Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

Tepehome Evlilik Paketi Kampanyası 2012

Tepehome Evlilik Paketi evlenecekler çiftler yeni bir kampanya çıkardı. Yemek odası+ yatak odası ve oturma odasından oluşan 1.paket 5. 433 TL, 2. paket 5.576, 3.paket ise 7.270 TL olarak satışa sunulmuştur.

Tüm mobilyalarda %30 indirim fırsatı bulunmaktadır. Üstelik çekilişsiz kurasız tv hediye edilmektedir.

Belirtilen fiyatlar World kredi kartına özel 3 ay ertelemeli 12 ay taksitli fiyatlardır.

Bunların yanısıra World kredi kartına özel 24 ve 36 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır. Detaylı ödeme seçenekleri için mağazalara uğramanız yeterli olacaktır.

Ayrıca 5-8 Mart tarihleri arasında Tepehome Limango’ da.

Tepehome Bahçe sezonu 15 Mart ‘ ta açılıyor.

Detaylı bilgi ve ürün görselleri için www.tepehome.com.tr

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

İş Bankası Çekilişle Samsung i9100 Galaxy S II Hediye Kampanyası ve Şartları

Bankacılık işlemlerini İşCep ve İşWap’tan bağlantı ücreti ödemeden kolayca ve çabucak gerçekleştirenleri Samsung akıllı telefon kazanma fırsatı bekliyor.

Kampanyaya katılmak için 22 Ağustos – 20 Eylül 2011 tarihleri arasında; İşCep ve İşWap’a giriş yapmak yeterli. İşCep ve İşWap’tan havale veya EFT işlemi yapanlar ise ilave bir çekiliş hakkı daha kazanıyor. Üstelik mobil bankacılıkta yıl sonuna kadar havale ve EFT işlemleri ücretsiz.

Kampanya süresince her İş Bankası müşterisi günlük olarak en fazla iki, kampanya toplamında ise altmış adet çekiliş hakkı kazanabilecek. Kampanya sonunda, katılım hakkı kazanan müşteriler arasından yapılacak çekiliş ile 20 kişiye Samsung i9100 Galaxy S II 16 GB model cep telefonu hediye edilecek.

KAMPANYA KOŞULLARI:

Bu kampanya, 22 Ağustos – 20 Eylül 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin mobil bankacılık kanalları olan İşCep veya İşWap (Wap Şubesi) uygulamalarını kullanan Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterileri için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, ücretsiz olarak, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin mobil bankacılık kanalları olan İşCep veya İşWap (Wap Şubesi) uygulamalarına interaktif müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapan (1 çekiliş hakkı) ve ayrıca İşCep veya İşWap uygulamaları üzerinden Havale veya EFT  işlemi yapan (ilave 1 çekiliş hakkı) Türkiye İş Bankası A.Ş. tüm müşterileri  kampanyaya katılacaktır. Kampanyaya katılım, İşCep veya İşWap’ a girişte 1 ve işlemde 1 olmak üzere günde 2 ve kampanya genel toplamında 60 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında, toplam kampanya dönemi katılımlarından kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş ile; 20 kişiye Samsung i9100 Galaxy S II 16GB Cep Telefonu (Kart ve Hat Hariç) hediye edilecektir.

Çekiliş 05 Ekim 2011 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad.  No:54/14 Bostancı Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 12 Ekim 2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 27 Ekim 2011 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 11 Kasım 2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 01 Aralık 2011 tarihine kadardır.

Kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den idari veya kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.  Türkiye İş Bankası A.Ş. emeklileri kampanyaya katılabilecektir.  GSM hattı operatörü veya cep telefonu vb. kaynaklı sorunlar nedeni ile mobil onay, mobil imza veya cep anahtar uygulamasını kullanamayan müşterilerin yaşayacağı aksaklıklardan kullanıcı sorumludur, Türkiye İş Bankası sorumlu değildir.

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Müşteri bilgilerinde belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.08.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/2183-7472 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.

Kategoriler
GÜNCEL

Profilo Beyaz Eşyada 750 TL İndirim Kampanyası

Profilo Beyaz Eşya Mağazalarında Buzdolaplarında 750 TL, Çamaşır Makinelerinde 450 TL, Bulaşık Makinelerinde 350 TL ve Fırınlarda 300 TL`ye varan indirimler sizleri bekliyor. Ayrıca CardFinans`a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 ve 4 taksite 8 taksit, 5 ve 12 taksitte ise şimdi al 2012`de ödemeye başla. Profilo Kampanya 1 ve 31 Temmuz 2011 Tarihleri arasında geçerlidir.

– Profilo Klima alana Su Sebili hediye.

– Ayrıca CardFinans’a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 ve 4 taksite 8 taksit, 5 ve 12 taksitte ise şimdi al 2012’de ödemeye başla.

– Profilo Kampanya 1 ve 31 Temmuz 2011 Tarihleri arasında geçerlidir.

– FinansBank Poslarından yapılacak 100 TL ve üzeri 2 ve 4 arası taksitli işlemlere +8 taksit verilecektir. 5 ve 12 arası taksitli işlemlerin ödemesi ise 2012 yılında başlayacaktır.

CardFinans Nakit kampanyaya dahil değildir.

– Ayrıntılı bilgi için CardFinans ve 444 0 900

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

Collezione Anneler Günü %25 İndirim Kampanyası

Anneler günü yaklaşırken markalar bu güne özel kampanyalarını duyurmaya başladılar. Collezione Mağazalarında da anneler günü kampanyası başladı. Anneniz için  en güzel hediye seçenekleri ve anneler gününe özel indirim kampanyasını kaçırmayın.

Kampanya kapsamında  28 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında bayan ürünlerinde yapacağınız alışverişlerinizde %25 indirim kazanacaksınız.

 

 

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA

LC Waikiki Anneler Günü Kampanyası 3 Alana 1 Bedava

Lcw mağazalarında 30 Nisan – 8 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak kampanya ile Anneler  Günü’ne özel yapacağınız tüm alışverişlerde 3 ürün alana + 1 bedava.

Ayrıca ik tüm alışverişlerinizde World’e özel peşin fiyatına 3 ya da 6 taksit fırsatı.

Kategoriler
GÜNCEL KAMPANYA TEKNOLOJİ

Avea Samsung Galaxy Mini Kampanyası Detayları

Avea’nın Samsung Galaxy Mini kampanyasından yararlananlar kartlarına 29 TL bonus kazanıyorlar. İşte kmpanyanın detayları :

Avea, kısa mesafede cihazların birbiriyle iletişim kurmasını sağlayan NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisinin dünyadaki ilk, telefondan bağımsız, banka ve kredi kartı servisi olan BonusluAvea kullanıcılarına yönelik kazançlı bir kampanyaya imza atıyor.

24 ay taksitle ayda sadece 29 TL’ye Samsung Galaxy Mini’yi satın alan BonusluAvea sahiplerinin BonusluAvea kapsamındaki Garanti ön ödemeli banka kartlarına 29 TL bonus hediye ediliyor. BonusluAvea kullanıcıları aynı zamanda, 2 yıl boyunca her ay 1 GB’lık hediye internet paketinden de faydalanıyor.

BonusluAvealılar, 29 TL hediye bonuslarını MasterCard PayPass logosu bulunan ödeme noktalarında kullanabiliyor. Dünyada bir ilk olan NFC teknolojisi ile temassız ve hızlı alışveriş keyfini yaşamak için BonusluAvea yazıp 3340’a SMS göndermek yeterli oluyor. Üstelik bu kampanya kapsamında BonusluAvea’ya başvuran müşterilerden, 20 TL’lik NFC SIM kart ücreti de alınmıyor. BonusluAvea sahibi olmak için yetkili Avea bayilerinden NFC SIM kartların temin edilmesi yeterli oluyor.

Kategoriler
EKONOMİ GÜNCEL KAMPANYA

Hepsiburada.com’dan 500 TL’lik Alışveriş Yapana 100 TL’lik Hediye Çeki Kampanyası

İnternetteki en büyük alışveriş sitelerinden biri olan hepsiburada.com’un yeni kapmanyası ile 100 TL’lil hediye çeki kazanabilirsiniz.

Eğer bugün içerisinde 500 TL ve üzerinde alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın ve hepsiburada.com’dan biran önce siparişleriniz verin. Ayrıca hepsiburada.com un kalitesini de görün.

Kampanya 23 Nisan’da başladı ve bugüne kadar uzatıldı. Son katılma şansızı bugün.

Kampanya sayfasına ulaşmak için tıklayın

 

 

 

 

Kategoriler
AYAKKABI MODELLERİ GÜNCEL KAMPANYA

Flo’dan Puma Ayakkabı Alana T-Shirt Hediye Kampanyası

Flo ayakkabıdan Puma ayakkabı alanlara T-shirt hediye olarak veriliyor. Kampanyanın detayları aşağıda:

KAMPANYA KOŞULLARI

FLO’dan 1PTSY01C419, 1PTSM01C917, 1PTSM01C918 veya 1PTSY01C418 Stok Kodlu ayakkabılardan herhangi birinden 1 adet Puma marka ayakkabı satın alana, 1PTTM30C368 (M ve L beden) veya 1PTTY30C369 (M ve S beden) stok kodlu Puma T-shirtlerden bir adet bedelsiz olarak hediye edilecektir.

Kampanya yalnızca Flo.com.tr, İstiklal Flo, İstinye Park Flo, Metrocity Flo, Cevahir Flo, Ankamall Flo, Kale Center Flo, Beyoğlu Flo, Bayrampaşa Carrefour Flo mağazalarımızda geçerlidir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanyalı Puma ayakkabıları görmek için tıklayın