Kategoriler
EĞİTİM GÜNCEL

THY’dan Öğretmenlere Yüzde 20 İndirimli Uçak Bileti

Türk Hava Yolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle iç hatlardaki uçuşlarında öğretmenlere yüzde 20 indirim uyguluyor.

THY, indirimlerin 24 – 28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek seyahatlerde uygulanacağını, dönüş bileti açık olarak düzenlenebileceğini, ancak açık olarak düzenlenen bu parkurlarda indirim yapılmayacağını belirtti.

Açıklamada, “Gidiş veya dönüş seyahatinin belirtilenler haricindeki tarihlerde düzenlenen parkurları için indirim yapılmayacak. Biletler 28 Kasım (dâhil) tarihine kadar yapılacak biletlerde geçerli olacak. Uygulanacak ücretler: g/cl,u/cl ve p/cl ücretler hariç tüm ücretler üzerinden yüzde 20 indirim uygulanacak. Söz konusu indirimler THY seferlerinde geçerli olacak. Codeshare uçuşlarda indirim uygulanmayacak. TK + Anadolujet aktarmalı seferlerde indirimin uygulanmayacak. Ancak, daha önce bu tarihler için konfirme rezervasyonu olan yolcularda bu indirimlerden faydalanabilecek. İndirimden emekliler de dâhil olmak üzere tüm öğretmenler (dershane öğretmenleri, üniversite öğretim üyeleri dâhil) yararlanabilecek. Biletleme esnasında yolcuların öğretmen veya emekli öğretmen olduklarını belirten dokümanları ibraz etmeleri yeterli olacak.”
gazetevatan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.