Kategoriler
EKONOMİ GÜNCEL TEKNOLOJİ

Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom ile bayramlaşmak akşam 7’den sabah 7’ye kadar bedava! İşte kampanyanın ayrıntıları…

Türk Telekom müşterilerine, “7’den 7’ye bedava” kampanyası ile Kurban Bayramı’nda da akşam 7’den sabah 7’ye kadar bedava bayramlaşma fırsatı sunuyor.

Türk Telekom müşterileri, 7’den 7’ye Bedava kampanyası ile ev telefonlarından, sevdikleri ile akşam 7 ve sabah 7 saatleri arası bedava konuşacaklar. Özellikle bayram gibi konuşma trafiğinin yoğun olduğu dönemlerde müşterilerinin iletişim giderlerinden tasarruf etmelerine destek sağlamayı hedefleyen Türk Telekom, tüm müşterilerini sehir içi ve şehirler arası ayrımı olmaksızın bedava konuşturuyor.

7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nda Türk Telekom’un bireysel müşterileri, sabit hatlarından akşam 7’den sabah 7’ye kadar yaptıkları şehir içi ve şehirler arası aramalar için herhangi bir ücret ödemiyorlar. Kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

Herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmeyen bu kampanya ile Türk Telekom tüm müşterilerinin bayramını kutluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Kategoriler
GÜNCEL TEKNOLOJİ

Türk Telekom’un Yeni Kampanyası İle 5 Mart – 31 Mart 2010 Arası 7’den 7’ye Ücretsiz

Türk Telekom’un gerçekleştirdiği tarife yenileme ve avantaj uygulaması kapsamında, JeTTvel tarifeleri, yeni avantajlarla zenginleştirilerek “Ev Avantaj” adını aldı, HesaplıHaTT paketi ise “KlasikHaTT” olarak yenilendi. Yeni tarifeler ile birlikte müşterilere hem evi hem de cebi daha avantajlı arama olanağı sağlayan kampanyalar da hizmete sunuldu.

TÜM BİREYSEL MÜŞTERİLER MART AYI SONUNA KADAR “7’DEN 7’YE BEDAVA KONUŞACAK”

Bu kampanyalardan ilki ile ev telefonu olan herkes 5 Mart – 31 Mart 2010 tarihleri arasında, hem şehir içi hem de şehirlerarası aramalar için geçerli olmak üzere, akşam saat 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar ev telefonu ile bedava konuşabilecek.

2009 yılında Kurban Bayramı ile başlayan ve diğer özel günlerde de sürdürülen” bedava dakikalar” ve “7’den 7’ye bedava konuş” kampanyası, yoğun ilgi nedeniyle bu kez 5 Mart – 31 Mart 2010 tarihleri arasında uygulanıyor. Türk Telekom’un tüm ev telefonu müşterileri, hiçbir başvuru ya da taahhüde gerek duymadan bu avantajlı kampanyadan yararlanabiliyor.

 

“JETTVEL” TARİFELERİ, YERİNİ “EV AVANTAJ” TARİFESİNE BIRAKIYOR

Türk Telekom tarafından bir yıl önce lansmanı yapılan ve toplam kullanıcısı 2 milyonu aşan JeTTvel tarifeleri ise yeni avantajlar ile zenginleştirilerek Ev Avantaj tarifelerine dönüştürüldü. JeTTvel tarifelerindeki bedava dakikalar sadece şehir içi aramalarda kullanılabiliyorken, Ev Avantaj ile aynı dakikalar şehirlerarası aramalarda da kullanılabilir hale geldi. Bu yeni tarifelere yönelik olarak, yıl sonuna kadar akşam evden bedava konuşma imkanı verecek bir kampanya da başlatıldı. Buna göre JeTTvel 100 kullanıcıları 19TL ödeyerek 100 dakika şehiriçi arama yapabiliyorken Ev Avantaj 100 tarifesini kullananlar 19.90 TL’lik yeni fiyatı ile hem gün içinde şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda kullanmak üzere 100 dakikaya sahip olacak, hem de akşam 7 sabah 7 arasında yıl sonuna kadar bedava konuşabilecek. Böylece Mart ayı sonuna kadar tüm ev telefonu müşterileri bedava konuşabiliyorken Ev Avantaj tarifesini seçenler aynı kampanyadan yıl sonuna kadar yararlanabilecek.

Ev Avantaj tarifeleri müşterileri için sene sonuna kadar geçerli olacak “7’den 7’ye bedava konuş” avantaj kampanyası kapsamında, müşteriler haftanın her günü saat 19.00 ile 07.00 arasında şehir içi ve şehirlerarası aramalarda bedava konuşabilecek. Bu tarifeleri kullananlar hiçbir başvuru ya da taahhüde gerek olmadan bu avantaj kampanyasından yararlanabilecekler.

 

KLASİKHATT VE STANDARTHATT TARİFELERİNDE CEBİ ARAMAK YÜZDE 60 İNDİRİMLİ

Gerçekleştirilen tarife yenileme ve avantaj uygulaması kapsamında, HesaplıHaTT paketi “KlasikHaTT” olarak yenilendi. KlasikHaTT ve StandartHaTT aylık erişim bedelleri ise 1 TL 50 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 10.83TL ve 16.33 TL oldu. Hem KlasikHaTT hem de StandartHaTT kullanıcılarına Mart ayı sonuna kadar akşam 7 sabah 7 arasında bedava konuşma imkanı sağlayan kampanya başlatıldı. StandartHaTT kullanıcıları için şehiriçi konuşma ücreti 0.8 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 8.8 kuruş olurken şehirlerarası arama fiyatı ise 1 kuruşluk fiyat ayarlaması ile 10.5 kuruş olarak yenilendi. Mayıs ayı sonuna kadar hem KlasikHaTT hem de StandartHaTT kullanıcılarının cep telefonlarına yapacakları aramalar ise akşam 7’den sabah 7’ye kadar yüzde 60 indirimli olarak sunulacak.

 

“EV AVANTAJ” YENİ MÜŞTERİLERİNE, ÜÇ AY BOYUNCA AYLIK 100 DAKİKADAN 300 DAKİKAYA KADAR BEDAVA KONUŞMA HEDİYE

2010 yılı sonuna kadar “Ev Avantaj 100, 200, 300”, tarifelerinden herhangi birine yeni abone olacak müşterilere, başvurduğu ayı takip eden ilk üç ay boyunca, aylık olarak seçtiği paket dahilindeki bedava dakika kadar hediye dakika verilecek. Ev Avantaj 100’ün yeni müşterilerine 100 dakika, Ev Avantaj 300’ün yeni müşterilerine de aylık 300 dakika bedava konuşma süresi abone oldukları ayı takip eden üç ay boyunca her ay hediye edilecek.

Mevcut müşteriler arasında tarife değişikliği yaparak Ev Avantaj tarifelerine geçmek isteyenler için kampanya, başvurularını takip eden aydan itibaren geçerli olacak. Kullanıcılar, eğer isterlerse kampanya süresince paket değişikliği yapabilecekler. Kullanıcılar, bulunduğu Ev Avantaj, paketinden daha üst bir Ev Avantaj, paketine geçtiklerinde bu kampanya devam ettiği sürece, yeni tarife paketi kapsamındaki dakikası kadar bedava hediye dakika hakkı kazanacaklar.

Kategoriler
GÜNCEL TEKNOLOJİ

Türk Telekom’dan 1 Mart’a Kadar Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom’dana yeni bir bedava konuşma kampanyası. Kampanya 14 Şubat akşamı başlayıp 1 Mart’ a kadar sürecek .

Türk Telekomünikasyon A.Ş, 14 Şubat 2010 tarihinde başlayacak olan “7’den 7’ye Bedava Kampanyası” ile ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşturmaya devam ettiğini açıkladı.

Kampanya 1 Mart 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Türk Telekom’dan yapılan yazılı açıklamada, şirketin Bayram Kampanyası ile başladığı, yılbaşı ve yarı yıl kampanyaları ile sürdürdüğü bedava konuşma kampanyalarına bir yenisini daha eklediği belirtildi.

Kurban Bayramı ve yılbaşında ikişer günle başlayan, yarı yıl kampanyası ile 1 hafta boyunca sunulan bedava dakikaların kullanım süresinin, Türk Telekom müşterilerinin gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle “7’den 7’ye Bedava Kampanyası” ile iki haftaya çıktığı vurgulandı.

Sevgililer Günü (14 Şubat 2010) itibariyle başlayacak ve 1 Mart 2010 tarihine kadar sürecek olan 7’den 7’ye Bedava Kampanyasında, Türk Telekom hattı olan herkese akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar yapılacak olan şehiriçi ve şehirlerarası yönündeki aramalar bedava olacak.

Kampanyaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel, bayram ve yılbaşı döneminde ikişer günle başlayıp, yarıyıl tatili döneminde de 1 hafta uyguladıkları bedava dakika sunan kampanyaların müşteriler tarafından yoğun ilgi gördüğünü bildirdi.

Çamlıbel, şunları kaydetti.

“Yarıyıl kampanyası döneminde konuşma trafiğimizin akşam 19.00, sabah 07.00 saatleri arasında 2 katına çıktığını ve tüm gün trafiğimizde de yüzde 24 artış olduğunu gözlemledik. Aynı zamanda kullanıcılardan çok olumlu geri dönüşler aldık. Bu doğrultuda 7’den 7’ye Bedava Kampanyasını düzenleyerek müşterilerimizin daha uzun bir dönemde bedava görüşme yapabilmesinin önünü açtık. Müşterilerimizin hayatına değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz.”.

Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve iki hafta boyunca devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmediği ve 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulandığı belirtildi.
milliyet.com.tr