Kategoriler
GÜNCEL

Türk Telekom Akşam 7’den Sabah 7’ye Kampanyası 2012’ye Kadar Uzatıldı

Ev telefonundan bedava konuşma dönemi devam ediyor. Ev telefonundan “akşam 7’den sabah 7’ye kadar bedava” 2011 yıl sonuna uzadı.

Ev telefonlarından aksam 7’den sabah 7’ye kadar hem şehir içi hem de şehirler arası aramaları bedava yapma imkanı sağlayan kampanya uzatıldı. Türk Telekom bireysel müşterileri için akşam 7’den sabah 7’ye kadar ev ve iş telefonlarını aramak yıl sonuna kadar bedava oldu.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerin hayatına değer katan kampanyalar sunmaya devam ediyor.  Türk Telekom, “7’den 7’ye Bedava Kampanyası”nı, müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine 1 Ocak 2012 saat 07.00’ye kadar uzattı. Kampanya, Türk Telekom müşterilerine yıl sonuna kadar akşam 7 sabah 7 arasında, şehir iç ve şehirler arası ücretsiz konuşma fırsatı sunmaya devam edecek.

Tüm bireysel müşterilerin yararlanabildikleri 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’yla ev telefonlarından akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye kadar yapılan şehir içi ve şehirlerarası aramalar için herhangi bir ücret ödenmiyor. Tüm ev ve iş telefonları bedavaya aranabiliyor.

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan 7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nın süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzerine uzatma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

“Müşterilerimizin yoğun ilgi gösterdiği 7’den 7’ye Bedava Kampanyamızın süresini bir kez daha uzattık. Böylelikle müşterilerimizin daha uzun bir dönemde bedava görüşme yapabilmesinin önünü açtık. Kampanya süresinin uzatılmasında, kampanyadan yararlanan müşterilerimizin sayısında yaşanan hızlı artışın etkisi oldu. Kampanyalarımızın gördüğü ilgi, müşterilerimizin hayatına değer katma hedefimize ulaşmakta başarılı olduğumuzun bir göstergesi. Kampanyalarımız ve Ev Avantaj tarifelerimiz giderek daha fazla müşterimiz tarafından kullanılıyor.  Müşterilerimizden aldığımız güç ve cesaretle önümüzdeki dönemde de hayata değer katan kampanyalarımızı sürdüreceğiz.”

Bireysel müşteriler için 1 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor. Bu kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

“Türk Telekom Akşam 7’den Sabah 7’ye Kampanyası 2012’ye Kadar Uzatıldı” için 10 yanıt

akşam 7 sabah 7 kampanyası devam ettiği için teşekkür ederim.benimde sabit bireysel hattım olduğu için kampanya benim için çok iyi geldiği gibi sizin şirketiniz,kurumunuz adına hem sıcaklık hemde aile bağlılığımız kuvvetlendiriyor.şu an benim elimde olan imkanlar çoğu insanları elinde var.örneğin cep,internet,ve sizin kurumunuz sabit hat.hangisi ucuz imkanları cok olanları insanlar onu tercih ediyor.bu kampanyaya zam olayını birşekilde yansıtmadığız zaman iyi gider.örneğin sabit ücretin biraz yükselmesi gibi.kampanya yaparak altına zam koymayın.zam koymadığınız için teşekkürler.mesala bir öneri kampanyanın içine tahütsüz cep telefon görüşmesi gündüz veya akşamları 2 saat bedava konulabilir,(bir eleştiri de.diğer sunduğunuz kampanya ev avantaş 100.200.300.400 gittikçe gidiyor vb. bu benim için kafa karıştıcı hemde itici,pahalı bana göre gereksiz ) ne kadar öz kısa ekonomik ucuz olursa okadar tutulur pirim yapar. şimdiden teşekkür ediyorum.saygılarımla başarılarınızın devamını diliyorum.262 56371XX

süper oldu valla.Sevdiğimle doyasıya konuşuyoruz sayenizde…teşekkürler türk telekom.

yaptıgınız kanpanyadan dolayı türk telekomu kutluyorum vatandaşa iyi ve güzel bir sunumdur allah razı olsun çok tşk bizde faydalanıyoz kanpanyadan doya doya kanuşuyoruz

Bu kanpanyadan dolayı çok rahatız çünkü fatura kaygısı çekmiyoruz çok rahat ve uzun konuşuyoruz
Allah razı olsun.. Birde soru sornak istiyorum lütfen cevap verirmisiniz?
Benim tarifem 100 dakika 19.90TL, yurt dışı ve cep telefonlarınada bedava,
kampanyasından faydalanabiliyormuyum.. Teşekkürler.

çok şükür müşteri memnuniyetini gözeten türk telekom var.sayesinde asker oğlumla görüşebiliyorum.gerçekten hizmet kalitesini arttıran ,bizleri düşünen sizlere teşekkür ederim..sırf bu hizmeti yüzünden sabir hattımı tutuyorum..

bu akşam 7 sabah 7 arasında askerdeki arkadaşımla ankesörlü telefonu arayarak konuşabilirmiyim? bu konu hakkında bilgisi olan biri bana yardımcu olursa sevinirim 🙂

bu kampanya güzel fakat bu kampanyaya katıldıktan sonra fatura fiyatlarım arttı yoksa gündüz yapılan konuşmalar ikiye mi katlıyor.

Ben turkiyedeki kardesimden duydum, aksam 7 den sonra Ceptelini aramakta bedavami ? Bizde burda öyle sorun olmadindan her saati bedava ariyoruz , cepteli haric, sadece Turkiye deyil, butun avrupa Ülkeleri , Japonya,ABD ve Kanadayada bedava tel aciyoruz. Sizin uyguladiniz da guzel insallah 2912 bu kampanyaniz devam eder. Cvp icin tsk ederim

çok olumlu bir kampanya,köylerde telefonlarını iptal etti çoğunluk, köyler için daha uygun sabit bir fiat olsa herkes tekrar telekom bağlatır ne kadar 7—7 bedava olsa ana para yüksek değilmi,buna dikkat diyorum. birde akşam bedava ama süresi yokmu sınırsızmı ve ne kadar konuştuk nasıl anlarız sınır varsa, açıkçası korkuyorum fatura yüksek gelecekdiye.telekomu ben yönetsem bir numara yaparım sabit telefonu,herkes alır eskisi gibi her eve girer, sanki altlarda sürünmek işinemi geliyor dicam ama diyorum,annlayan anlar her halde.devletin her şeyi aynı ağır ağır trtde aynı.cevap mutlaka istiyorum dedaylı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.