Sherlock Holmes: Gölge Oyunları Filmi Fragmanı

Sherlock Holmes: A Game of Shadows

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları

 

Vizyon tarihi:

16 Aralık 2011

Oyuncular:

Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes), Jude Law (Dr. John Watson), Noomi Rapace (Sim), Rachel McAdams (Irene Adler ), Jared Harris (Profesör Moriaty), Stephen Fry (Mycroft Holmes), Kelly Reilly (Mary… devamı »

Ekip:

Guy Ritchie (Yönetmen), Arthur Conan Doyle (Senaryo), Kieran Mulroney (Senaryo), Michele Mulroney (Senaryo), Steve Clark-Hall (Yapımcı), Susan Downey (Yapımcı), Dan Lin (Yapımcı), Joel Silver … devamı »

Puan:

Bu film 34 kullanıcıdan ortalama 8.4 / 10 puan almış. 8.4 / 10

Filmin puanı filmlerim.com kullanıcılarının oylarıyla belirlenmiştir.

Konu:

Şimdiye kadar Sherlock Holmes hep ortamdaki en akıllı adamdı. Şimdiyse yeni bir dahi suçlu, Profesör Mariarty ortalıkta geziniyor. Moriarty hem zeka anlamda Holmes’un dengidir, hem de kötülük yapma eğilimi ve vicdandan tamamen yoksun oluşu ünlü dedektif karşısında ona avantaj sağlayabilmektedir. Bu seferki araştırmaları Sherlock Holmes ve Dr. John Watson’ı Londra’nın dışına, Fransa, Almanya ve son olarak da İsviçre’ye götürür. Ama kurnaz Moriarty her zaman bir adım öndedir ve meşum planını hayata geçirmeye tehlikeli biçimde yaklaşmaktadır. Eğer başarılı olursa, muazzam bir servet ve güce kavuşmakla kalmayıp, tarihin akışını da değiştirecektir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.