Samsung Galaxy Tab 7.7 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Her gün piyasaya teknolojinin yeni bir harikası çıkıyor. Büyük firmaların müşteleri kazanmak ve var olan müşterilerini elde tutmak için biribiriyle yarıştığı günümüzde, Samsung bir adım öne geçeceğe benziyor.

Teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy tabletini resmi olarak duyurdu. 7.7 inç boyutundaki Galaxy Tab 7.7, sadece 335 gram ağırlığa sahip. Bu büyüklükteki ekrana ise 1280 x 800 tane piksel sığdırılmış. Ayrıca ürünün kalınlığı da 7.9 milimetre.

Ekran olarak Super AMOLED Plus teknolojisinden faydalanan cihaz, Android’in 3.2 sürümünü kullanıyor. 1 GB RAM’e sahip olan Galaxy Tab 7.7, 16, 32 ve 64 GB depolama alanı seçeneklerini sunuyor.

Gücünü 1.4 GHz’lik çift çekirdekli işlemciden alan yeni Galaxy Tab, microSD kart slotuna da sahip. Arkada LED flaşlı 3, önde ise 2 megapiksellik kameralarla görüntü yakalamaya olanak tanıyan tabletin bataryası ise 5100 mAh.

Fiyatı ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir bilgi bulunmayan Samsung Galaxy Tab 7.7, muhtemelen yakın bir zaman içerisinde piyasada olacak.

www.uzmanportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.