Kategoriler
GÜNCEL SPOR

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ile Semih Şentürk’ün Boğaz Boğaza Kavga Görüntüleri

Bu haftasonu oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı, futbol tarihimizin en kritik, en tartışmalı maçı oldu desek fazla yanılmamış oluruz. Gerek maç öncesinde yaşananlar, gereke maçtaki olaylar, gerekse maçtan sonraki gelişmeler halen tartışılıyor. Bugün ortaya çıkan bir video görüntüsüde yaşananları anlamak için yeterli ipuçları veriyor sanırım. İzleyeceğiniz videoda Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk’le boğaz boğaza kavga ediyor. İşte olay video;

Kategoriler
SAGLIK

Saç Ekimi Hakkında Bilgi. Saç Ekimi Hakkında Video İzle

Saç ekimi nasıl yapılmaktadır? Saç ekimi fiyatları ne kadardır? Bu soruların cevaplarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Saç ekimi, ense bölgesindeki saçların buradan alınarak saç dokularının saçsız bölgelere ekilmesine denir.

Enseden alınan saç dokularına şekil ve büyüklüklerine göre isimler veriliyor 10-15 saç hücresi taşınınca punch, 3-5 kıl içeren deri parçacıkları nakledilecekse mini greftler, taşınabilen en küçük saç dokularına (1-2 saç hücresi) mikrogreftler deniyor.

Saçın tamamına yakın kısmını kaydeben bölgelere birkaç seans uygulama gerekebilir.

Peki saç nasıl ekilir? Saç ekim videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.


SAÇ EKİMİ HAKKINDA BİLGİ VERİYOR – OP DR ESER… tasarimajansi

Kategoriler
EĞİTİM GÜNCEL

Benim Neden Şifrem Yok Videosu İzle

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bisküviye püskevit dediği konuşma uzun süre gündemde kalmıştı bu seçim konuşması internette tıklanma rekorları kırmıştı. O kadar beğenildi ki bu püskevit konuşması, video sitelerinde birbirinden farklı değişik püskevit videoları yayınlanmaya başladı.

Son olarak genç birinin hazırladığı malum YGS’deki şifre skandalına gönderme yapan video şuan tıklanma rekorları kırıyor. Bahçeli’nin püskevit konuşmasındaki sözlerini YGS şifre olayına göre düzenleyen gencin videosunu izlerken eminim çok güleceksiniz.

İşte benim neden şifrem yok videosu:

Kategoriler
BİYOGRAFİ Genel Kültür

Charlie Chaplin Kimdir? Charlie Chaplin’in Kısaca Hayatı

Charlie Chaplin (d. 16 Nisan 1889 – 25 Aralık 1977), İngiliz sinema yönetmeni, oyuncu ve yazar. Asıl adı Charles Spencer Chaplin olmakla beraber, yarattığı “Şarlo” (Charlot) karakteri ile özdeşleşti ve öyle anıldı.

Londra’nın fakir bölgelerinden birinde doğup büyüyen Chaplin, 1913′ te gittiği ABD’de sinemaya başlamıştı. 1914’teki ilk filmi Making A Living ‘in ardından çekilen Kid Auto Races in Venice filminde bol pantolonlu, melon şapkalı, büyük ayakkabılı, sürekli bastonunu çeviren ve sakar hareketleri ile gülünç mizansenler oluşturan “Şarlo” tiplemesini yarattı. Takip eden yıllar içinde aralarında The Immigrant (1917), The Adventurer (1917) gibi ünlü filmlerinin de bulunduğu altmıştan fazla kısa filmde oynayarak yeni gelişmekte olan sinemanın da etkisiyle dünya çapında görülmemiş bir üne kavuştu. 1918 yılında çektiği A Dog’s Life filmi ile uzun metrajlı filmlere de başlayan Chaplin, Mary Pickford, Douglas Fairbanks ve D. W. Griffith ile birlikte kurdukları United Artists film şirketinin ortağı olduktan sonra Altına Hücum, Şehir Işıkları, Büyük Diktatör, Asri Zamanlar, Sirk ve Sahne Işıkları gibi başyapıtlara imza attı.

 

Filmlerinde dönem koşulları için imkânsız görülebilen mizansenlere, koreografilere ve akrobatik hareketlere yer veren Chaplin, komedi sinemasının bütün örneklerini sonuna kadar korumakla birlikte, heyecanın ve hareketin asgari düzeye çekildiği sahnelerinde ise dramatik yapısını sergileyebilmiştir. Popülist yaklaşımlara, hiçbir zaman benimsemediği bazı yönetim biçimlerine ve teknolojiye yönelik ağır eleştirilerini ise yine bu komedi tarzının içinde eritmiş ve sessizce seyirciye ulaştırmayı bilmiştir.

 

Yarattığı ‘modern palyaço’ Şarlo ile dünya üzerinde filmlerinin gösterildiği her ülkede insanların hayranlığını toplamasına rağmen, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlığını reddetmesi sebebiyle bu ülkede kendisine yönelik olarak başlatılan karalama kampanyası; kendisinden bir hayli genç olan kadınlarla yaptığı dört ayrı evlilik, bir dönem kendisine açılan babalık davası, The Immigrant filminde bir ABD memurunu tekmelediği sahne ve son olarak Altına Hücum filmindeki bazı sahnelerin komünizm propagandası olarak yorumlanması gibi olayların etkisiyle sözde bir başarıya ulaştı ve Chaplin’in ABD’ye girmesi yasaklandı. Bunun üzerine karısı ve çocuklarıyla birlikte hayatının sonuna kadar yaşayacağı İsviçre’ye yerleşen Chaplin, ancak 1972 yılında Oskar Özel Ödülü’nü almak için yıllar sonra ABD’ye geri döndü. Takip eden yılda City Lights adlı filme bir kez daha Oscar ödülünü kazanmıştır. 1975 yılında 86 yaşında iken İngiltere Kraliçesi Alim Sütveren tarafından şövalye unvanına layık görülmüştür.

 

 

Charlie Chaplin’den Komik Video İzle

Kategoriler
EĞLENCE

Şanlıurfalı Pavarotti Sesli Çoban Video İzle

İŞTE ŞANLIURFALI PAVAROTTİ

Otlatmaya götürdüğü koyunlarını kaval çalmak yerine Pavarotti’nin parçalarını seslendirerek güden Hamurlu, en büyük dileğinin ünlü tenorun mezarına gidip dua etmek olduğunu söyledi. ŞANLIURFA’da, bakkallık ve çobanlık yapan 32 yaşındaki Yasin Hamurlu, dünyaca ünlü İtalyan tenor Luciano Pavarotti ile olan ses benzerliği görenleri hayrete düşürüyor. Otlatmaya götürdüğü koyunlarını kaval çalmak yerine Pavarotti’nin parçalarını seslendirerek güden Hamurlu, en büyük dileğinin ünlü tenorun mezarına gidip dua etmek olduğunu söyledi. Haber – Kamera: Ali LEYLAK – ŞANLIURFA – DHA

Hürriyet Video’larını izlemek için Flash 7 veya daha yüksek eklenti yüklenmeniz gerekmektedir. Yüklemek için tıklayınız!!!

kaynak:hurriyet webtv

Kategoriler
EĞLENCE

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar – Tarihteki İlk Şakalar Videosu İzle

BKM Mutfak Çok Güzel Haraketler Bunlar -Tarihte Yapılan İlk Şaka videosu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tarihteki ilk insanları anlatan bu komik videoyu izlerken çok güleceksiniz.

İyi seyirler

Kategoriler
EĞLENCE

Dünyanın En Çok İzlenen Bebek Videosu

Bir reklam filmi için yapılan ve oyuncu olarak bebeklerin kullanıldığı video kısa zamanda dünyanın en çok izlenen videosu olmayı başardı. Umarız reklama konu olan ürün de bu şekilde bir ilgi görebilir. Bu harika videoyu izlemek için aşağıdaki linki tıklayın.

Bebek videosunu izle

Kategoriler
EĞLENCE

Canlı Yayında Çıldıran Sunucu

cildiranspiker
Bir televizyon kalındaki yarışmaya telefonla bağlanan yarışmacıların cevaplarına çıldıran spikeri izleyin. Doğrusu cevapları duyunca sizde çıldıracaksınız.