Kategoriler
EĞLENCE

Yerli Rambo Cüneyt Arkın’nın Kana Susamış Hali

Hollywood’un Rambosu varsa bizim de Cüneyt Arkınımız var. İşte Cüneyt Arkın’nın kana susamış hali.

Kategoriler
EĞLENCE

Ajdar ‘a Hasan Şaş Şakası Yapılırsa Bakın Tepkisi Nasıl Olur? Videoyu İzleyin

Kendine özgü komik şarkılarıyla hepimizin beğenisini kazanan Ajdar ‘a şaka yaparlarsa acaba nasıl bir tepki verir. İşte birkaç genç bu sorunun cevabını almak için bir şaka hazırlamışlar ve bunu da vidyoya çekmişler. Ajdar’ı futbolcu Hasan Şaş’a benzeten genç şarkıcıya yaklaşıyor ve onunla sohbet etmek istiyor. Ama Ajdar buna pek sevinmiyor doğrusu…


Ajdara Hasan Sas Şakası www.Dizi-tr.org | GaKKoSeLz
Yükleyen GaKKoSeLz. – Tüm sezonlar ve tüm bölümler

Kategoriler
EĞLENCE

Cem Yılmaz’ın Güldüren, Kırıp Geçiren Komik Askerlik Anıları Videosunu İzleyin

Askerlik bilindiği gibi her Türk erkeğinin yaptığı vatani bir görevdir. Askerliğini yapan bir insan, askerde o kadar değişik insanlarla ve o kadar ilginç olaylarla karşılaşılır ki , askerden sonra yıllarca bu anılarını anlatıp durur. “Ben askerdeyken”  diye başlayan bu anılar saatlerce uzayıp gidebilir.

Peki askerliğini yapan eğer bir komedysen ise ne olur?  Yaşadıklarını acaba nasıl anlatır? Tabiki o anıların her birinden bir espri , güldürecek birşey çıkartır.

İşte aşağıdaki videoda tanınan komedyen Cem Yılmaz’ın askerlik anılarını, esprili bir şekilde, kendi ağzından izleyeceksiniz. Cem Yılmaz’ın müthiş esprileri eminim sizi kırıp geçirecektir.

 

Kategoriler
EĞLENCE

2009 Türkiye’nin En Çok İzlediği Videoları İzleyin

2009’da,  Türkiye’de en çok izlenen videoları merak ediyor musunuz?  Timsah.com ‘un hazırladığı 2009 Böyle Geçti videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Birbirinden komik videoları izlerken eminim büyük keyif alacaksınız.

 

Kategoriler
EĞLENCE

Kolay Araba Park Etmek İçin Muhteşem İcat

Özellikle bayan şöförlere büyük kolaylık sağlayacak harika bir buluş. Emeği geçenleri kutluyoruz. Otomobilini park ederken zorluk çekenler çok sevinecek 🙂