Salgın Filmi Fragmanı

6 yeni film vizyonda

Steven Soderbergh’in kaotik filmi ‘Salgın’, Musevi vatandaşlara pasaport sağlayan Türk diplomatlarını anlatan ‘Türk Pasaportu’, korku-gerilim serisi ‘Paranormal Activity’nin sonuncusu haftanın öne çıkanları.

 

SALGIN

Steven Soderbergh’in yönettiği ve Marion Cotillard, Matt Damon ile Jude Law’ın oynadığı ”Salgın (Contagion)” filmi, gerilim ve aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Vizyon tarihi: 21 Ekim 2011

Oyuncular: Matt Damon (Thomas Emhoff), Gwyneth Paltrow (Beth Emhoff), Marion Cotillard (Dr. Leonora Orantes), Kate Winslet (Dr. Erin Mears), Jude Law (Alan Krumwiede), Laurence Fishburne (Dr. Ellis Cheever)

Ekip: Steven Soderbergh (Yönetmen), Scott Z. Burns (Senaryo), Chen On Chu (Yapımcı), Contagion (Yapımcı), Gregory Jacobs (Yapımcı), Michael Shamberg (Yapımcı), Stacey Sher (Yapımcı), Steven Soderbergh

Puan: Bu film 5 kullanıcıdan ortalama 7.0 / 10 puan almış. 7.0 / 10

Filmin puanı filmlerim.com kullanıcılarının oylarıyla belirlenmiştir.

Konu:

Oscarlı yönetmen Steven Soderbergh türler arasında gezinmeyi seviyor. Soderbergh bu kez de bir virüs salgınını konu edinen, oyuncu kadrosu yıldızlarla dolu bir aksiyon-gerilim filmiyle karşımıza çıkıyor. Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow ve Kate Winslet gibi isimleri kadrosunda barındıran Salgın, küresel bir felaketi engellemek amacıyla zamana karşı koşan, ölümcül bir virüsün peşinde farklı ülkelerden bir grup doktorun mücadelesini anlatıyor.

Hastalık Kontrol Merkezi bir grup doktoru, dünyada hızla yayılmakta olan bir virüsü durdurmak için görevlendirir.

 

 


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.