Extream Cube Nedir? Nasıl Şekillendirilir?

ExtremeCube çok güçlü Neodymium mıknatıslardan üretilmiş 216 adet çap:6mm küreden oluşmaktadır. Neodymium küreleri birbirine ekleyerek, aklınıza gelen her türlü şekli yaratabilir, ExtremeCube ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.
ExtremeCube stres atmak, hayal gücünü zenginleştirmek ve çocukların zihinsel gelişiminde eğitim amaçlı kullanmak için yaratılmış mükemmel bir 3 boyutlu puzzle’dır. Ortaya çıkardığınız her farklı şekil sadece bir sonrakini bulmanız için sizi kışkırtacak.
Sonsuz yaratım potansiyeli ile ExtremeCube yaratıcılığınızın ve sezginizin henüz keşfedilmemiş yollarını ortaya çıkaracak.
ExtremeCube Aklınızın Kapılarını Açacak!
ExtremeCube ile yapabilecekleriniz yalnızca hayal gücünüzle sınırlı. Kendinizi mıknatısların çekimine bırakın ve neler yapabileceğinizi görün. ExtremeCube ile vazgeçilmez bir hobi edineceksiniz.
Kendinize ve diğer ExtremeCube fanatiklerine meydan okuyabilirsiniz.
Keşfedilmemiş Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın!
Beyin Gücünüzü Arttırın…
ExtremeCube ile beyin jimnastiği yaparak yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Sol Beyin: ardışık, mantıksal, matematiksel, konuşma ve dil öğrenme gibi fonksiyonlarla yükümlüdür ve tekten tüme gider.
Sağ Beyin: Hafıza, hisler, görüntüler ve farkında olmadığımız fonksiyonları yönetir, şekilleri tanır ve tümü görür.
ExtremeCube ile her yeni şekil oluşturduğunuzda zihin egzersizi yapar, sağ ve sol beyin fonksiyonlarınızı aynı anda kullanırsınız.

ExtremeCube: intro #3 from ExtremeCube on Vimeo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.