Max Payne 3,Max Payne 3 Hileleri,Full İndir,Yorumlar

Max Payne hayranlarına müjde! Uzun zamandır beklenen, ha geldi ha gelecek denilen ama bir türlü göremediğimiz Max Payne 3’ün ilk videoları önümüzdeki ay gösterilecek.

Max Payne, birçoklarımızın hayatında dönüm noktası olan belki de bilgisayar oyunlarını sevmemizi sağlayan oyunların başında geliyordur. İlk oyundan ziyade Max Payne 2 ile oyunseverlerin gönüllerinde taht kuran yapım, sonrasında uzun bir sessizliğe gömülmüştü.

2009 yılından bu yana ismi dillere takılan, her fırsatta geleceği, hazırlandığı söylenen Max Payne 3’ün ilk görüntüleri ancak geçtiğimiz hafta oyunseverler ile paylaşılmış, ancak bu iki kare görüntü bile bizlerin heyecanlanmasına yetmişti. Rockstar’dan bugün sızan bir bilgi ise, hepimizi çok daha fazla heyecanlandırdı. Gelen bilgiye göre, Max Payne 3’ün geniş tanıtımlı bir videosu önümüzdeki ay basınla paylaşılacak.

Rockstar henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak haberi yalanlamaması bile, söylentilerin gerçek olduğunun bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Max Payne 3, PS3, X360 ve PC için hazırlanıyor.Max Payne3 videolarını ilerleyen zamanlarda Uzmanportal.com’da bulabileceksiniz.Bu oyunu sizler kadar bizlerde merakla bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.