Kategoriler
BİLGİSAYAR EKONOMİ

Hotfile’a Dosya Yükleyerek Para Kazanma

Her geçen gün internette yeni iş imkânları, para kazanma yolları ortaya çıkmakta. Belki bir çoğunuzun bildiği ancak benim yeni öğrendiğim bir metodu sizlerle paylaşayım istedim. Paylaşmadan öncede 15 günlük bir deneme yaparak incelemede bulundum.

Dosyalarını yükle para kazan. Son yılların en popüler sitelerinden hotfile.com dosya download ve paylaşım sitesine ücretsiz üye olun. Hesabınıza giriş yaparak 5 mb ın üzerinde insanların ilgisini çekebilecek dosyalar yükleyin. Yüklenen dosyaların downoad linklerini web sitenize ekleyin. Sitenize eklemiş olduğunuz download linkleri aracılığı ile Hotifile.com sitesinden indirilen dosya sayısına göre para kazanıyorsunuz. Yapılan 1000 indirmeye 2$-15$ arası ödeme yapılıyor.

Bunun yanında sitenizdeki bir bağlantı vasıtası ile Hotfile.com sitesine gidip paralı üye olan kişilerin ödediği paranın %5 i kadar parayı da Hotfile.com size veriyor.

Daha bitmedi. Tavsiye bağlantınızla üye olup para kazanan kişilerin kazandığı miktarın %20 si kadar parayıda hotfile.com size ödeme yapıyor. Ne kadar çok kişi sizin tavsiyenizle üye olursa indirme başı ödemede artıyor. Seviyeniz Platinium a yükseltiliyor.

Web sitenizde çok miktarda büyük dosya barındırıyorsanız, hosting maliyetinizi düşürürken aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Bu işi planlı ve sürekli yaptığınız takdirde çok miktarda para kazanmanızda mümkün. Yapmanız gereken tek şey buradan ücretsiz üye olup vakit buldukça, ilgi çekecek büyük dosyalar yüklemek.

Bir çok download sitesinde binlerce film, müzik resim program yükleyen kişilerin gayretinin sebebini böylelikle çok iyi anlamış oluyoruz.
kaynak