Kategoriler
SİNEMA

Kurtlar Vadisi Filistin Fragmanını İzle, Fragman ve Yorumları

Polat Alemdar ve arkadaşları Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirmek için Filistin’e gitmiştir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Fakat teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

“Kurtlar Vadisi Filistin Fragmanını İzle, Fragman ve Yorumları” için 2 yanıt

ben filmi o kadar beğenmedim giriş sahnesindeki çatışma dışındaki diğer çatışma sahneleri çok basit ve komik olmuş, örneğin polat ve abdulhey askerlerle çatışıyorlar varillerin arkasında saklanıyorlar askerler ateş ediyor benim bildiğim varillerden mermi çok rahat geçer:))

birincisinden geçer, ikincisinden değil…
Dublör çok belli idi son sahnede.. bence anlatılmak istenen anlatılmıştır. Holywood kalitesinde bir film çekilmesi beklemek Türkiye şartlarında abes olur.. Tebrik ediyorum kendilerini.. Gerçek arenada cevap veremiyoruz bari sahnede cevap verelim.. Önceden bunlar ile yetinmezdik, bir gemimiz basılacak ve biz Kudüsün Fethini başlatmayacağız ha..  artık renk de devir de değişti, onlar arena da konuşur biz ise sadece tek bir grup ile sahnede acı ama gerçek…

hiç olmazsa böyle film yapanların sayısı artsa, aptal saptal sapık filmler değil… gerçeği az buçuk olsa da yansıtan veya yansıtmaya çalışan herkese saygı duyulur.. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.