Spotçular Çarşısı Nedir? Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı Nerede, Adresi, İletişim? Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli Poli Spotçular çarşısında mobilya, beyaz aşya, elektronik eşyalar, çeyiz ürünleri, koltuk takımları, yatak odası yani aklınıza gelecek tüm eşyaları bulmanız mümkün.

Sultanbeyli Poli Spotçular çarşısında onlarca marka ve model ürünler sizleri bekliyor.

Spot Eşya Kaliteli Mi? Spot Eşya Alınır Mı? 

Spot Eşyanın ne demek olduğunu bilmiyorsanız tabiki spot ürünlerden korkabilirsiniz. Spot; bir ürünü üreticiden taksitle veya perakende alıp sonra tüketiciye yani bize peşin satmaya deniyor. Yani spot eşya denilince aklınıza “garantisi yok, defolu ürün, vs.” gibi şeyler gelmesin.

Spor ürün satın aldığınızda bu ürünün üretimi yapan fabrikan garantisi ile birlikte satıldığını unutmayın . Yani herhangi bir mağazadan alacağınız vestel bir televizyon ile spotçular çarşısından alacağınız vestel televizyon arasında kalite ve garanti anlamında bir fark yoktur sadece fiyat farkı vardır.

Peki sportçular çarşısı neden bu kadar ucuz diye düşünebilirsiniz pek tabiki. Bunun sebebi spotçular çarşısında yüze yakın veya daha fazla mağaza olduğu için binlerce insan buralara geliyor ve haliyle daha çok satış yapma imkanı bulan mağazalar da buna göre sürümden kazanmak için fiyatları düşük tutuyorlar. Sebep bu kadar basit.

Ulaşım: Akşemsettin Mah. Atatürk Cad. No: 334 (E-6 yanyol) Sultanbeyli- İstanbul
TEL: 0216 487 25 45

Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı nerede?

Poli Spotçular çarşısına gitmek için gerekli yol haritasını görmek için resme tıklayın

Poli Spotçular çarşısı Sultanbeyli’ne gitmek için Sultanbeyli tarafından gelecekseniz Sultanbeyli yan yolu sorup yan yola devam edin ve sağ tarafta Poli yi göreceksiniz.

Eğer Kurtköy tarafından gelecekseniz Via Port alışveriş merkezinin önündeki caddeyi takip edin ve aşağıda resimde gösterildiği gibi ışıklardan sağa dönün 300 metre kadar gidince solda göreceksiniz.

Google haritada görmek için tıklayın

2 thoughts on “Spotçular Çarşısı Nedir? Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı Nerede, Adresi, İletişim? Sultanbeyli Poli Spotçular Çarşısı Nasıl Gidilir?

  1. “HZ.ALİ.R.A..OĞLU.MUHAMMET HANEFİNİN MEZARI(TÜRBESİ)BAYBURT,TA”.(S.T.K)Sevgi ve saygı.
    “BAYBURT/TÜRKİYE.
    —————————————————————————————————————————————-
    “açılmış olan “büyük çarşıya”başarılar dileği ile(umarız “Sultan beyli ” il ” olur.)sevgiler.

  2. ben 10.05.2012 tarihinde gelinimin mobilyalarını poli spotçular çarşısından aldım. istanbul mobilya denilen bir mağazadan. mübarek günde RABBİM cezalarını versin. hala komidinler ve koltukların yastıkları ve fatura gelmedi. isyanlardayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.