Jeneratör Nedir? Jeneratör Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli? Jeneratör Fiyatları

Bazı bölgelerimizde sıkça yapılan elektrik kesintisi nenediyle artık vazgeçilmez bir ürün olan Jeneratörü sizler için inceledik. Jeneratör alırken nelere dikkat edilmeli? Neler bilinmeli? Jeneratör türleri nelerdir?

Jeneratör kimyasal enerjiyi (benzin, mazot, doğalgaz) elektrik enerjisine çeviren, temel olartak alternatör ve motordan oluşan bir yapıdır. Motormekanik güç üretir (kW). Alternatör mekanik gücü elektriksel güce çevirir (kVA). Motorlar yük ihtiyacını karşılayacak mekanik güce göre, alternatör ise maksimum görünür gücü sağlayacak şekilde boyutlandırılır. Jeneratör alırken bilmemiz geren şey şu ne güçte elektriği tam dolu depo ile ne sürede üretiyor?

Jeneratör fiyatları değişen özelliklerine göre 200 tl den 10.000 tl ye kadar değişen geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir.
bu bağlamda Attlas MP950 184-209 TL , Palmera PA150JE 366-405 TL, KL WH 5500DGS Dizel 2.124 TL, İşbir KGE 3000X İpli
656-849 TL gibi birkeç fiyat analizini sizler için yaptık.

One thought on “Jeneratör Nedir? Jeneratör Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli? Jeneratör Fiyatları

  1. can_muratxx@hotmail.comGÜNÜMÜZ KOŞULLARINA UYGUN, İNSANA DEĞER VEREN BİR ÇALIŞMA ORTAMINI, BİRLİKTE YAKALAMAK DİLEĞİYLE…. ADI :NECMETTİN SOYADI :AVCI İLETİŞİM BİLGİSİ : 0546 245 16 xx ADRES : HAVAALANI MAH, Gxxxx SK, NO:xx ATIŞALANI / ESENLER / İSTANBUL DOĞ.YERİ / TARİHİ :ERZURUM / 1968 MEDENİ DURUMU : BEKAR EĞİTİM DURUMU : İLK ÖĞRETİM SAHİP OLDUĞU BELGELER : BON SERVİS REFERANS : ÖMER TEKİN 0535 746 93 xx KISACA TANIM : 40 yaşındayım ve kendimi bildiğimden beri bu işle uğraşmaktayım. Uydu montajı + elektrik + elektronik inşaat elektrik işi üzerine uzun yıllardır tecrübem vardır. Daha önce kendi işyerim vardı, ama bazı sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kaldım, şimdi ise kendime dürüstçe çalışabileceğim bir iş aramaktayım. Eğer sizin içinde uygunsa aramanızı beklerim. Saygılarımla; Necmettin AVCI CEP TELEFON TAMİRİ CİZ kaynakci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.