Kategoriler
GÜNCEL

Vestel Klima Plus Klima Kazanma Kampanyası

Şimdi Vestel Klima Plus ile klima kazanma şansı elinizde.
Vestel sms ile çalışan klima üretti. Vestel Klima Plus sms ile kumanda edilebiliyor.
Vestel Klima Plus klimayı istediğiniz yerden sms göndererek açıp kapatabilirsiniz. Evinizin sıcaklığını ister artırabilir ister düşürebilirsiniz.

Vestel smart plus adı verilen klima sayfasında üye olup yarışmaya katılarak klima kazanabilirsiniz.

Vestel Klima Plus Kampanyası Sayfasına gitmek için tıklayın.

 

Vestel Klima Plus ‘un Teknik Özellikleri :

Vestel’in yeni klima serisinin en gözde ürünü Smart Plus klima, GSM teknolojisi ile cep telefonundan kumanda ediliyor. Klimada ilk kez Vestel’in kullandığı teknoloji, klimayı bir kısa mesajla uzaktan çalıştırmayı ve ortamları arzu edilen sıcaklığa kavuşturmayı mümkün kılıyor.

A enerji sınıfında yer alan Vestel Smart Plus klima, sağladığı enerji verimliliğini yüksek performansıyla da destekliyor. Soğutma ve ısıtma modunda yüksek performans katsayısına sahip ürün, aynı BTU segmentinde yer alan diğer ürünlere göre en az yüzde 10 daha az elektrik tüketiyor.

Çevre ve sağlık dostu Vestel Smart Plus
Vestel Smart Plus klima, ortamdaki mikroorganizmaları, virüsleri ve bakterileri etkisiz hale getiren, bulaşıcı hastalıkları yayılmadan engelleyen doğal ve zararsız Catechin ve gümüş iyon içerikli filtreleriyle antibakteriyel filtre kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Smart Plus klimalarının soğutucu ve ısıtıcı mekanizmasında ise çevre dostu R410A gazı kullanılıyor.

Vestel Smart Plus’la evler daha sessiz, daha stressiz ve daha huzurlu
Vestel Smart Plus, “iyonizer” teknolojisiyle evleri negatif iyonla doldurarak vücuttaki stres yükünü azaltıyor. Bu sayede kullanıcı kendisini ormanlık alanlar, nehir yakınları ve kırlarda olduğu gibi sağlıklı, güçlü ve enerjik hissediyor.

Öte yandan “fısıltı sessizliği” diye tabir edilen 26 desibelden daha düşük bir ses düzeyinde, 21 desibelde çalışan Vestel Smart Plus klimalar, ortamı ferahlatırken klimanın çalıştığını unutturuyor.

Vestel Smart Plus Klima fiyatı ise KDV dahil 965 TL.

Bu seri ile ilgili ayrıntılı bilgi şu adresten alınabilir:
http://www.vestel.com.tr/isitici-ve-klimalar/klimalar/smart-plus/smart-plus-24-a-enerji-split-klima

Kategoriler
GÜNCEL

Kandil Mesajları Kısa ve Güzel Sözler

GECENIN GUZEL YUZU YUREGINE DOKUNSUN,KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BASUCUNDA OLSUN,GUNES OYLE BIR GECEYE DOGSUNKI DUALARIN KABUL,KANDILIN MUBAREK OLSUN.

BU MUBAREK GECEDE DUALARINIZIN KABUL VE MAKBUL OLMASI DILEKLERIMLE BERAAT KANDILINIZI KUTLAR SIZE VE SEVDIKLERINIZE HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIM.

KANDILINIZ KUTLU VE MUTLU OLSUN…

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Yüzünden gülücük, kalbinden sevgi, bedeninden sağlık, çevrende dostluk, ömründen huzur ve neşe eksik olmasın kandillerin hep kutlu olsun.

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle kandiliniz mübarek olsun

SABAH GUNESI UZERINE DOGSUN CENNETI ALA MEKANIN OLSUN HAZRETI MUHAMMED KOMSUN OLSUN EN KOTU AYLARIMIZ BOYLE OLSUN…

BIR DAMLA UMUT SERPILSIN YUREGINE BIR TATLI MUTLULUK DOLSUN GOZLERINE BIN BIR HAYALLERIN GERCEKLERI BULSUN DUALARIN KABUL OSUN.

BU DEGERLI KANDIL GECENISINDE, KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI BAGISLAYICI VE ACIYICI YUCE ALLAH TUM DUALARINIZI KABUL ETSIN…

BIR KANDIL GULU SAVUR SEVDIKLERINE, SIZE ONLARDAN GULUCUKLER GETIRSIN OYLE ICTEN OYLE SAMIMI OL KI GOZ YASLARINI BILE TEBESSUME CEVIRSIN. KANDILIN MUBAREK OLSUN…

MUBAREK KANDILIN BÜTÜN ISLAM ALEMINE HAYIRLAR GETIRMESINI DILERIM…

TONTON BIR DEDE OLDUGUNDA SALLANAN SANDALYENE OTURUP, ANILARINI TAZELEDIGIN BIR GUNDE GUZEL BIR BAYRAM GECIRMEN DILEGI ILE…

BAYRAMIN FEYZ-I UZERINIZE, RAHMETI GECMISINIZE,BEREKETI EVINIZE,NURU AHIRETINIZE, SICAKLIGI YUVANIZA OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

YIPRANMIS VE KATILASMIS GONULLERI RAHMET MELTEMIYLE YESERTEN ESSIZ PEYGAMBERIN DOGUM GUNU OLAN MEVLIT KANDILINIZI EN ICTEN DILEKLERIMLE TEBRIK EDERIM…

YAGMUR YUKLU BULUTLAR GIBI GELEN, ETEGINDEKI HAYIR CEVHERLERINI BASIMIZA BOSALTAN VE BIZLERE MUTLULUK VEREN KANDILIN, BUYUSUNE KAPILMANIZ DILEGIYLE. NICE KANDILLER.

BIN AYDAN DAHA HAYIRLI BU MUBAREK GECENIN BUYUSUNE KAPILMANIZ DILEGIYLE, KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

AVUCLARIN ACILDIGI, GOZLERIN YASARDIGI, ILAHI ESINTILERIN KALPLERI OKSADIGI ANIN BIR ASRA BEDEL OLDUGU BU GECE DUALARDA BIRLESMEK DILEGIYLE KANDILINIZI KUTLARIM.

GUNESIN GUZEL YUZU YUREGINE DOKUNSUN, KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BAS UCUNDA DURSUN. GUNES OYLE GECEYE DOGSUN KI, DUALARIN KABUL, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

BUGUN ELLERINI SEMAYA GONLUNU MEVLAYA AC! BUGUN GUNAHLARDAN OLABILDIGINCE KAC, BUGUN EN GIZLI INCILERINI ONUN ICIN SAC, CUNKU BUGUN KANDIL. KANDILIN MUBAREK OLSUN.

YAGMURUN TOPRAGA HAYAT VERDIGI GIBI DUALARINDA HAYAT BULACAGI BU GECEDE DUA BAHCESINDE YESEREN FIDAN OLMAK DILEGIYLE KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

YAKINLIK NE MEKANDA NE ZAMANDADIR. SADECE ELLER YUKARI KALKTIGINDA AKLINA GELENLER YAKIN OLDUKLARINDIR. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

GUL BAHCESINE GIRENLER GUL OLMASADA GUL KOKARLAR, KAINATIN EN GUZEL GULUNUN KOKUSU UZERINIZDE OLSUN. KANDILINIZ MUBAREK OLSUN.

YUKU SEVGI OZU SAYGI GUCU BARIS SUSU HOSGORU OLAN MUBAREK KANDILINI KUTLARIM. ALLAHA EMANET OLUN.