Kategoriler
GÜNCEL SİNEMA

Kurtlar Vadisi Pusu 147. Bölüm (09.02.2012) Fragmanını İzle

Yıllardır ilgiyle izlenen, binlerce hatta milyonlarca kişinin her hafta sabırsızlıkla beklediği Kurtlar Vadisi dizisinin 147. bölümünün fragmanı yayınlandı. Uzmanportal.com olarak sizlerle bu hafta dizide neler olacağına dair ipuçlarını içeren fragmanımızı paylaşıyoruz. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 147. bölümü:

Kategoriler
GÜNCEL SİNEMA

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Fragmanını İzle

Bu yıl dokuzuncu senesini yaşamaya hazırlanan Kurtlar Vadisi, yeni sezonda yeni bir kanalla çıkıyor sevenlerinin karşısına. Önceki yıllarda Show TV, Star ve Atv’de yayınlanan Kurtlar Vadisi’nin bu seneki kanalı TNT olacak. 5 gün sonra yani 15 Eylül’de izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizide yeni yılda büyük değişiklikler yapılmış. 8 yıldır bildiğimiz Polat Alemdar, artık sakallı bir şekilde karşımıza çıkacak ve ilk bölümce eskiye dair büyük bir temizleme operasyonu gerçekleştirilecek. Lafı çok fazla uzatmadan birinci bölümün fragmanına geçelim isterseniz. İşte Kurtlar Vadisi 2011-2012’nin ilk bölümü;

 

Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Filistin Fragmanını İzle, Fragman ve Yorumları

Polat Alemdar ve arkadaşları Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirmek için Filistin’e gitmiştir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Fakat teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Kategoriler
EĞLENCE SİNEMA

Kurtlar Vadisi Pusu’da Güldüren Hata VİDEO

Büyük bir hayran kitlesini peşinden sürükleyen Kurtlar Vadisi, kötü bir sezon geçirirken komik hatalara da sahne oluyor. İşte dün akşam mermi değmeden önce vurulan figüran sahnesi. 

Uzun yıllar televizyon ekranlarında zirveden inmeyen Vadi bu sene hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Star TV’ye geçtikten sonra içeriği ve kalitesinde ciddi bir düşüş gösteren dizi yayınlandığı günün reyting rekortmeni oluyordu. Bu yıl tahtı sarsılan dizideki çekim hataları da hayranlarına saç baş yoldurdu.

Dün akşam 92. Bölümü yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun çatışma sahnesi ekran başındakileri güldürdü. Çatışma sahnesinde Polat Alemdar’ın adamlarının ateş etti figüran vurulup yere devrildikten sonra mermi isabet etti.

haber7

Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Hangi Kanalda

kurtlar-vadisi-pusuBir süredir Showtv de yeni bölümleri yayınlanamayan Kurtlar Vadisinin kanl değiştireceği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz ve çalışma arkadaşlarının Kanaltürk televizyonunda bir programa katılmaları iddaları doğrular nitelikte. İddalara göre eğer Show TV ile yeni şartlarda anlaşma olmazsa 2009’da Kurtlar Vadisi Pusu’yu Kanaltürk’te izleyebiliriz.

Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Komedisi

Nerde eski Kurtlar Vadisi, nerde şimdiki Kurtlar Vadisi! Önceki senelerde izleyiciyi ekran başına kitleyen dizi, şuanda izleyici potansiyelini iyice yitirmiş durumda. Merakla izlenen son bölümünde Polat’ın İsrailli doktorun beynini delip ilaç sıkmasına rağmen hiçbirşey olmamış gibi ayağa kalkıp rakiplerini devredışı bırakıp , açtığı tuvalet deliğinden kaçması izleyiciye “olmaz bu kadar” dedirtti.

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun son bölümündeki bazı sahneler, dizinin performansını zedeler nitelikteydi.

Zaman’dan Yusuf Bülbül dizinin forum sitelerine söz konusu hataları eleştiren görüşleri yazdı.

Kurtlar Vadisi izleyicisi, haftalardır İskender Büyük’ün elinde olan Polat Alemdar’ın nasıl kurtulacağını görmek için önceki akşam televizyonun karşısına geçti.

Ancak Memati’nin Polat’ın intikamını alacağını düşünenler hayal kırıklığı yaşadı.

Polat’ın kaçmak için klozeti sökme ve betonu kırma sahnesi inandırıcılık bir yana, şaşkınlık vericiydi. Kafası matkapla delinmiş ve üç defa ilaç enjekte edilmiş Polat’ın Rambovari kahramanlıkları, Battal Gazi ve Malkoçoğlu filmlerindeki abartılı sahneleri aratmadı.

Tam kaçırıldı derken komadaki İskender’in onu tanıması, Abdülhey’in tanınacağını bile bile böyle bir girişimde bizzat rol alması ve daha neler neler…

Sonuç olarak Polat’ı kurtarma sahneleri kalite açısından izleyiciyi tatmin etmedi. Bakalım gelecek bölümlerde bu hataları unutturacak derecede başarılı sahneler görebilecek miyiz?