Kategoriler
GÜNCEL TEKNOLOJİ

Türk Telekom Fiber Optik İnternet Bağlantısı Fiyatları Belli Oldu

Gün geçtikçe teknolojinin nimetlerinden daha çok yararlanıyoruz. Bunun en güzel örneğide kullandığımız internet. Bundan 7-8 yıl önce 56 K faks modemle kağnı hızında internete girerken, bugün geldiğimiz noktada ışık hızıyla internete girme imkanına sabihiz desek fazla abartmamış oluruz sanırım. İşte fiber bağlantısıyla yüksek hızda internete sahip olmak isteyenler için Türk Telekom’un belirlediği fiyatlar:

FİBERNET4: 20 Mbps’ye kadar hız ve 4 GB kota + TTNET WiFi (dk/ay): 300dk. Aylık 34 TL

 

TTNET FİBERNET6: 20 Mbps’ye kadar hız ve 6 GB kota + TTNET WiFi (dk/ay): 600dk. Aylık 37 TL

 

TTNET FİBERNET12: 20 Mbps’ye kadar hız ve 12 GB kota + TTNET WiFi (dk/ay): 600dk. Aylık 45 TL

 

TTNET FİBERNET LİMİTSİZ: 20 Mbps’ye kadar hız + TTNET WiFi (dk/ay): 600dk. Aylık 65 TL

 

TTNET FİBERNET LİMİTSİZ: 50 Mbps’ye kadar hız + TTNET WiFi (dk/ay): 600dk. Aylık 95 TL

 

TTNET FİBERNET LİMİTSİZ: 100 Mbps’ye kadar hız + TTNET WiFi (dk/ay): 600dk. Aylık 115 TL

 

 

Kategoriler
BİLGİSAYAR EĞLENCE GÜNCEL KAMPANYA TEKNOLOJİ

TTNet Tivibu Ev Kampanyası Şartları, Fiyatı

TTNet Tivibu Ev`in zengin içeriği şimdi ayda 9,90 TL`den başlayan fiyatlarla. Üstelik şimdi 2 ay hediye. İsterseniz 4 ekran keyfi ile. Sevdiğiniz tüm yıldızlar Tivibu`da. Yerli yabancı kanallar, filmler, diziler, çizgi filmler ve belgeseller. İstediğiniz zaman, istediğinizi seçin, istediğiniz yerde izleyin. Zengin içeriği ve dilerseniz 4 ekran keyfiyle Tivibu Ev, şimdi ilk iki ay hediye.

TTNet Tivibu Kampanya

TTNet Tivibu Ev`in zengin içeriği şimdi ayda 9,90 TL`den başlayan fiyatlarla.

Üstelik şimdi 2 ay hediye.

İsterseniz 4 ekran keyfi ile.

Sevdiğiniz tüm yıldızlar Tivibu`da.

Yerli yabancı kanallar, filmler, diziler, çizgi filmler ve belgeseller.

İstediğiniz zaman, istediğinizi seçin, istediğiniz yerde izleyin.

Zengin içeriği ve dilerseniz 4 ekran keyfiyle Tivibu Ev, şimdi ilk iki ay hediye.

TTNet Tivibu Ev Kampanya Detayları

TTNet aboneleri 12 ay taahhütle Tivibu Ev abonesi olmaları koşuluyla kampanyadan yaralanabilirler.

TTNet Tivibu Ev Kampanya Kapsamında ilk 2 ay abonelik ücreti alınmayacak olup, sonrasında yürürlükteki tarife aylık olarak aboneye yansıtılacaktır.

TTNet Tivibu Ev Kurulum ücreti KDV ve ÖİV dahil aylık 3.5 TL, toplam 42 TL olmak üzere ilk aydan itibaren aboneye aittir.

Ayrıntılı bilgi Tivibu web adresi ve 444 0 375 .

Her bir ekrana özel abonelik süreçlerini tamamlamak koşuluyla TV`den Web`den, Cepten veya Cep Telefonu aboneliği dahilindeki tabletten seyredebilirsiniz.

Platformlar arasında kanal ve içerik sayıları farklılıklar gösterebilir.

Kategoriler
TEKNOLOJİ

TTNet Netdisk Nedir? Netdisk Fiyatları ve Kapasiteleri

ÜRÜN HAKKINDA

Windows, Mac Linux ve iOS (Apple iPod ve iPad) işletim sisteminlerine uyumlu bilgisayarlarda çalışır – Bir hesapta farklı platform kullanıyor olsanız bile, istediğiniz bilgisayarda dosyalarınızı saklamanızı sağlar.

Çok hızlı bir şekilde kurulur ve tamamen otomatik olarak çalışır – Siz sadece dosyaları (belirli dosyalar ya da diskin tüm içerikleri) seçersiniz sonrasını NetDisk halleder. Diğer uygulamalar gibi başında beklemenize gerek yoktur.

En değerli anılarınızı, önemli dosyalarınızı profesyonel kalitede, otomatik olarak korur – Sizin için çok değerli olan sevdiklerinizin dijital fotoğraf ve videolarını, önemli dosyalarınızı ve daha fazlasını otomatik olarak yedekler.

NETDİSK nedir, ne işe yarar?

NETDİSK bilgisayarınızdaki dosyanızı saklar, korur ve dosyalarınıza İnternetin bağlı olduğu her yerden erişmenizi sağlar.
NETDİSK’le ilgili detaylı bilgi içinwww.ttnetbulutu.com adresini mutlaka ziyaret edin. Bir yıl içinde bilgisayarların ve Harddisklerin %13 ü arızalanıyor. Kişisel dosyaların % 50 si kayboluyor ya da yanlışlıkla siliniyor. NETDİSK ile dosyalarınızı kaybetme korkusu tarihe karışıyor.  NETDİSK ile dosyalarınızı sınırsız ve süresiz olarak yedeklemeniz mümkün! NETDİSK ile en değerli anlarınıza, en önemli bilgilerinize, en kritik dosyalarınıza anında Online Yedekleme ile istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz!

NETDİSK’in özellikleri nelerdir? Bana faydası nedir? Neden Kullanmalıyım?

NETDİSK hayatınızı kolaylaştırır. NETDİSK ile, Bu tarz bir ürün için en uygun fiyatı ödersiniz. Dosyalarınızı kaybetme korkusu yaşamazsınız. Harici Disk ya da USB Flash Bellek taşımanıza gerek kalmaz. Tüm bilgisayarlarınız için 1 tane NETDİSK aboneliği yeter.
İnternetin bağlı olduğu her yerden dosyalarınıza kolay ve güvenli şekilde erişebilirsiniz, kullanabilirsiniz. Dosyalarınız bilgisayarınızda silinirse veya kaybolursa NETDİSK’te silinmez. Dosyalarınız versiyonlanarak saklanır. Dosyalarınızın yedeklenme işlemi anında ve otomatik olarak gerçekleşir. 1 GB büyüklükteki dosyaları rahatça arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. USB veya harici disklerin ömrü daha azdır. CD ve DVD’ler kolayca zarar görür. NETDİSK ile bu sorunları yaşamazsınız.

 

NETDİSK Tarifeleri ve Fiyatları

Üstelik NETDİSK 1GB Tüm TTNet abonelerine ÜCRETSİZ

Site Adresi: http://www.ttnetbulutu.com/

Kategoriler
TEKNOLOJİ

Türk Telekom Ipad Kampanyası

Türk Telekom, Online Hizmet Merkezini kullanarak işlem gerçekleştiren müşterilerine çekilişle iPad veriyor.

Şirketin yazılı açıklamasına göre, www.turktelekom.com.tr internet sayfası üzerinden Online Hizmet Merkezine ücretsiz olarak üye olduktan sonra işlem yapan 10 kişeye iPad hediye edilecek. Kampanya Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek.

Bireysel müşterilerin katılabileceği kampanyanın sonunda yapılacak çekilişle belirlenecek 10 Türk Telekom müşterisi Apple iPad (64 GB, Wi-Fi, 3GB) kazanacak. Online Hizmet Merkezi’nden müşteri bilgileri, abonelik işlemleri, fatura işlemleri, şikayet, ileti ve istekler, arıza işlemleri, wirofon işlemleri, güvenlik işlemleri başlıkları altındaki işlemlerden herhangi birini gerçekleştirilen müşteriler çekilişe katılma hakkı kazanıyor

Kategoriler
BİLGİSAYAR KAMPANYA TEKNOLOJİ

İşte Türk Telekom’un Fiber Optik İnternet Bağlantısı FİBERNET’in Bağlantı Hızları ve Fiyatları

Gelişen teknoloji hayatımızı etkilemeye hızla devam ediyor. Bundan yaklaşık 9-10 sene önce fax-modemlerle internete bağlanıp, çok çok yavaş bir hızla sayfalar arasında dolaşırken, şimdi de net bağlantısında fiber optik hızını kullanmaya hazırlanıyoruz. Ülkemizdeki en büyük internet servis sağlayıcı firma durumunda olan Türk Telekom, kullanıcılarına fiber optik internet bağlantısı olan fibernet‘in kampanya fiyatlarını açıkladı.

TTNET açıklamasına göre şirket, yeni hızlı internet paketleriyle 100 Mbps’ye kadar hızlı interneti ilk üç ay 19,99 liradan başlayan fiyatlarla internet kullanıcılarıyla buluşturdu.

 

TTNET, 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmetini ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Samsun illerinde hayata geçirirken, birçok ihtiyaca yanıt veren FiberNET hızlı internet paketleri farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlandı.

 

TTNET’in FiberNET hızlı internet paketleri 32,50 ve 100 Mbps’ye kadar limitli ve limitsiz internet seçeneklerinden oluşurken, 32 Mbps’ye kadar 10 GB limitli internet paketi ilk 3 ay 19,99 liradan başlayan fiyatlarla sunuluyor. En hızlı seçenek olan 100 Mbps’ye kadar 20 GB limitli FiberNET paketine ilk 3 ay 49,99 lira ödeyerek sahip olunurken, tüm internet paketlerinde modem ücreti ayda 5 lira karşılığında taksitlendirilerek faturaya yansıtılacak.

 

TTNET’in hizmete sunduğu internet paketleri ve fiyatları şöyle:

Paket İlk Üç Ay geçerli  İnd. Dön. Sonrası
FiberNET 32 Mbps 10 GB 3 ay x 19,99 TL 43 TL
FiberNET 50 Mbps 15 GB 3 ay x 29,99 TL 69 TL
FiberNET 100 Mbps 20 GB 3 ay x 49,99 TL 99 TL
FiberNET 32 Mbps Limitsiz 3 ay x 34,99 TL 79 TL
FiberNET 50 Mbps Limitsiz 3 ay x 54,99 TL 109 TL
FiberNET 100 Mbps Limitsiz  3 ay x 94,99 TL 149 TL
Kategoriler
EKONOMİ GÜNCEL

Ev Telefon Hattını Kapatırken Bunlara Dikkat Edin

Bu detaya önem verin yoksa yanlış işlem yüzünden yıllar sonra borç sürpriziyle karşılaşabilirsiniz!

Tüketici Dernekleri Federasyonu (TÜDEF) Genel Sekreteri Hamdullah Yıldız, tüketicilerin Türk Telekom’da hesap ve hat kapatırken dikkat etmesi gerektiğini belirtirken, kapatma işleminin iptal anlamına gelmediği ve sabit ücret alındığını ifade etti.

Yıldız yaptığı yazılı açıklamada, tüketicilerin özellikle son yıllarda ağırlıklı olarak Türk Telekom’un sabit ücret uygulaması nedeniyle ya da nakil ve diğer sebeplerle telefon hatlarını kapattığına işaret ederek, bu işlem için ‘hattımı kapatın’ diyerek şirkete başvuruda bulunduklarını belirtti.

Ancak Türk Telekom’un uygulamalarında hattın kapatılmasının, sözleşmenin iptal edilmesi, telefonun iptal edilmesi ve sözleşmeyle kurulan ilişkinin tüketiciye herhangi bir yükümlülük getirmeden sona ermesi anlamı taşımadığına dikkati çeken Yıldız, şunları kaydetti:

‘Türk Telekom web sitesi üzerinden yaptığımız araştırmada, tüketicilerin sözleşmelerinin nasıl iptal edileceğine dair bir açıklama yoktur. Bu durumda tüketiciler hiç beklemedikleri anda icraya verilmeye kadar giden bir süreçle karşılaşmaktadır. Türk Telekom müşterilerine şeffaf davranmamaktadır.’

Tüketicilerin ‘hattımı kapatın’ diye müracaat ettiklerinde hattın görüşmeye kapatıldığını ancak sözleşmenin sona erdirilmediğini belirten Yıldız, öte yandan tüketicinin (nasılsa hattımı kapattım) rahatlığı içinde durumu takip etmediğini, ya da şirket tarafından icraya verildiğinde veya şirket avukatından icra hatırlatma yazısı geldiğinde konu hakkında bilgi sahibi olduklarını öne sürdü.

ÇOK SAYIDA TÜKETİCİ MAĞDUR OLDU

Bu durumun çok sayıda tüketicinin mağduriyetine yol açtığına işaret eden Yıldız, “son günlerde Türk Telekom’da abonelik iptal etmek isteyen tüketicilerin işlemleri zorlaştırıldığı gibi sözleşme iptali isteyen tüketicilerin hatları görüşmeye kapatılarak sabit ücret ve vergiler alınmaya devam edilmektedir. Yani kapatma işlemi iptal anlamına gelmemekte ve sabit ücret alınmaktadır’ dedi.

Türk Telekom’un internet sitesine mutlaka sözleşme ve iptal prosedürü ile ilgili açıklama koyması ve ‘hattımı kapatın’ diyen tüketicinin hattını sadece görüşmeye kapatarak sabit ücret tahakkuk ettirmeye son vermesi gerektiğini vurgulayan Yıldız, tüketicilerin de eğer hatlarını hiç kullanmayacaklarsa kapatma değil mutlaka iptal ettirmeleri gerektiğini belirtti.

kaynak: gazetevatan.com

 

Kategoriler
BİLGİSAYAR EKONOMİ GÜNCEL TEKNOLOJİ

TTNET ADSL Yeni Fiyatları ve Tarifeleri. TTNET 2011 Yeni ADSL Fiyatları ve Kotaları

Türk Telekom’un toptan internet fiyat ve tarifelerinde yaptığı yeni düzenlemenin ardından fiyat ve tarifeler şu şekeilde değişti:

İnternet servis sağlayıcı TTNet, Türk Telekom’un toptan internet fiyat  tarifelerinde yaptığı yeni düzenlemenin ardından 1 Ocak’tan itibaren geçerli olacak yeni internet ücretlerini açıkladı.

En çok kullanılan 4GB’lık paketin aylık 29 liralık fiyatında bir değişiklik yapılmazken, 6GB’lık paketin fiyatında yüzde 17.9 indirim yapıldı. Bu indirimin 4GB’lık paketteki kullanıcıları 6GB’a geçirmek için atılan bir adım olduğu belirtiliyor.

Bununla birlikte TTNet ‘sınırsız’ paket kullanan internet tutkunlarının paketlerinde fiyat artışına gitti. NetLimitsiz paketi  49 liradan yüzde 12 zamla 54.9 liraya çıkarıldı. 8Limitsiz adlı bir üst seviyedeki paketin ücreti de aylık 99 liradan 109 liraya çıktı. Buradaki zam oranı yüzde 10’a işaret ediyor.

TTNet yeni paketleri de sisteme ekledi

ADSL’de ‘Netlimitsiz Plus’ adlı yeni paket aylık 89 TL, 8 Mbps internet, 100 GB adil kullanım noktasıyla geliyor. ADSL2+ paketlerine (16 Mbit hızında internet) ise 5GB ve limitsiz iki paket eklendi. İlk paket 33 TL’ye, limitsiz paket 59 TL’ye satılacak. VDSL’de hız sınırı 100 Mbit’e çıkarken, burada da fiyatların 43 TL ile 149 TL arasında belirlendiği görülüyor. Bu arada adil kullanım noktaları da yükseltildi. Net4, Net6 ve NetLimitsiz paketlerinin adil kullanım hakkı 15 GB’den 25 GB’ye yükseltildi. Bu paketlerin adil kullanım noktasından sonraki hızları da 512 Kbps’den 1 Mbit’ye yükseltiliyor.

Kategoriler
EKONOMİ TEKNOLOJİ

VDSL 2 Nedir? Türk Telekom VDSL2 ve VDSL2+ Tarifeleri ve Ücretleri

Türkiye’de internet hızı 100 Mbps’ye çıkıyor, Türk Telekom’un yeni internet paketleriyle 1 dakikada film, saniyede de şarkı indirilebilecek.

VDSL NEDİR?

Very high data rate DSL, çok yüksek hızlar vaat eden gelişen bir teknolojidir.

300 metreye kadar olan mesafelerde 51-55 Mbps arası hızlara erişmek imkan dahilindedir. ADSL’nin yaygınlaşmasına paralel olarak onunla birlikte kullanılacağı düşünülmektedir.

Transmisyon teknolojisi ve etkinliği bazı ortamlarda henüz denenmemiştir. Standart belirleyicileri üzerinde çalışmaktadır. Tüm dünyada telekom şirketlerinin ağlara geniş bant giriş sağlamak için yeni kararlar aldıkları biliniyor. Maliyetin azalabilmesi için bu şirketler son kullanıcıya giderken bakır telleri kullanmaktalar.

Buna izin veren teknolojilerden birisi de VDSL ‘dir, Very High bitrate Digital subscriber line.

Kısaca açıklamak gerekirse VDSL, kısa mesafede hattın uzunluğuyla ters orantılı olarak yüksek hız data transferi sağlayan bir teknolojidir. Upstream olarak 300 metrede maksimum 51 ila 55Mbps hız desteklerken, 1500 metre sınırında 13 Mbps civarı hızlar elde edilebilir.

12.96 – 13.8 Mbps 1500 meters 25.92 – 27.6 Mbps 1000 meters 51.84 – 55.2 Mbps 300 meters

Downstream hızları da 3 ana gruba ayrılırlar:

-1.6 – 2.3 Mbps
-19.2 Mbps
-Downstream ile aynı

VDSL, hata düzeltme olmaksızın data aktarımına da izin vermektedir. Bu sıkıştırılmış video transferi yapılmasına izin veren bir data iletişim tekniğidir.

VDSL teknolojisi büyük bir oranda ADSL teknolojisine benzemektedir. Fakat ADSL daha uzun mesafelerde de çözüm getirebilmesiyle beraber, çok daha karmaşık bir teknolojidir.

VDSL, telefon hatlarının karakteristikleri halen tam olarak anlaşılamadığı için, araştırma aşamasında bir teknolojidir. En büyük bilinmeyen ise VDSL ‘in güvenli olarak gönderilen paketleri ne kadar uzaklıktaki bir mesafeye taşıyabileceği. Bu sorun ADSL, ISDN ve telefonlaşmada herhangi bir sıkıntı çıkarmazken, VDSL ‘in kullanacağı frekansda sorunlarla karşılaşılmaktadır.

VDSL,in video ve asimetrik veri iletişiminde ATM hücre biçimini kullandığı varsayılmaktadır. Esas zor olan VDSL ‘in non-ATM biçiminde (mesela geleneksel PDH yapısında) ve genişband hızlarda (T1/E1 hızından daha yüksek) simetrik kanallar arcılığıyla nasıl veri taşıyacağıdır. VDSL üst seviye iletişim kurallarından tamamıyla bağımsız değildir; şöyle ki birden fazla uçbirim cihazını bağladığınızda bağlantı düzeyi biçimini bilmek zorundasınız.

Üçüncü zor durum ise kablo altyapısı ve müşterinin kendi tarafında kullandığı cihazdır. Sistem yönetimi, güvenilirlik, ve veri taşıması ADSL ve ISDN ‘deki gibi hub şeklinde çalışma ve aktif ağ sonlandırması gerektirir.

Fakat maliyet yabana atılmamalıdır. Küçük Optik Ağ Ünitesi (ONU), fiber kablolama, arayüzler ve gerekli cihazlar düşünüldüğünde VDSL maliyetinden çok daha pahalı bir sistemdir.

TÜRK TELEKOM’UN GÜÇLÜ ALTYAPISINDA BÜYÜK YENİLİK : VDSL2

Çağın getirdiği haberleşme imkanlarını güçlü altyapısı ile müşterilerine sunmayı hedefleyen Türk Telekom, internet erişimi hizmetlerine bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyor.

Mevcut telefon hatları üzerinden internete daha hızlı erişim imkanı sunan VDSL2 (Very High Speed Digital Subscriber Line2) hizmeti için gereken altyapı hazırlanmıştır.

VDSL2 hizmeti, saniyede 16 megabite kadar download/1 megabite kadar upload ve saniyede 32 megabite kadar download/1 megabite kadar upload imkanı sunan, 2 yeni hız paketi ile 1 Temmuz 2008 tarihi itibariyle, İnternet Servis Sağlayıcılar aracılığıyla son kullanıcıların hizmetine sunulacaktır.

Bu büyük yenilik ile ;

• Türkiye’de DSL teknolojisi ile sunulan internet erişiminin 8 kata kadar arttırılması,

• Avrupa ülkeleri erişim hızlarıyla kıyaslandığında, Türkiye olarak uluslararası standartlarda bir konuma ulaşılması,

• Gelişen teknoloji ile yüksek bant genişliği ihtiyacı duyulan Katma Değerli Hizmetler’e gereken altyapının hazırlanması

sağlanmaktadır.

VDSL2 hizmetiyle Türk Telekom, Türkiye’yi Avrupa ve dünyada bu teknolojiyi kullanan ilk ülkelerden biri konumuna taşımanın, haklı gururunu yaşamaktadır.

 

TÜRK TELEKOM VDSL’NİN HIZI VE FİYATI NEDİR?

İnternette yeni bir dönem başlıyor. 1 Ocak’tan itibaren VDSL2 teknolojisi devreye giriyor ve internet hızı 100 Mbps’yi buluyor.

Böylece internetten bir film 60 saniyede indirebilecek. Aynı şekilde şarkı indirirken de neredeyse hiç bekleme süresi olmayacak. Türk Telekom’un yeni teknolojisiyle artık internetten televizyon seyretmek uydu yayın kalitesine eş değer olacak.

Türk Telekom’un VDSL2’de 100 Mbps’ye kadar tavsiye ettiği satış fiyatı 149 lira. Daha önce pilot uygulamaların gerçekleştiği VDSL2 teknolojisiyle en yüksek 32 Mbps sunan ve ADSL’de 8 Mbps kadar hız sağlayan Türk Telekom, VDSL2 ve ADSL2+ teknolojileriyle ilgili yeni tarifelerini de açıkladı. 1 Ocak’tan itibaren VDSL2 teknolojisiyle 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar hız paketlerini sunacak olan Türk Telekom, ADSL2+’da ise hızı 16 Mbps’ye kadar yükseltecek.

Mevcut limitsiz paketler için de yeni adil kullanım kotası belirtendi. ADSL 8 Mbps’ye kadar 15 GB olan adil kullanım 25 GB’ya yükseltildi. ADSL 8 Mbps’ye kadar 100 GB adil kullanım kotalı paketin fiyatı da 89 TL olarak belirlendi.

2005 yılında Türkiye’deki ADSL kullanıcı sayısı 1.5 milyondu ve 2010’un üçüncü çeyreğinde 6.5 milyona ulaştı.

Kategoriler
BİLGİSAYAR MÜZİK TEKNOLOJİ

TTNET’ten Müzikli İnternet Kampanyası Başvuru Koşulları ve Fiyatı

TTNET’in yeni “Müzikli İnternet Kampanyası”, sınırsız internet keyfini ve müziği bir araya getiriyor

TTNET’in “Müzikli İnternet Kampanyası” kapsamında internete yeni abone olanlar, hem Sony 2GB MP3 çalar sahibi oluyor, hem TTNET Müzik’ten iki yıl boyunca, her ay diledikleri 100 müzik parçasını ücretsiz indirebiliyor hem de modem hediyesiyle birlikte sınırsız internet keyfini ilk 3 ay sadece 19,99TL’ye yaşıyor!

Yeni “Müzikli İnternet Kampanyası” kapsamında 24 ay internet aboneliğini taahhüt eden yeni müşteriler, ilk 3 ay boyunca vergiler dahil sadece 19,99TL’ye sınırsız internetin keyfini yaşıyor. Kampanyadan faydalanan müşteriler, SONY NWZ-B152 2GB MP3 Çalar kazanıyor ve TTNET Müzik portalında sınırsız müzik dinlemenin yanı sıra iki yıl boyunca her ay 100 adet yani toplam 2.400 adet müzik parçası indirebiliyorlar. Kampanyadan yararlanan müşterilere ayrıca tercihlerine göre kablosuz veya kablolu modem hediye ediliyor.

31 Aralık 2010’a kadar devam eden kampanya hakkında daha detaylı bilgiye TTNET Satış Noktalarından, 444 0 375’ten veya www.ttnet.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. TTNET Müzik’in zengin içeriği ile tanışmak için de www.ttnetmuzik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler
EKONOMİ TEKNOLOJİ

TTNET’ten Akıllı 3G Paketleri Kampanyası Şartları Nelerdir?

TTNET, bireysel müşterileri için hayata geçirdiği ”Akıllı 3G Paketleri”nin kapsamını genişletti.

TTNET açıklamasına göre, TTNET ADSL paketlerine 24 ay taahhütle abone olan bireysel müşterilere, akıllı 3G paketleri ile ilk 6 ay bedava, sonraki 18 ay ise 9,99 liradan bağlanma fırsatı veriliyor.

Akıllı 3G Paketleri’nde 31,78 liralık hat açılış Özel İletişim Vergisi de TTNET tarafından karşılanıyor.

İçinde 3G Mobil Modeminde sunulduğu ve yılsonuna kadar devam edecek kampanya ile 500MB kotalı Akıllı 3G Paketleri’ne sahip olan TTNET müşterileri, esnek kota uygulaması ile 2GB’a kadar her ek 500MB’a 9 lira ödeyecek.