Kategoriler
MÜZİK TEKNOLOJİ

Turkcell den Mp3 İndirme Hizmeti. Turkcell Mp3 Kampanyası Katılım Şartları, Ücreti

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, Turkcell’liler ömür boyu sahip olacağı MP3 formatındaki şarkıları ister bilgisayarlarına, isterlerse MP3 çalarlarına taşıyıp sınırsızca dinleyebilecek ve diledikleri kadar CD’ye yazabilecek.

Turkcell’in ”Cepte Müzik Paketi”ne abone olanlar ayda 3 liraya MP3 formatında 25 şarkı indirebiliyor. Dileyen Turkcell’liler herhangi bir data ücreti ödemeden turkcell-im Müzik wap sayfasından MÜYAP katalogundaki binlerce yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonlarına tek tek MP3 formatında da indirebiliyor.

Cepte Müzik Paketi’ne abone olmak için ”ABONE MUZİK” yazıp 7777 ‘ye ücretsiz göndermek ve gelen mesajı onaylamak yeterli.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar konuya ilişkin değerlendirmesinde, Türkiye’de ilk defa cep telefonlarına MP3 indirme hizmeti veriyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, şunları kaydetti:

”Turkcell 2005 yılında başlayan yasal dijital müzik serüveni boyunca birçok ilke imza attı. 2.5 milyon şarkılık Türkiye’nin en büyük dijital müzik kataloglarından birini oluşturdu. Bu süreçte meslek birlikleri, yapımcılar ve sanatçılarla işbirliği yaparak telif sahiplerinin değer zincirinde yer almasını sağladık, korsanla mücadeleye önderlik ettik, sektörün büyümesinde öncü rol üstlendik. Bunu yaparken müşterilerimize de her platformda en iyi müzik deneyimi yaşatmayı hedefledik. Bugün müşterilerimize dijital müzikte sınırların kalktığını ve cepte MP3 hizmeti başlattığımızı müjdeliyoruz. Artık MP3 ‘çalma’ dönemi sona erdi, Turkcell’le özgürleşen yasal dijital müzik dönemi başladı.”

http://www.ekotrent.com

Kategoriler
GÜNCEL

Turkcell ‘li Alışverişte İndirimi Cebinde Kampanyası. Kampanyaya Nasıl Kayıt Olunur , Kampanyanın Avantajları Nelerdir, Kampanya Nerelerde Geçerlidir?

Turkcell’lilere özel indirimli alışveriş avantajları yıl boyunca kazandıracak.

Turkcell’liler, 2009 yılında “Turkcell’liler Kazanır” kampanyası çerçevesinde bir çok markada 151 milyon TL tasarruf sağladı. Bu yıl da Turkcell’liler ulaşımdan giyime, akaryakıttan seyahate, gıdadan teknolojiye alışverişte yıl boyu indirim kazanmaya devam ediyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “Turkcell’li Alışverişte İndirimi Cebinde” kampanyası ile 2010 yılı boyunca, Turkcell’lilere özel marka avantajları ile müşterilerinin indirim sezonunu beklemeden rahat rahat alışveriş yapmasını sağlayacak. Turkcell’in giyim, akaryakıt, ulaşım, gıda ve elektroniğin önemli markalarıyla yaptığı işbirlikleri, bireysel ve kurumsal tüm Turkcell abonelerinin cebine tasarruf olarak dönecek.

Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, yıllardır farklı marka işbirlikleriyle yaptıkları kampanyalarla Turkcell’lilere avantaj sağladıklarını belirterek; “Bugün Turkcell’li olmanın ayrıcalıkları mobil iletişimle sınırlı değil. Müşterilerimize farklı alanlardaki harcamalarında da avantajlar sunarak harcamalarında tasarruf yapmalarını sağlamaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

 

Yüzlerce mağazada avantajlı alışveriş Turkcell’de

Turkcell’li Alışverişte İndirimi Cebinde” kampanyasındaki markalar ve avantajları dönem içinde değişerek tüm yıl boyunca devam edecek. Turkcell müşterileri; kampanyanın 30 Nisan’a kadar olan sürecinde giyim, ulaşım, teknoloji ve gıda indirimleri sağlayacaklar.

Giyimde Collezione’da 50TL’lik alışverişe 20TL değerinde indirim çeki, Polo Garage’da seçilmiş ürünlerde %30, YKM’de seçilmiş ürünlerde %25, Damat Tween ADV ve Hotiç’te %25, Batik’te %20, indirimli giyim avantajı sağlayacaklar. Ulaşımda Atlas Jet ile hafta içi %20, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri %10, Varan’la geçerli yönlerde %20, Avis’te %30’a varan indirimle seyahat edecekler. Teknoloji ihtiyaçları için Bimeks’te ise Turkcell’liler,% 10 indirim çeki kazanarak bir sonraki alışverişlerinde kullanabilecekler. Gıdada ise Dominos Pizza’dan tüm orta boy pizzaları %50 indirimli yiyebilecekler.

 

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olunur?

Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye SMS gönderilmesi ve müşteriye özel Avantaj Şifresi’nin alınması yeterli olacak. Turkcell’liler ay boyunca geçerli Avantaj Şifreleriyle, kampanyadaki markalardan avantalı alışveriş yaparak kazanacak.

Kampanyadan faturalı, hazır kartlı, bireysel, kurumsal hat kullanan; hattı kullanıma açık tüm Turkcell’liler yararlanabilecek. İndirimlerden yararlanmak için, alışveriş sırasında kasada GSM numarası ve Avantaj Şifresi’ni söylemek yeterli olacak.

Turkcell müşterileri kendilerine özel indirim fırsatlarını www.turkcellcity.com internet sitesinden ve cep telefonlarına gönderilen mesajlardan da takip edebilecekler.

Turkcell’liler Kazanır’la 2009’da 151 milyon TL avantaj

Turkcell, 2009 yılında 50 farklı marka ile çeşitli dönemlerde toplam 80 kez marka işbirliği yaparak; müşterilerine elektronikten giyime, gıdadan ulaşıma pek çok sektörde indirimli alışveriş fırsatı sundu.

Marka işbirliklerinden yararlanan 6 milyon Turkcell’li, toplam 151 milyon TL tasarruf etti.

 

Kampanya ‘da Hangi Marka Ne Avantaj Sağlıyor?

 
Atlas Jet Turkcell’lilere özel %20 indirim*
Avis Turkcell’lilere özel %30’a varan indirim **
Batik Turkcell’lilere özel %20 indirim
Bimeks Turkcell’lilere özel %10 hediye çeki***
Collezione Turkcell’lilere özel 50TL’lik alışverişe 20TL indirim çeki****
Damat Tween Turkcell’lilere özel %25 indirim
Dominos Pizza Turkcell’lilere özel tüm orta boy pizzaları %50 indirim
Hotiç Turkcell’lilere özel %25 İndirim
Polo Garage Turkcell’lilere özel %30 indirim (Seçili ürünlerde)
Varan Turkcell’lilere özel %20 indirim*****
YKM Turkcell’lilere özel %25 indirim (Seçili ürünlerde)******

*Vergi hariç bedel üzerinden, Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri %20,
Cuma, Cumartesi, Pazar günleri %10 indirim. Atlasjet tarifeli iç hat ve Kıbrıs seferleri
için alınan biletlerde geçerlidir.
**Kampanya, Türkiye içindeki kampanyaya katılan AVIS ofislerinde geçerlidir.
***Bu kampanyaya dahil olan ürünlerde, satın alınan ürün tutarının %10’u tutarında indirim çeki hediye edilmektedir. Kazanılan hediye çeki, çek tutarının en az iki katı tutarındaki alışverişlerde, başka kampanyalar ile birleştirilmeden tek seferde kullanılabilirHediye çeki 31 Mayıs 2010’a kadar geçerlidir.
****Collezione indirim çeki bir sonraki 50TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir
***** %20 indirim İstanbul ve Ankara’dan, Zonguldak, Samsun, Ordu, Giresun yönüne olan biletler haricinde geçerlidir.
******YKM Outlet harici mağazalarda işaretli ürünlerde etiket fiyatı üzerinden %25
oranında, YKM Kart’la yapılan alışverişlerde geçerlidir.