Kategoriler
BİLGİSAYAR

Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü, Çevirici Programı İndir

Hamster ücretsiz video dönüştürücü, çevirici program ile her türlü videoyu iPod, iPad, iPhone, PS3, PSP, Blackberry, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri cihazlarda izleyebileceğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz.

Neden Hamster Ücretsiz Video Dönüştürücü?

  • Birincisi; ÜCRETSİZ! Herkes tam sürümü ücretsiz kullanabilir!
  • Her formattan videoyu iPod, iPhone, PS3, PSP, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri formatlara dönüştürür! 200’den fazla cihazı destekler
  • 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatları dönüştürür! Dahili video oynatıcı özelliği!
  • Kullanımı kolay! Sürükle-Bırak özelliği! Özel bilgi gerektirmez. Yeni başlayanlar için Sihirbaz yardımı.
  • Codec’i/Sistem türünü değiştirir; video dosyasınızı ayrıştırır
  • Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür
  • Ses/Görüntü bit hızını, Kare Hızını ayarlar
  • Windows’a entegre olur! Windows 7/Vista/XP sürümlerine uyumludur!
  • 40 farklı dil desteği sunar (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, Rusça, Portekizce, Çince, Arapça, Korece)

200’den fazla cihazı destekler

Apple TV, Archos, BlackBerry, Cowon, Creative Zen, Dell Axim X51 Family, Explay Flash Player Family, Google Nexus One, HP, HTC Touch, iPad, iPhone, iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iRiver, Kindle, LG, Motorola, Nokia, Palm, Samsung, Sandisk Sansa, Sony Ericsson, Sony PlayStation, Walkman, Windows Mobile OS, Xbox360, Zune

Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür

Entegre video oynatıcı ve DivX+ codec’leriyle, 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatlar arasında dönüşüm sağlar! Her ortamda hızlı çalışan Hamster FREE (any) Video Converter, iki tıkla videolarınızı Web’e uygun hale getirir.

Hamster Free Video Converter’ı kullanmak çok kolay

Video dosyalarını dönüştürmek için özel bir bilgiye ihtiyacınız yok. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Sihirbaz tüm ayarları yapmanıza yardımcı olur. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için toplu dönüştürme modunu kullanın. Tek yapmanız gereken dönüştürülecek video dosyalarını seçmek (bulunduğunuz klasördeki tüm dosyaları dönüştürmek için tek tık yeter), ayarları yapmak ve Dönüştür’e basmak! Bu kadar kolay.

1- Programı başlatın

Her türlü video dosyasını eklemek için sürükleyip bırakın veya “Ekle” düğmesine basın

2- Parametreleri seçin

listeden cihazınızı seçin veya dönüştürme parametrelerini (kalitesi, hangi cihaz için çeviri yapacaksınız vs.) kendiniz ayarlayın

3- Dönüştürmek için basın

video dosyalarını hızla dönüştürmek için “Dönüştürmek için bas” düğmesine basın

Programı İndirmek için  : http://videoconverter.hamstersoft.com/tr/download

Kategoriler
BİLGİSAYAR

İşte Macintosh’un Dizüstü Bilgisayarları, Macbook Air’in Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple firması için 2010 yılı başarıların üst üste geldiği, başarıların tavan yaptığı yıldı desek pek yanılmayız sanırım. Yıllardır Macintosh bilgisayarları bize sunan firma, ipad ve iPhone’daki başarısından sonra şimdi de Mac dizüstü bilgisayar serisi olan Macbook’la karşımızda. Macbook Air’in göze çarpan en önemli özelliği ise mükemmel inceliği. Bu yüzdende bazı teknoloji çevreleri bu seriye şimdeden İNCE MAC adını verdi bile.

Şirketin CEO’su Steve Jobs ABD’de gerçekleştirilen toplantıda, Macbook Air modellerini tanıttı. 13.3 inç ve 11.6 inç olmak üzere iki kategoride çıkan cihazlar iPad ve iPhone 4 cihazlarda kullanılan yeni nesil teknolojilerle donatılmış durumda. Yeni MacBook Air’in en ince yeri 0.11 inç, en kalın yeri ise 0.68 inç kalınlığında. Ağırlıkları ise 13.3 inç modelinde 1.3 kg, 11.6 inçlik modelde ise 1.06 kg seviyesine işaret ediyor.

Yeni Macbook Air modelleri hafıza tarafında kapladığı alan ve hız konusunda da iddialı. iPad gibi SSD hafıza kullanıyorlar. Bu sayede yeni modeller çok daha sessiz, daha küçük, daha hızlı ve daha az enerji harcıyor.

11.6 inçlik model 1.4 GHz Core 2 Duo işlemci, 2 GB Ram, Nvidia GeForce 320nm ekran kartıyla birlikte geliyor. 64 ve 128 GB olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. 64 GB’lık model 999 dolar, 128 GB’lık model ise 1.199 dolarlık fiyat etiketi taşıyor. Bu model 1366×768 çözünürlüklü ekrana sahip. Pil tarafında 5 saat boyunca kesintisiz kullanılıyor.

13.3 inçlik seri 1.86 GHz Core 2 Duo işlemci, 2 GB Ram’e ve Nvidia GeForce 320nm ekran kartına sahip. Hafıza konusunda 128 ve 256 GB SSD hafızalı iki model var. 128 GB’lık model 1.299 dolara, 256 GB’lık model 1.599 dolara satılıyor. 1440×900 çözünürlüğe sahip olan cihaz dolu batarya ile 7 saat boyunca kesintisiz kullanılıyor.