Kategoriler
GÜNCEL SİNEMA

Kurtlar Vadisi Pusu 147. Bölüm (09.02.2012) Fragmanını İzle

Yıllardır ilgiyle izlenen, binlerce hatta milyonlarca kişinin her hafta sabırsızlıkla beklediği Kurtlar Vadisi dizisinin 147. bölümünün fragmanı yayınlandı. Uzmanportal.com olarak sizlerle bu hafta dizide neler olacağına dair ipuçlarını içeren fragmanımızı paylaşıyoruz. İşte Kurtlar Vadisi Pusu’nun 147. bölümü:

Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Hangi Kanalda

kurtlar-vadisi-pusuBir süredir Showtv de yeni bölümleri yayınlanamayan Kurtlar Vadisinin kanl değiştireceği konuşuluyor. Geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz ve çalışma arkadaşlarının Kanaltürk televizyonunda bir programa katılmaları iddaları doğrular nitelikte. İddalara göre eğer Show TV ile yeni şartlarda anlaşma olmazsa 2009’da Kurtlar Vadisi Pusu’yu Kanaltürk’te izleyebiliriz.

Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Komedisi

Nerde eski Kurtlar Vadisi, nerde şimdiki Kurtlar Vadisi! Önceki senelerde izleyiciyi ekran başına kitleyen dizi, şuanda izleyici potansiyelini iyice yitirmiş durumda. Merakla izlenen son bölümünde Polat’ın İsrailli doktorun beynini delip ilaç sıkmasına rağmen hiçbirşey olmamış gibi ayağa kalkıp rakiplerini devredışı bırakıp , açtığı tuvalet deliğinden kaçması izleyiciye “olmaz bu kadar” dedirtti.

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’nun son bölümündeki bazı sahneler, dizinin performansını zedeler nitelikteydi.

Zaman’dan Yusuf Bülbül dizinin forum sitelerine söz konusu hataları eleştiren görüşleri yazdı.

Kurtlar Vadisi izleyicisi, haftalardır İskender Büyük’ün elinde olan Polat Alemdar’ın nasıl kurtulacağını görmek için önceki akşam televizyonun karşısına geçti.

Ancak Memati’nin Polat’ın intikamını alacağını düşünenler hayal kırıklığı yaşadı.

Polat’ın kaçmak için klozeti sökme ve betonu kırma sahnesi inandırıcılık bir yana, şaşkınlık vericiydi. Kafası matkapla delinmiş ve üç defa ilaç enjekte edilmiş Polat’ın Rambovari kahramanlıkları, Battal Gazi ve Malkoçoğlu filmlerindeki abartılı sahneleri aratmadı.

Tam kaçırıldı derken komadaki İskender’in onu tanıması, Abdülhey’in tanınacağını bile bile böyle bir girişimde bizzat rol alması ve daha neler neler…

Sonuç olarak Polat’ı kurtarma sahneleri kalite açısından izleyiciyi tatmin etmedi. Bakalım gelecek bölümlerde bu hataları unutturacak derecede başarılı sahneler görebilecek miyiz?