Kategoriler
GÜNCEL

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvuru Formu

Star TV Vay Arkadaş Yarışma Başvuru Formu, Oktay Kaynarca’nın sunduğu yarışma başvuru. Star TV de Oktay Kaynarca’nın sunacağı bir yarışma başlıyor. Vay Arkadaş adlı yarışma her Çarşamba 23:00 de Startv de olacak. Siz de bu yarışmaya yarışmacı olarak katılmak isterseniz alttaki adresten başvuru formuna ulaşıp bilgileri doldurun.

Kategoriler
EĞLENCE

Kanal D Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu

Kanal D Çarkıfelek Yarışması Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur? Ekranların belki de en çok bilinen yarışması Çarkıfelek Kanal D ekranlarına geliyor. Yıllarca Mehmet Ali Erbil’in sunduğu yarışmayı bu sefer Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının sevilen sunucusu İlker Ayrık Fatmagül Fakı ile sunacak. Kanal D’de yakında ekranlara gelecek olan Çarkıfelek Yarışması’nda hem yarışmacılar hem de ekrandan yarışmayı izleyenler ödül kazanacak.

Kategoriler
EĞLENCE GÜNCEL

Yetenek Sizsiniz Türkiye Trabzonlu Maçkalı Büsra Genç Videosu İzle 28-kasim-2010

Dün akşam Maltepe Üniversitesi’nden yayın yapan Yetenek Sizsiniz’de 10 yaşındaki Büşra Genç, güzelliği, konuşması, mimikleri ve dansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Kategoriler
EĞLENCE GÜNCEL MÜZİK

2010 Eurovision Birincisi Almanya’nın Final Performansını İzleyin. 2010 Eurovision Kazanan Birinciyi İzle

Norveç’in başkenti Oslo’daki Telenor Arena’da bu akşam gerçekleştirilecek olan 55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Manga, Türkiye’yi “We Could Be The Same” adlı parçayla temsil edecek. 

55. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Manga, bu akşam 14. sırada yarışacak

Yarışma saat 22.00’de TRT’den canlı yayınlanacak. Manga’nın solisti Ferman Akgül, finalde de destek beklediklerini söyledi.

Finale kalmalarının sürpriz olmadığını söyleyen Manga’nın vokalisti Ferman Akgül, kendilerini finale taşıyan zarfların açılışı sırasında çok heyecanlandığını söyledi. Yarı finalde kendilerine güvenenlere ve oy verenlere teşekkür eden grup üyeleri finalde de destek istedi.

TRT 1’den saat 22.00’de canlı yayınlanacak olan yarışmada, 25 ülkenin temsilcileri sahneye çıkacak. Manga’nın, 14. sırada yarışacağı Eurovision Şarkı Yarışması’nın oylama sistemi yüzde 50 tele oylama (SMS), yüzde 50 profesyonel jüri tarafından oluşan bir sistemle yapılacak.

Finalde sırasıyla, Azerbaycan, İspanya, Norveç, Moldova, Kıbrıs, Bosna Hersek, Belçika, Sırbistan, Beyaz Rusya, İrlanda, Yunanistan, Birleşik Krallık, Gürcistan, Türkiye, Arnavutluk, İzlanda, Ukrayna, Fransa, Romanya, Rusya, Ermenistan, Almanya, Portekiz, İsrail ve Danimarka sahneye çıkacak.

 

ALMANYA BİRİNCİ, TÜRKİYE İKİNCİ OLDU

Norveç’in başkenti Oslo’da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması’nı Almanya 246 puanla kazanırken, Türkiye, 170 puanla ikinci oldu.Türkiye, ülkelerin verdiği oylamalar sırasında uzun süre ikinci sıradaki yerini korudu ve oylamayı ikinci sırada tamamladı. Birinciliği ise Almanya adına yarışan Lena Meyer, “Satellite” adlı parça ile kazandı.

Oslo’nun Telenor Arena salonunda yapılan final gecesinde Türkiye adına Manga, “We could Be The Same” (Aynı Olabiliriz) parçasıyla sahne almıştı.

 

Manga Eurovision 2010 Final Performanı:

55. Eurovision Şarkı Yarışması’nın Birincisi Olan Almanya’nın Şarkısını Aşağıdan İzleyebilirsiniz.

almanya eurovision 2010 birincisi | izlesene.com

Kategoriler
EĞLENCE Genel Kültür

Star TV Passaparola Yarışmasına Nasıl Katılırım? Passaparola Yarışmasına Başvuru Yapma

Metin Uca’nın sunduğu Passaparola yarışmasına katılmak ve kelime bilginizi ölçmek ister misiniz? Passaparola yarışmasına katılmak için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmak. Aşağıda verdiğimiz adresten girerek başvuru formunu doldurup yarışmaya katılabilirsiniz.

Passaparola yarışmasına dilerseniz telefonla da başvuru yapabilirsiniz.

Telefon numarası : 0212 300 05 10

Passaparola yarışmasına katılmadan önce, yarışmanın oyununu oynayarak kendinizi denemek isterseniz oyunu Star Tv’nin internet sitesindeki bu sayfasından oynayabilirsiniz.

 

Passaparola Yarışması Başvuru Adresi http://www.startv.com.tr/passaparola-basvuru-formu

Passaparola yarışmasına benzer bir yarışma olan Bloomberg HT kanalındaki Kelime Oyunu Yarışması’na katılmak ister misiniz?  Başvuru bilgilerine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.