Kategoriler
OYUN

Zeka Gerektiren Küp Oyunu. Sinir Küpü Oyunu Oyna

Zekanıza ne kadar güveniyorsunuz? Küpleri deliklere sokmak acaba çok mu kolay gözüküyor?

Oyunun Açıklaması  : Küpleri sürükleyerek platformun ucundaki delikten içeri sokmaya çalışıyorsunuz. Köprüler kurarak karşıdan karşıya geçebiliyorsunuz. Toplam 33 bölüm var. Küpü haraket ettirmek için ok tuşlarını kullanıyoruz (sağ, sol, yukarı, aşağı). Küpü sınır dışına düşürürseniz, o bölüm yeniden başlıyor. İlerleyen bölümlerde küp iki parça haline gelebiliyor. Bu parçalardan istediğinizi haraket ettirebilirsiniz. Küpün parçaları arasında SHIFT (klavyedeki uzun yatay tuş) tuşu yardımı ile geçiş yapabilirsiniz.

Oyuna başlamak için Start New Game dedikten sonra Skip Instrictions seçeğine basın.

Ayrıca oyunun tamamını bir seferde bitirmek zorunda değilsiniz. Oyundan sıkıldığınız an ekranının sağ üst tarafındaki Passcode yazan sayıyı bir yere kaydedin. Daha sonra oyunu tekrar açtığınızda Load Stage yazan yere tıklayıp kaydettiğiniz Passcode u yazarsanız kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

 

Kategoriler
OYUN

Hem Eğlenceli Hem Zeka Geliştirici Bir Oyun. Değerli Taşları Bir Araya Getirme

Çok eğlenceli aynı zamanda zekanızı geliştirecek güzel bir oyun sunuyoruz. Değerli taşları bir araya getirme oyunu. Yapmanız gereken taşları bir araya getirip yok etmek.

Bunun için kutuyu değişik yönlere çevirmeniz böylece taşları üst üste ya da yan yana getirmeniz gerekiyor. Taşlar bir araya gelince yok oluyorlar ve diğer aşamaya geçiyorsunuz.

İyi eğlenceler