Kanal D Kazanmak İçin Bir Dakika Yeter Programı Başvuru Formu

Kanal D’de yakında Kazanmak İçin Bir Dakika Yeter adlı bir yarışma programı başlayacak. Yarışmanın kuralı çok basit. 10 tane oyun veriliyor ve her birini bitirmek için 1 dakikanız var.  Bu 10 oyunu 1 er dakikada başarıyla bitirirseniz eğer ödülünüz 500.000 TL.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve 35 ülkede yayınlanan “Kazanmak için 1 Dakika” başlıyor.

Kazanmak için 1 Dakika, her evde rahatlıkla bulunan malzemeler kullanılarak, bir dakika içerisinde tamamlanacak oyunlardan oluşuyor.
Büyük ödülü kazanmak için, 10 oyundan her birini 1 dakikada tamamlamak zorunda olan yarışmacının oyun süresince 3 canı olacak.
Yarışmacıların barajlarda oyunu durdurup, o zamana kadar kazandığı ödül miktarını alarak ayrılabilecekleri yarışmada, becerisine güvenenler, oyun sonuna kadar gidip 500.000 TLnin sahibi olacaklar.
Kazanmak için 1 Dakika oyunlarının açıklayıcı videoları, kuralları, gerekli malzemeler ve başvuru formları için www.kanald.com.tr adresini ziyaret edin.

Kazanmak için 1 Dakika çok yakında KANAL D’de.
Kazanmak İçin 1 Dakika başvuru formu için TIKLAYIN

 

 

 

Örnek Yarışma videolarını http://www.kanald.com.tr/kazanmakicin1dakika dan izleyebilirsiniz.

9 thoughts on “Kanal D Kazanmak İçin Bir Dakika Yeter Programı Başvuru Formu

  1. kusura bakmayin ama bu 4 un cu basvurusum halen bir haber alamadim sizden bende katilmak istiyorum herkes gibi sizin programiniza ve programinizi severek izliyorum simdiden tsk …….?

  2. BEN YOZGAT’ TAN EMRAH YARIŞMANIZI BÜYÜK BİR ZEVKLE İZLİYORUM VE KATILMAYI ÇOK İSTİYORUM LÜTFEN BANA DÖNÜN LÜTFENNNNN

  3. ben bayan kuaförüm ist yeşilköyde bu yarışmaya çok katılmak istiyorum yarışmayı azda olsa kazanırsam kendime güzel bir solon açıcam

  4. bi fabrikaDA çalışmaktayım yarışmanıza katılmak istiyorum lütfen yardımcı olun çok güzel bir program bursada yaşıyorum trabzonluyum borçlarım yüzünden bayağı bir sıkıntıdayım beni dinlediğiniz içinde çok teşekkür edrim

  5. sizi cok seviyorum ama yarışmayı daha cok gibi neyse şaka bi tarafa benim evlenmem için buna ihtiyacım var sayenizde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.