Kategoriler
GÜNCEL

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvuru Formu

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvuru Formu, Oktay Kaynarca’nın sunduğu yarışma başvuru. Star TV de Oktay Kaynarca’nın sunacağı bir yarışma başlıyor. Vay Arkadaş adlı yarışma her Çarşamba 23:00 de Startv de olacak. Siz de bu yarışmaya yarışmacı olarak katılmak isterseniz alttaki adresten başvuru formuna ulaşıp bilgileri doldurun.

Kategoriler
EĞLENCE Genel Kültür

Kıbrıs Nerede Siz Biliyor Musunuz? Video İzle

Star TV Ana Haber Bülteni’nde yayınlanan ve “Kıbrıs nerede?” sorusunun sorulduğu röportaj, Türkiye’deki birçok vatandaşın Kıbrıs’ın yerini dahi bilmediğini gösterdi. Kimi Karadeniz’de diyor kimisi Ege denizinde kimi ise işi abartıp Sicilya’da diyor.

Yorumu siz izleyicilere bırakıyoruz.

 

 

 


Kıbrıs nerede- Vatandaş cevaplıyor
Yükleyen suretun. – Yepyeni haber videoları

Kategoriler
EĞLENCE Genel Kültür

Star TV Passaparola Yarışmasına Nasıl Katılırım? Passaparola Yarışmasına Başvuru Yapma

Metin Uca’nın sunduğu Passaparola yarışmasına katılmak ve kelime bilginizi ölçmek ister misiniz? Passaparola yarışmasına katılmak için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmak. Aşağıda verdiğimiz adresten girerek başvuru formunu doldurup yarışmaya katılabilirsiniz.

Passaparola yarışmasına dilerseniz telefonla da başvuru yapabilirsiniz.

Telefon numarası : 0212 300 05 10

Passaparola yarışmasına katılmadan önce, yarışmanın oyununu oynayarak kendinizi denemek isterseniz oyunu Star Tv’nin internet sitesindeki bu sayfasından oynayabilirsiniz.

 

Passaparola Yarışması Başvuru Adresi http://www.startv.com.tr/passaparola-basvuru-formu

Passaparola yarışmasına benzer bir yarışma olan Bloomberg HT kanalındaki Kelime Oyunu Yarışması’na katılmak ister misiniz?  Başvuru bilgilerine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.