Kategoriler
TEKNOLOJİ

Sony Ericsson Xperia Ray Teknik Özellikleri ve Fiyatı

İlk görünüşte yeni Model Sony Ericsson Xperia Ray’in önceki Xperia Arc den farkı 3.3″ lik ekranıdır. Sony Ericsson Xperia Ray HD kaıt yapmaya izin veren 8.1 MP kamerasının yanısıra 3G ile görüntülü konuşmaya izin veren VGA ön kameraya da sahiptir.

2.3 Android işletim sisteminin yanısıra 512 MB Ram ce 1 GHz İşlemcisiyle yeni nesil akıllı telefonların hızına yetişiyor. MicroSD kart girişiyle arttırılabilir hafızasının yanı sıra Bluetooth, GPS, WiFi, 3.5G desteği ve 3.5mm ses soketi ve FM radyo ile gelişmiş bir multimedia desteği vermektedir.

Sony Ericsson Xperia Ray, 1500 mAh pili sayesinde 7 saat konuşma süresi ve 18 gün bekleme süresine sahip olmasının yanı sıra sadece 100gr hafifliğinde.

Tanıtım Videosu:

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Sony Ericsson Xperia Active Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Uzmanportal olarak sizlere yeni ceptelefonlarını tanıtmaya devam edeceğiz. İşte yeni Sony Ericsson Xperia Active Teknik Özellikleri:
Öncelikle Android 3″ ekranı ve 5 MP kamerası ile HD video çekim özelliğine sahip. WiFi ve GPS desteği mevcut olan Sony Ericsson Xperia Active’in 512 MB Ram’e ve 1 Ghz işlemciye sahip. Bu kadarıyla akıllı telefonlardan pek de farklı değilmiş gibigörünüyor. Fakat Sony Ericsson Xperia Active’i diğerlerinden farklı kılan Suya, Toza ve Şoka karşı dayanıklı oluşudur. 1m den düşüş ve ıslak elle kullanım sağlayan ekranı onu diğer narin akıllı telefonlar içerisinde çok daha dayanıklı kılıyor.
Standart satış paketine 2GB kapasiteli bir hafıza kartı, kol çantası, bilek kayışı ve spor stereo kulaklık bulunmaktadır.

Tanıtım Videosu:

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Motorola XT883 Teknik Özellikleri Fiyatı ve Genel Bilgileri

Uzman portal olarak sizlere son model cep telefonlerını tanıtmaya devam ediyoruz. En yeni Motorola android cihazı Motorola XT 833 basına tanıtıldı. Bir önceki versiyonu Milestone 2 ye göre önemli ölçüde güncellemeler yapılmış. Çift çekirdekli 1Ghz işlemciyle cihaz bir hayli hızlı olmuş. Motorola XT833 4 inç ekran boyutuyla bir önceki sürümünden hem daha büyük hemde daya yüksek çözünürlüğe kavuşmuş. 8Mp flashlı kameranın yanısıra 3g görüntülü konuşmalar için bir de ön kamerası mevcut.

Motorola XT833 özellikleri saymakla bitmiyor. Motorola XT833 16 GB dahili hafızanın yanısıra arttırılabilir microSD kart yuvasıyla daha geniş ufuklara yelken açmanızı sağlayacak. Klavyesi sayesinde kolay kullanım sağladığının yanısıra Android 2.3 işletim sistemiyle oldukça kullanışlı.

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Motorola Gleam (Pırıltı) Teknik Özellikleri Fiyatı

Eski RAZR konseptine uygun çizgileri ve dış kasasıyla gözalıcı bir telefon.Telefon görsel açıdan hayli tatmin edici olmasına karşın 3G ve WiFi özelliğinin olmaması en büyük eksiklikleri. Bunlara karşın mp3 oynatma, FM radyo ve 2mp kamera özelliğikendisini güçlü kılmaya yetiyor. Sonuç olarak wifi ve 3g aramayanlar için sonderece kullanışlı bir model olmuş.

 

Motorola GLEAM Teknik Özellikleri
Ağ: GSM 900 / 1800
Bağlantı: GPRS
Ekran: 2.4″ 240 x 320 pixels, 262k
Kamera: 2 megapiksel
Ebatları: 106 x 53 x 14mm / 105 gram
Bluetooth: Var
Hafıza Kartı: MicroSD
Kızıl ötesi: Yok
Polifonik melodi: Var
Java desteği: Var
GPS: Yok
İşletim Sistemi: Proprietary
Batarya Süresi: 6 saat konuşma/ 20 gün bekleme