Etiket: görüntüleri

Eski İstanbul Fotoğrafları 1888’den 1930’a

Geçmişten günümüze güzel İstanbul’umuzun resimleri sizleri bambaşka bir zamana götürecek. Çoğu II.Abdülhamit Han’ın koleksiyonundan olan eşsiz İstanbul manzaraları:

Gran Turismo 5 ile Need For Speed Shift 2 Karşılaştıması Yorumları

En gelişmiş ralli oyunlarının karşılaştırılmasın sizler için yaptık. Yarumlarınızı bekliyoruz. Çok uzun zamandır beklenen Gran Turismo 5, sadece PlayStation 3 hayranları için piyasaya sürüldüğü günden beri, “Yarış simülasyonlarında en iyi kim tartışması?” da aldı başını gitti. Forza Motorsport’un en büyük

Türkiye 2 – 0 Avusturya Maçının Gollerini İzle.Türkiye Avusturya Maçı Özeti İzle

Türkiye, EURO 2012 elemeleri grup maçında Avusturya’yı Arda ve Gökhan Gönül’ün golleriyle 2-0 mağlup etti. İşte maçın özeti:

İbrahim Tatlıses’in Vurulma Anı Videosu İzle

İbrahim Tatlıses vurulma videosu İbrahim Tatlıses’in güvenlik kamerasından çekilmiş video görüntüleri vurulma anını gözler önüne seriyor.    

Nokia E7 Cep Telefonunun Teknik Özellikleri, Resimleri ve Fiyatı

Ülkemizde kullanımdaki cep telefonu sayısı, nüfusumuzdan daha fazla. Bununda nedeni çoğu vatandaşımızın artık bir telefonla yetinmeyim, iki hatta üç telefon kullanıyor olmasıdır. Cep telefonunun kullanım açısından insana yansıyan zararları örneğin radyasyon gibi karşısında hayatımıza getirdiği yararlar ve kolaylıklar saymakla bitmez. Hal böyle

Genel