Kategoriler
OYUN

Dünyanın En Zor Oyununu Oynayın. Hem Zeka Hem Yetenek Gerektiriyor

Dünya’nın en zor oyunu denilen bu oyunu oynamak ister misiniz? Oyunda amacımız yeşil bölgelere ulaşmak. Bunun için önce zekanızı sonra da klavyenizi kullanmanız gerekiyor. Klavye ile kırmızı kutuyu sağa sola yukarı aşağı aynı zamanda çapraz hareket ettirebiliyorsunuz.

Malesef oyunda başarılı olabilmek için klavyenin yön tuşlarını seri ve hızlı kullanabilmeniz lazım. Hemen belirteyim bütün bölümler için gerekmiyor. Bazı bölümlerde sadece mantık yetiyor.

Oyunun ilk aşamasını geçmeden sıkılabilirsiniz. Ama eğer 1. aşamayı geçip devam ederseniz eminim oynadığınıza pişman olmayacaksınız..

Ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi ben oyunu sevdim ve şuan 6. aşamadayım. Toplam 30 aşamadan oluşuyor oyun.

İyi eğlenceler….

Kategoriler
OYUN

Balon Patlatma Oyunu Oyna

Sevimli maymun yardımıyla balonları patlatmaya ne dersiniz? Ama oklarınızı dikkatli kullanmayı unutmayın.

2008 ‘in En İyi Oyunu Seçilmiş olan bu balon oyununu keyifle oynayacaksınız.

Oyunun Oynanışı : Farenin sol tuşuna parmağınız basılı olarak tutup fırlatma hızını ayarlayın. İsteğiniz balonlara nişan aldıktan sonra fareden parmağınızı çekin.

 

Kategoriler
OYUN

Hem Eğlenceli Hem Zeka Geliştirici Bir Oyun. Değerli Taşları Bir Araya Getirme

Çok eğlenceli aynı zamanda zekanızı geliştirecek güzel bir oyun sunuyoruz. Değerli taşları bir araya getirme oyunu. Yapmanız gereken taşları bir araya getirip yok etmek.

Bunun için kutuyu değişik yönlere çevirmeniz böylece taşları üst üste ya da yan yana getirmeniz gerekiyor. Taşlar bir araya gelince yok oluyorlar ve diğer aşamaya geçiyorsunuz.

İyi eğlenceler

Kategoriler
OYUN

Süper Araba Yarışı, Ferrari Yarışları Oyunu

Harika bir Ferrari yarış oyunu. Yön tuşları ile aracı kontrol edebilir, boşluk tuşu ile(Spacebar) ren yapabilirsin. Hadi bakalım hızlı olan kazansın:

Kategoriler
OYUN

Nintendo’nun yeni oyun konsolu DS

Japonyanın elektronik oyun devi Nintendo, elde taşınabilen popüler oyun konsolu DS’nin yeni modelini çıkarıyor.

Japonya’da 1 Kasımda ve Avrupa’da 2009 baharında piyasaya çıkacak DSi’nin tanıtımını yapan Nintendo’nun Başkanı Satoru İvata, 2004’ten bu yana tüm dünyada 77,5 milyon adet sattıkları DS oyun konsolunu, daha kişisel hale getirmek istediklerini belirtti.

İvata, yeni konsolun çocukların ilk oyuncak fotoğraf makinesi olmasının yanı sıra sosyal iletişim aracı da olabileceğini söyledi.

Eskisinden biraz daha geniş 3,25 inç LCD ekranı ve iki adet 300 bin pixel kamerası bulunan yeni DSi, oyun tutkunlarının SD kartında sakladıkları müzikleri çalabilmeleri için hafıza kartı girişine de sahip bulunuyor.

Yeni oyun konsolunun ayrıca bir şarkıyı veya konuşmayı yavaşlatma veya hızlandırma özelliğinin yabancı dil dersi alanında yardımcı olması bekleniyor.

Nintendo DSi’nin Avrupa’da 230 TL civarında bir fiyata satılması bekleniyor.