Kategoriler
TEKNOLOJİ

Android Facebook Uygulamasını Ücretsiz İndir

Paylaşma ve Android için Facebook uygulaması ile arkadaşlarınız ile sürekli bağlı kalmak artık daha kolay.
Ana ekrandan Paylaş durum güncellemeleri, News Feed Yaklaşan Etkinlikler, arkadaşlarınızın duvarlara ve kullanıcı bilgileri bakmak, arkadaşlarınızla paylaşım yapmak, bağlantılar sohbet, check Mesajlar ve videolarınızı izleyebilirsiniz.
Bu uygulamayı ücretsiz olarak indirmek vetelefonunuza kurmak istiyorsanız öncefacebook hesabınızı açın ve burayı tıklayınız.

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Sony Ericsson Xperia Ray Teknik Özellikleri ve Fiyatı

İlk görünüşte yeni Model Sony Ericsson Xperia Ray’in önceki Xperia Arc den farkı 3.3″ lik ekranıdır. Sony Ericsson Xperia Ray HD kaıt yapmaya izin veren 8.1 MP kamerasının yanısıra 3G ile görüntülü konuşmaya izin veren VGA ön kameraya da sahiptir.

2.3 Android işletim sisteminin yanısıra 512 MB Ram ce 1 GHz İşlemcisiyle yeni nesil akıllı telefonların hızına yetişiyor. MicroSD kart girişiyle arttırılabilir hafızasının yanı sıra Bluetooth, GPS, WiFi, 3.5G desteği ve 3.5mm ses soketi ve FM radyo ile gelişmiş bir multimedia desteği vermektedir.

Sony Ericsson Xperia Ray, 1500 mAh pili sayesinde 7 saat konuşma süresi ve 18 gün bekleme süresine sahip olmasının yanı sıra sadece 100gr hafifliğinde.

Tanıtım Videosu: