Böcek İlaçlama Şirketleri İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası

Böceklerle başınız dertteyse ya kendiniz bu böcekleri temizleyeceksiniz ya da bu işi profesyonelce yapan şirketlerden yardım alacaksınız.

Sizin için istanbuldaki böcek ilaçlama şirketlerinin adres ve telefonlarını sizler için derledik. Eğer sizin de böcek ilaçlama şirketiniz varsa bize bilgilerinizi yorum bölümünden ulaştırarak şirketinizi buradan tanıtabilirsiniz.
Böceksiz ve haşereseiz günler dileğiyle…

Böcek İlaçlama Şirketleri İstanbul

KAR TEMİZLİK VE SOSYAL HİZMETLER

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GİY SANAYİ SİTESİ 4. ADA NO:10 İKİTELLİ

BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 671 58 88

İnternet sitesi : www.kartemizlik.com

 

UZMAN HAŞERE KONTROL

NABİZADE SOKAK HÜMEYRA İŞ MERKEZİ B BLOK NO:64 / 3

KADIKÖY / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 345 85 77

Faks numarası : (0216) 345 85 77

E-posta adresi : ten.si-nezo @ iglib

İnternet sitesi : www.ozen-is.net

 

TUBA MÜHENDİSLİK BÖCEK İLAÇLAMA

ATAKENT MAH. ALEMDAĞ CAD. NO:34

ÜMRANİYE / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 335 54 74

İnternet sitesi : www.bocek-ilaclamasi.org

 

WANDY HAŞERE İLAÇLAMA

MİMAR SİNAN MAH. HİMMETBABA SOK. TUNA APT. NO: 31/13

ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 334 53 51

Faks numarası : (0216) 334 53 51

E-posta adresi : moc.liamtoh @ scpydnaw

İnternet sitesi : www.wandypcs.net

 

TEKTEM İLAÇLAMA

PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK K:6 NO:753 OKMEYDANI

ŞİŞLİ / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 222 83 10

Faks numarası : (0212) 222 83 09

E-posta adresi : rt.moc.metket @ metket

İnternet sitesi : www.tektem.com.tr

MY İLAÇLAMA

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ CEMAL GÜRSEL CADDESİ NO:115 DAİRE:19 ÜST KAYNARCA

PENDİK / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 597 03 50

Faks numarası : (0216) 597 03 50

İnternet sitesi : www.temizlikilaclama.com

 

MARMARA GRUP ÇEVRE SAĞLIĞI

KÜÇÜKYALI İŞ MERKEZİ H. BLOK NO:6 GİRNE MAH. IRMAK SK.

MALTEPE / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 489 80 28

Faks numarası : (0216) 489 80 51

E-posta adresi : moc.ervecaramram @ ofni

İnternet sitesi : www.marmaracevre.com

 

ERDİ İLAÇLAMA

MARMARA CAD. CAMİ SOK. NO:4 / A

GÜNGÖREN / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 506 35 65

Faks numarası : (0212) 556 57 77

İnternet sitesi : www.bocekilaclama.com

 

ŞOK İLAÇLAMA SERVİSİ AVRUPA

MAHMUTBEY CADDESİ KIRÇIKLAR İŞ MERKEZİ NO:13 DAİRE:77 ŞİRİNEVLER

BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 653 97 00

Faks numarası : (0212) 653 97 22

İnternet sitesi : www.sokilaclama.com

 

SEÇKİN HAŞERE İLAÇLAMA

IHLAMURDERE CAD. LALE SOK. NO:12 – 3

BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 229 15 52

İnternet sitesi : www.seckinilaclama.com

 

DENPA HAŞERE İLAÇLAMA

YENİMAHALLE HATBOYU CAD. NO:56 / B

BAKIRKÖY / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 542 31 27

Faks numarası : (0212) 542 31 26

 

 

TRULY NOLEN INTERNATİONAL TÜRKİYE

ORHAN VELİ KANIK CAD. NO:30 / A KAVACIK MAH., KAVACIK

BEYKOZ / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 425 64 00

Faks numarası : (0216) 425 64 02

 

 

ANADOLU İLAÇLAMA

UĞUR MUMCU MAH. ŞEHİT YAVUZ BAHAR SOK. HASRET SİTESİ C BLOK NO:14 / 3

KARTAL / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 476 00 37

Faks numarası : (0216) 451 00 15

İnternet sitesi : www.anadoluilaclama.net

 

ATLAS MÜHENDİSLİK İLAÇLAMA

MACARKARDEŞLER CAD. NO:40 / 2

FATİH / İSTANBUL

Telefon numarası : (0212) 631 23 45

Faks numarası : (0212) 521 85 10

İnternet sitesi : www.atlas-muhendislik.com

 

MAXİMUM TEMİZLİK

AHMET YESEVİ MAHALLESİ HIZIR REİS CAD. KAHRAMAN SOK. NO:20 / A

SULTANBEYLİ / İSTANBUL

Telefon numarası : (0216) 475 26 19

İstanbul’daki Fizik Tedavi Merkezleri Adresleri ve Telefon Numaraları

İstanbuldaki Fizik Tedavi Merkezleri Adresleri
İstanbul Fizik Tedavi Merkezleri Telefonları

GÖKKUŞAĞI ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİ

ATALAR MAH. KÖROĞLU CAD. NO:132 CEVİZLİ
KARTAL / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 473 21 28

THERAPIUM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

YEŞİLYURT SAHİLYOLU CAD. NO:11 / 1 (YEŞİLYURT SPOR KULÜBÜ KARŞISI) YEŞİLYURT
BAKIRKÖY / İSTANBUL
Telefon numarası : (0212) 662 66 66

ORTHO SPORTS

SÜLÜN SOK. NO:9 1. LEVENT
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telefon numarası : (0212) 284 86 78

PTR CENTER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

CADDEBOSTAN MAH. 18 MART SOK. NO:5 34728
KADIKÖY / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 386 20 99

PAİN MANAGEMENT SERVİCES AĞRI TANI VE TEDAVİ

ALTUNİZADE MAH. TOPHANELİOĞLU CAD. 34662
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 651 75 00

ECO MED ORTOPEDİ VE FİZİK TEDAVİ MERKEZİ

MERDİVENKÖY MAH. FAHRETTİN KERİM GÖKAY CAD. 34732
KADIKÖY / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 368 27 64

DENGE BEDENSEL SAĞLIK FİZİK TEDAVİ ORTOPEDİK VE NÖROLOJİK REHABİLİTASYON

FENERBAHÇE MAH. FENER KALAMIŞ CAD. 34726
KADIKÖY / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 348 17 03

ÖZEL SAĞLAM ADIMLAR REHABİLİTASYON MERKEZİ

ÜNALAN MAH. AYAZMA CAD. 34700
ÜSKÜDAR / İSTANBUL
Telefon numarası : (0216) 470 42 56

NATAL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

NİSPETİYE CADDESİ ERDÖLEN İŞ MERKEZİ 38 / 13
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telefon numarası : (0212) 324 30 10

FİZYOTEK FİZİK TEDAVİ

VALİKONAĞI CAD. BİNA PASAJI NO:73 K 4 / NİŞANTAŞI
BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
Telefon numarası : (0212) 246 15 38

İstanbul 2009 Yerel Seçim Sonuçları

istanbul-2009

Kıran kırana bir propaganda süreci geçiren İstanbulda seçim sonuçları sürpriz olmadı. İşte İstanbulun yeni ilçeleriyle birlikte, ilçe belediye başkanlığını kazanan yeni Başkanlar ve aldıkları oy oranları:

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
AK PARTİ KADİR TOPBAŞ % 44.948
İSTANBUL İLÇELERİ
İlçe Parti Kazanan Alınan Oy
ADALAR CHP MUSTAFA FARSAKOĞLU % 46.971
ARNAVUTKÖY AK PARTİ AHMET HAŞİM BALTACI % 43.574
ATAŞEHİR CHP BATTAL İLGEZDİ % 45.361
AVCILAR CHP MUSTAFA DEĞİRMENCİ % 53.870
BAĞCILAR AK PARTİ LOKMAN ÇAĞIRICI % 50.826
BAHÇELİEVLER AK PARTİ OSMAN DEVELİOĞLU % 49.091
BAKIRKÖY CHP ATEŞ ÜNAL ERZEN % 58.778
BAŞAKŞEHİR AK PARTİ MEVLÜT UYSAL % 41.762
BAYRAMPAŞA AK PARTİ HÜSEYİN BÜRGE % 46.241
BEŞİKTAŞ CHP İSMAİL ÜNAL % 72.526
BEYKOZ AK PARTİ YÜCEL ÇELİKBİLEK % 40.013
BEYLİKDÜZÜ AK PARTİ YUSUF UZUN % 32.352
BEYOĞLU CHP MUSTAFA DOLU % 37.198
BÜYÜKÇEKMECE CHP HASAN AKGÜN % 48.119
ÇATALCA CHP CEM KARA % 44.931
ÇEKMEKÖY AK PARTİ AHMET POYRAZ % 44.928
ESENLER AK PARTİ TEVFİK GÖKSU % 49.122
ESENYURT AK PARTİ NECMİ KADIOĞLU % 42.243
EYÜP AK PARTİ İSMAİL KAVUNCU % 40.958
FATİH AK PARTİ MUSTAFA DEMİR % 47.643
GAZİOSMANPAŞA AK PARTİ ERHAN EROL % 39.972
GÜNGÖREN AK PARTİ ŞAKİR YÜCEL KARAMAN % 53.165
KADIKÖY CHP SELAMİ ÖZTÜRK % 70.926
KAĞITHANE AK PARTİ FAZLI KILIÇ % 45.420
KARTAL CHP ALTINOK ÖZ % 41.33
KÜÇÜKÇEKMECE AK PARTİ AZİZ YENİAY % 46.057
MALTEPE CHP MUSTAFA ZENGİN % 57.662
PENDİK AK PARTİ SALİH KENAN ŞAHİN % 44.047
SANCAKTEPE AK PARTİ İSMAİL ERDEM % 40.941
SARIYER CHP ŞÜKRÜ GENÇ % 37.545
SİLİVRİ CHP ÖZCAN IŞIKLAR % 50.983
SULTANBEYLİ AK PARTİ HÜSEYİN KESKİN % 47.780
SULTANGAZİ AK PARTİ CAHİT ALTUNAY % 52.000
ŞİLE AK PARTİ CAN TABAKOĞLU % 51.289
ŞİŞLİ DSP MUSTAFA SARIGÜL % 54.535
TUZLA CHP CEMİL EKŞİ % 40.618
ÜMRANİYE AK PARTİ HASAN CAN % 44.375
ÜSKÜDAR AK PARTİ MUSTAFA KARA % 44.523
ZEYTİNBURNU AK PARTİ MURAT AYDIN % 44.110

2009 Yerel Seçim Sonuçları

29 Mart 2009 Yerel seçimi ardından İl Belediye başkanlıkları dağılımı.

2009-secim-harita-grafik

Türkiye İl Genel Meclis SonuçlarıLider Partilerin Oy Dağılımı

AK PARTİ : 39.326
CHP : 22.032
MHP :16.380
DTP :5.864
SP :5.654

PARTİ KAZANILAN SANDALYE OY
AK PARTİ 1462 9.862.195
CHP 600 5.525.135
MHP 480 4.107.653
DTP 204 1.470.471
SP 71 1.418.018
DP 73 931.660
DSP 18 735.084
BBP 18 467.462
ANAP 8 229.901
BTP 2 94.278
İP 0 55.505
TKP 0 43.252
ÖDP 0 27.897
HYP 2 26.457
EMEP 3 24.088
MP 0 23.029
HAKPAR 1 17.097
LDP 0 14.589
BDP 0 4.222

AK Parti için sürpriz iller
Antalya: AK Parti 2004 yılında yüzde 36 oyla kazandığı Antalya Büyükşehir belediyesini, yüzde 45’lik bir oy oranı ile CHP’ye teslim etti. Baykal, böylece memleketinin geri almış oldu.

Şanlıurfa: Mevcut belediye başkanı yerine başka birini aday göstermesi AK Parti’ye pahalıya maloldu. 2004 seçimlerinde yüzde 48 ile belediye başkanlığını kazanan AK Parti, 22 Temmuz Seçimlerinde oyunu yüzde 59.78’e yükseltti. Ancak aday gösterilmediği için AK Parti’den istifa edip bağımsız aday olan Eşref Ahmet Fakıbaba, yüzde 45’ler düzeyinde oy oranı ile ipi göğüslüyor.

Manisa: AK Parti, bir başka kalesi ve Bülent Arınç’ın memleketi Manisa’yı MHP’ye kaptırdı. 2004 seçimlerini yüzde 37.73 oyla kazanan AK Parti, 2007’de bu oy oranını yükseltti.

Sivas: Sivas, geçirdiği helikopter kazasında yaşamını kaybeden BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’na vefasını gösterdi. BBP’nin adayı oyların yüzde 50.7’sini aldı. Sivas belediye başkanlığını 2004 seçimlerinde yüzde 44,7 oyla AK Parti almıştı. 2007 seçimlerinde AK Parti’nin oyları yüzde 55.42’ye yükselmişti.

Balıkesir: MHP’nin adayı İsmail Ok, yüzde 42 oy alarak, AK Partili belediye başkanı Sabri Uğur’u 5 puan geride bıraktı. CHP’nin kadın adayı ise yüzde 15’te kaldı. Oy sayımı bitmeden zaferlerini ilan eden MHP’liler, şehir turu atarken, bazıları da MHP İl Başkanlığı önünde toplanıp davul zurnayla zaferi kutladı.

Isparta: 1999-2004 arasında belediye başkanlığı yapan MHP’li Yusuf Ziya Günaydın, yüzde 39 oy alarak, 7 puan fark attığı AK Partili Hasan Balaman’ın başkanlığına son verdi. MHP Isparta’nın 4 ilçesinde de seçimi kazandı.

Uşak: MHP’li Eski Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ali Erdoğan, yüzde 39 oy alarak, en yakın rakibi AK Partili Belediye Başkanı Mesut Apaydın’a 7 puan fark attı. CHP’li Talat Arca ise yüzde 23’te kaldı.

İSTANBUL İLÇELERİ
İlçe   Parti Kazanan Alınan Oy
ADALAR CHP MUSTAFA FARSAKOĞLU % 46.971
ARNAVUTKÖY AK PARTİ AHMET HAŞİM BALTACI % 43.574
ATAŞEHİR CHP BATTAL İLGEZDİ % 45.361
AVCILAR CHP MUSTAFA DEĞİRMENCİ % 53.870
BAĞCILAR AK PARTİ LOKMAN ÇAĞIRICI % 50.826
BAHÇELİEVLER AK PARTİ OSMAN DEVELİOĞLU % 49.091
BAKIRKÖY CHP ATEŞ ÜNAL ERZEN % 58.778
BAŞAKŞEHİR AK PARTİ MEVLÜT UYSAL % 41.762
BAYRAMPAŞA AK PARTİ HÜSEYİN BÜRGE % 46.241
BEŞİKTAŞ CHP İSMAİL ÜNAL % 72.526
BEYKOZ AK PARTİ YÜCEL ÇELİKBİLEK % 40.013
BEYLİKDÜZÜ AK PARTİ YUSUF UZUN % 32.352
BEYOĞLU CHP MUSTAFA DOLU % 37.198
BÜYÜKÇEKMECE CHP HASAN AKGÜN % 48.119
ÇATALCA CHP CEM KARA % 44.931
ÇEKMEKÖY AK PARTİ AHMET POYRAZ % 44.928
ESENLER AK PARTİ TEVFİK GÖKSU % 49.122
ESENYURT AK PARTİ NECMİ KADIOĞLU % 42.243
EYÜP AK PARTİ İSMAİL KAVUNCU % 40.958
FATİH AK PARTİ MUSTAFA DEMİR % 47.643
GAZİOSMANPAŞA AK PARTİ ERHAN EROL % 39.972
GÜNGÖREN AK PARTİ ŞAKİR YÜCEL KARAMAN % 53.165
KADIKÖY CHP SELAMİ ÖZTÜRK % 70.926
KAĞITHANE AK PARTİ FAZLI KILIÇ % 45.420
KARTAL AK PARTİ BEKİR KILIÇ % 45.647
KÜÇÜKÇEKMECE AK PARTİ AZİZ YENİAY % 46.057
MALTEPE CHP MUSTAFA ZENGİN % 57.662
PENDİK AK PARTİ SALİH KENAN ŞAHİN % 44.047
SANCAKTEPE AK PARTİ İSMAİL ERDEM % 40.941
SARIYER CHP ŞÜKRÜ GENÇ % 37.545
SİLİVRİ CHP ÖZCAN IŞIKLAR % 50.983
SULTANBEYLİ AK PARTİ HÜSEYİN KESKİN % 47.780
SULTANGAZİ AK PARTİ CAHİT ALTUNAY % 52.000
ŞİLE AK PARTİ CAN TABAKOĞLU % 51.289
ŞİŞLİ DSP MUSTAFA SARIGÜL % 54.535
TUZLA CHP CEMİL EKŞİ % 40.618
ÜMRANİYE AK PARTİ HASAN CAN % 44.375
ÜSKÜDAR AK PARTİ MUSTAFA KARA % 44.523
ZEYTİNBURNU AK PARTİ MURAT AYDIN % 44.110