Kategoriler
GÜNCEL

Jason Statham’dan Türkiye ye Jest

Aksiyon filmlerinin aranan ismi Jason Statham Türk Hava Yolları için hazırlanan Sky Life dergisinin “Milli İrade” mesajlı kapağı ile sevenlerine poz verdi.

Kategoriler
EKONOMİ GÜNCEL KAMPANYA SEKTOREL

Türk Hava Yolları (THY) Uçak Bilet Fiyatı Herşey Dahil 44 TL

Türk Hava Yolları`ndan Kaçırılmayacak bir kampanya , tüm Türkiye her şey dahil uçak bilet fiyatı 44 TL. Türk Hava Yolları uçak biletinizi internetten 31 Temmuz`a kadar alın, 21 Kasım ve 24 Mart 2012 tarihleri arasında her şey dahil 44 TL`ye uçun. Her şey dahil internet satış ücretidir. Türk Hava Yolları 44 TL Bilet kampanyası 19 Ocak ve 12 Şubat 2012 tarihleri arasında geçerli değildir.

Kategoriler
EĞİTİM GÜNCEL

THY’dan Öğretmenlere Yüzde 20 İndirimli Uçak Bileti

Türk Hava Yolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle iç hatlardaki uçuşlarında öğretmenlere yüzde 20 indirim uyguluyor.

THY, indirimlerin 24 – 28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde uygulanacağını, dönüş bileti açık olarak düzenlenebileceğini, ancak açık olarak düzenlenen bu parkurlarda indirim yapılmayacağını belirtti.

Açıklamada, “Gidiş veya dönüş seyahatinin belirtilenler haricindeki tarihlerde düzenlenen parkurları için indirim yapılmayacak. Biletler 28 Kasım (dâhil) tarihine kadar yapılacak biletlerde geçerli olacak. Uygulanacak ücretler: g/cl,u/cl ve p/cl ücretler hariç tüm ücretler üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak. Söz konusu indirimler THY seferlerinde geçerli olacak. Codeshare uçuşlarda indirim uygulanmayacak. TK + Anadolujet aktarmalı seferlerde indirimin uygulanmayacak. Ancak, daha önce bu tarihler için konfirme rezervasyonu olan yolcularda bu indirimlerden faydalanabilecek. İndirimden emekliler de dâhil olmak üzere tüm öğretmenler (dershane öğretmenleri, üniversite öğretim üyeleri dâhil) yararlanabilecek. Biletleme esnasında yolcuların öğretmen veya emekli öğretmen olduklarını belirten dokümanları ibraz etmeleri yeterli olacak.”
gazetevatan.com