Jolly Tur Şeker Bayramı Otel Kampanyası 2011

 Jolly Tur Ramazan Bayram Tatili Kampanyaları 2011

Jolly Tur Acentelerinde Ramazan Bayramı`na özel kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Club Nena Otel Bonus Kart`a özel %20 indirimli +6 taksit veya +12 Taksit imkanlarıyla Kampanya Fiyatı 196.00 TL. Ayrıca 0-11 Yaş arası çocuk Ücretsiz. Avealıya özel Club Nena Otel Kampanya Fiyatı ise 183.00 TL.

Jolly Tur Ramazan Bayram Tatili Kampanyası

Jolly Tur Acentelerinde Ramazan Bayramı’na özel kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

Club Nena Otel Bonus Kart’a özel %20 indirimli +6 taksit veya +12 Taksit imkanlarıyla Kampanya Fiyatı 196.00 TL.

Ayrıca 0-11 Yaş arası çocuk Ücretsiz.

Avealıya özel Club Nena Otel Kampanya Fiyatı ise 183.00 TL

Jolly Tur Kampanya Son Kayıt 15 Ağustos 2011.

Ramazan Bayramına Özel %30 indirimler ile şimdi al Aralık’ta öde.

Club Nena Otel Açıklaması:

Club Nena Otel Denize sıfır , yaklaşık olarak Antalya Havaalanına 80 km. ve Manavgata 13 km. mesafededir. Dolmuş imkanı mevcut. Transfer süresi (havaalanı) : yaklaşık 1 saat. Alışveriş Merkezi 50 m.

Club Nena Otel Oda:

Club Nena Otel Toplam 590 odası mevcut olup, 1 ana bina ve 15 adet Osmanlı mimarisine sahip Bungalow tipi apartlardan oluşmaktadır. Lobby, Kapalı Ana restaurant (sigara içilmeyen) A la Carte Restoranlar (Servisler Akşam Yemeği olup , 15.06-15.09 Arası-Ön Rezervasyonlu, Gala Gecesi Hariç Haftada 6 gün,Sezon başı ve sezon sonu doluluklara göre dönüşümlü olarak sınırsız).Haftada 1 gün Gala Gecesi, Barlar, Türk Kahvesi, Havuzlar, 4 Kaydırak – Belirli Saatlerde (bunlardan birisi Çocuk havuzunda), çocuk havuzu ayrı ve ayrı bir kaydırağı mevcut. Kapalı Havuz 1 Mayıs’a kadar ısıtmalıdır.

Club Nena Otel Ücretsiz; Club Nena Otel Güneş şemsiyesi, Şezlong, Minder ,Plaj Havlusu,Telefon Şarj Ünitesi,Havuz çevresi ve lobby’de ücretsiz Wireless.

Club Nena Otel Ücretli; Club Nena Otel İnternet , Masaj- Peeling, Alış-Veriş merkezi, Disko’daki içecekler , Kuru Temizleme Doktor servisi,Su sporları,Nargile , Bebek Arabası.

Club Nena Otel Restoran Bilgileri:

Club Nena Otel Kahvaltı,Öğlen ve Akşam yemekleri (açık büfe düzeninde), Geç Kahvaltı, öğlen sonrası snack’ler(Pizza,Gözleme,Mantı,Fast Food), Kumda Türk Kahvesi, Simit Köşesi ,Çocuk Büfesi,Bebek Köşesi ,Kahve & Pasta saati, Dondurma, Gece çorbası ,Tüm Gece Aperatif ve kahvaltı. Tüm Yerli ve bazı yabancı Alkollü ve Alkolsüz içecekler saat 10:00 ile 24:00 arası ücretsizdir. İmport içecekler, Şişe Şaraplar, taze sıkılmış meyve suları ucretlıdır, Disko girişi ücretsiz olup Disco barda alınan tüm içecekler ücrete tabidir.

Club Nena Otelde çocuklara özel restaurant mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.