iPhone 5’in Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de bir iphone çılgınlığıdır almış başını gidiyor. iphone 4 çıktığı günden bu yana tozu dumana katıp, bütün teknoloji dünyasını sarsarken, iphone 5’in daha ne zaman çıkacağı tam olarak belli olmadan birçok dedikodu ve söylenti başladı. Bunlardan bazıları sağlam kaynaklara dayanınca kesin gibi bir durum oluşuyor. İşte bunlardan birkaç tanesini sizinle paylaşmak istedik uzmanportal.com olarak.

Boy Genius Report’a göre olası bir iPhone 5’in tasarımında diğer iPhone’lara nazaran önemli bir fark olacak. Bu fark iPhone’un arka yüzünün tamamen metal kaplamayla donatılacak olması.

Ancak iPhone 5’lerin kendinden bu özellikle gelmesi çok da büyük bir yenilik değil; zira iPhone 4 veya iPhone 4S’e sahip olan kullanıcılar üçüncü parti üreticilerin kılıflarını alarak da metal kaplama bir iPhone’a sahip olabiliyor.

 iPhone 5’in ilk çıktığında piyasa fiyatının 2000 dolar civarında olması bekleniyor. Bakalım ülkemizdeki satış fiyatı ne olacak. Tüm teknoloji severler gibi bizde merakle bekliyoruz…

One thought on “iPhone 5’in Teknik Özellikleri ve Fiyatı

  1. 2.000 $… 
    adamlara helal olsun vallaaa… cebimizdeki parayı nasıl alacaklarını iyi biliyorlar. bizler yatarken onlar düşünüyorlar.. zoruma giden ise..adına hizmet demeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.