınlanacak ve eğitimcilerin birbirleriyle bilgi paylaşımı yapmaları sağlanacak. Sizlerin de değerli yorumlarını bekliyoruz:

Kategoriler
GÜNCEL

Fenerbahçe Trabzonspor Şampiyonluk Geyikleri

FENERBAHÇE’nin kazandığı şampiyonluk sanal alemde de geniş yankı uyandırdı. Sosyal paylaşım sitelerinde çok sayıda kullanıcının, Trabzonspor’un kaçırdığı şampiyonluk hakkında yaptığı yorumlar büyük ilgi gördü

Takımlar ve şampiyonlukla ilgili yorumlar dışında en çok dikkat çekenlerden biri ise, Fenerbahçe’yi 2-1 öne geçiren Selçuk Şahin’le ilgiliydi: “Kritik maçlarda attığı goller sonrası Real Madrid, Fenerbahçeli Selçuk Şahin’i ‘4. Türk’ oyuncu olarak kadrosuna katsın.”

İşte sanal alemde şampiyonlukla ilgili yer alan diğer geyikler;

– 27 senedir şampiyon olamayan Trabzonspor’un bir 34 sene daha beklemesi lazım… Malum 61 rakamını yakalamayı çok seviyorlar…

– Aklı olan Bağdat Caddesi’ndeki pizzacıdan, pizza sipariş eder… Kesin gecikir kurye, pizza da bedavaya gelir.

– 2061 yılında şampiyon olacaksınız o nedenle üzülmeyin, spor centilmenliktir.

– Trabzonspor’a 27 senedir olduğu gibi lige renk kattığı için teşekkür ederiz…

– Trabzonspor her sene gönüllerin şampiyonu olsun, zaten Fenerbahçe diğer kupaları kazanacaktır…

– 17’de 17 değil ama 18’de 17 yapabildik. Her zamanki gibi daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu.

– Hevesin kursakta kalmasının gerçek hayata uyarlaması yaşandı dün gece Karabük’te…

Kaynak: milliyet

Kategoriler
EĞLENCE

KPSS Geyikleri, Yorumları

Sınava giren herkesin istisnasız beğenmediği tek sınav KPSSye yeni slogan peşindeyiz; İşte ÖSYM den ilk slogan; Biz daha kötüsünü yapana kadar en kötüsü bu.. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz.
işte diğer geyikler:

Aron Feller’in kpss ile ilgili açıklaması: “Bu ülkede hangi sınavın geçerli olup hangi sınavın iptal olacağına biz karar veririz”

Ahmedinejad: ” KPSS iptal olmazsa nükleer silahlarımı kullanırım.” dedi.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ !!!

Putin’den YÖK’e sürpriz ziyaret.

Ayrıntılar az sonra….

Ahmet çakar: ”bakın beyler…”” dedi sadece bunu duyabildim.

Aysun Kayacı: “Benim yaptığım netle dağdaki çobanın yaptığı net bir olur mu? Puanlar yeniden hesaplansın” dedi…

Başbakan Erdoğan: kopya yok yola devam dedi.

AB başkanı Van Rompuy: ” Merkez bankası başkanımızın adının sorulduğu sınav iptal edilemez, bunu yaparsanız Türkiye AB’ye giremez…” diye haykırdı. Gazetecilerin cevabı ise ilginçti ” Ne baarıyon lan…”

KOŞANER: tek tip öğretmen olmalı..

Kemal Kılıçdaroğlu: “Erdoğan sınav günü one minuteslik arada soruları sızdırdı. elimde belgelerim var. sorunu çözmek için üç gün müddet veriyorum yoksa belgeleri açıklarım” dedi.

Kamer Genç:Kopya çekildiği sırada ben çiçeklerle meşgul oluyordum..

Çağla Şikel: ” tostumu yedim yeni sınavı bekliyorum” dedi

Hande ataizinin kpssde kopya çektiğini iddia ettiği sevda demirel “ne dedin sen” diyerek ünlü mankenin üzerine yürüdü ve olanlar oldu

Almanya başbakanı Angela Merkel yeşıl ışık yaktı.

Deniz Baykal soruları verirken gizli kameraya yakalandı..

Yarımağan: ” Fener kupayı alırsa sınav tekrarlanır

Mehmet Ali Birand “ııııı ııııı ıııı sayıın seyirciler ıııııı” dedi kitlendi..

Rıdvan Dilmen: ” iptal olur.”

sınavı düşünen kahraman olamaz..

sordum soruyu soktum boruyu diyen birinin ne demek istediğini anlamaya çalışan mahalle sakinlerine İSKİ den yapılan açıklamayla rahatladı.