Kategoriler
TEKNOLOJİ

TTNet Netdisk Nedir? Netdisk Fiyatları ve Kapasiteleri

ÜRÜN HAKKINDA

Windows, Mac Linux ve iOS (Apple iPod ve iPad) işletim sisteminlerine uyumlu bilgisayarlarda çalışır – Bir hesapta farklı platform kullanıyor olsanız bile, istediğiniz bilgisayarda dosyalarınızı saklamanızı sağlar.

Çok hızlı bir şekilde kurulur ve tamamen otomatik olarak çalışır – Siz sadece dosyaları (belirli dosyalar ya da diskin tüm içerikleri) seçersiniz sonrasını NetDisk halleder. Diğer uygulamalar gibi başında beklemenize gerek yoktur.

En değerli anılarınızı, önemli dosyalarınızı profesyonel kalitede, otomatik olarak korur – Sizin için çok değerli olan sevdiklerinizin dijital fotoğraf ve videolarını, önemli dosyalarınızı ve daha fazlasını otomatik olarak yedekler.

NETDİSK nedir, ne işe yarar?

NETDİSK bilgisayarınızdaki dosyanızı saklar, korur ve dosyalarınıza İnternetin bağlı olduğu her yerden erişmenizi sağlar.
NETDİSK’le ilgili detaylı bilgi içinwww.ttnetbulutu.com adresini mutlaka ziyaret edin. Bir yıl içinde bilgisayarların ve Harddisklerin %13 ü arızalanıyor. Kişisel dosyaların % 50 si kayboluyor ya da yanlışlıkla siliniyor. NETDİSK ile dosyalarınızı kaybetme korkusu tarihe karışıyor.  NETDİSK ile dosyalarınızı sınırsız ve süresiz olarak yedeklemeniz mümkün! NETDİSK ile en değerli anlarınıza, en önemli bilgilerinize, en kritik dosyalarınıza anında Online Yedekleme ile istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz!

NETDİSK’in özellikleri nelerdir? Bana faydası nedir? Neden Kullanmalıyım?

NETDİSK hayatınızı kolaylaştırır. NETDİSK ile, Bu tarz bir ürün için en uygun fiyatı ödersiniz. Dosyalarınızı kaybetme korkusu yaşamazsınız. Harici Disk ya da USB Flash Bellek taşımanıza gerek kalmaz. Tüm bilgisayarlarınız için 1 tane NETDİSK aboneliği yeter.
İnternetin bağlı olduğu her yerden dosyalarınıza kolay ve güvenli şekilde erişebilirsiniz, kullanabilirsiniz. Dosyalarınız bilgisayarınızda silinirse veya kaybolursa NETDİSK’te silinmez. Dosyalarınız versiyonlanarak saklanır. Dosyalarınızın yedeklenme işlemi anında ve otomatik olarak gerçekleşir. 1 GB büyüklükteki dosyaları rahatça arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. USB veya harici disklerin ömrü daha azdır. CD ve DVD’ler kolayca zarar görür. NETDİSK ile bu sorunları yaşamazsınız.

 

NETDİSK Tarifeleri ve Fiyatları

Üstelik NETDİSK 1GB Tüm TTNet abonelerine ÜCRETSİZ

Site Adresi: http://www.ttnetbulutu.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.